reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
juz mi sie nie chce lezec :eek: uznajmy ze czuje sie jzu lepiej :-D
Choc sporo prasowania jeszcze dzis przede mna niestety... :confused2:

na bolace gardlo mi faktycznie pomaga zawsze woda z sola, ale sa ludzie, ktorzy tego nie toleruja :no:
To mzoe tabletki albo aerozol Tantum Verde?? Mozna w ciazy jak najbardziej :tak: Moi mzdaniem w smaku paskudne, ale pomaga :tak:
 
Ja też chwalę sobie tantum verde. W tabletkach do ssania chyba troszkę lepsze jeżeli chodzi o działanie (ale to moja subiektywna opinia).

Ja tez już po zakupach, bylismy w biedronce i w realu. W realu ludzi jak mrówek, masakra jakaś. Oczywiście liczyłam sie z tym, ze będzie kupę ludzi i na samą myśl mi się coś robiło, no ale nie było wyjścia, trezba było zrobić te zakupy. Całe szczęście w realu tylko parę rzeczy, bo większość kupiliśmy w biedronce.

Poza tym ciągle się drę na mpojego Ł, jejku jestem straszna.. normalnie jak hitlerowiec się zachowuję, a dzisiaj jego urodzonki i najgorsze jest to, że po paru sekundach sobie uświadamiam, że naprawdę przesadzam:eek: jakiś mam dzisiaj paskudny humor:confused2:
 
Uciekam do wanny :) wyszykuje sie i ide sie najesc :)
wezme aparat i porobie fotki :))
Milego wieczorku :)

ach dzwonil ten gosc z e-bay od kolyski i najpierw chcial przywiesc ale zadzwonil raz jeszcze i powiedzial ze w poniedzialek wysyla :)) jupi obeszlo sie bez stresu :))
 
Koza ja już mam cholerne kompleksy odnośnie mojej wagi...boje się ze nie wróce do wagi sprzed ciąży i czyje się tłusto..wiem ze to w imię naszego dziecka ale mimo wszytko lubię się podobac a tak:eek: jak przekroczylam 70kg to się troche podłamałam, co bedzie jak przekrocze 80!!! a po drugie chodze jak lump bo nie mam ani kurtki zimowej ani butów a jak pojade do mojego rodzinnego miasta to az wstyd bedzie wyjsc na ulice w starych ciuchach zimowych:-( a szkoda mi kasy na kurte zimową tylko na ciąże:confused2:
dronka83 ja też już mam załamke odnośnie wagi...przekroczyłam już 7dych i coraz blizej do 80kg. Jeśli chodzi o kurtkę zimową to ja kupiłam sobie w lumpku za15zł i to jakieś 2miesiące temu i już będzie mi służyć do końca ciąży. Może poszukaj u siebie w mieście w jakimś lumpku, w czasie ciąży wcale nie musimy wyglądać jak worki :):-D
 
Jej, jak mi Was szkoda z tym gardłem. Moja nauczycielska recepta na bolące gardziołko, to rozpuszczone w cieplym mleku tabletki emskie. Niezbyt smaczne, ale szybko działa.;-) Zdrówka życzę wszystkim przeziębionym:-)
 
ufffff.....przeczytałam was:-D

jestem umordowana, bo cały dzień piekłam i dekorowałam pierniki:eek:
ale już mam je z głowy, teraz poczekam, aż będą mięciutkie i można je będzie wsuwać na święta:cool2:

M wyszedł do kolegów - niech ma od czasu do czasu wolne ode mnie (zwłaszcza, że ostatnio mu straszliwie marudzę:-p)

moja koleżanka i kuzynka M urodziły tego samego dnia - obie miały nacinane krocze - jej tego się boję najbardziej, już z nazwy brzmi jak jakaś rzeźnia:szok:

co do wyglądu w ciąży - tez nie narzekam, wszyscy w koło mówią, że ładnie wyglądam i że pewnie będzie chłopak - się okaże jeszcze:-D

w każdym razie to miłe, jak ci tak sadzą komplementy

idę się kąpnąć a potem wsunąć bagietki z masełkiem czosnkowym:-D
 
reklama
Witajcie dziewuszki!!!
Wrocilam nareszcie:-D
jednak nie mam gaci :wściekła/y: ale za to inne zaupki z czego jestem zadowolona...
A najlepsze jest to sluchajcie...
bylismy w tesco i oczywiscie caly kosz npakowany to mowie do K dawaj do kasy pierszenstwa wzielam koszyk od niego i cisne a tam oczywiscie ludziów jak mrówków no i za mna dwie panie tez w ciazy i nagle pani z kasy nas ujrzala i nas zawołała....gosc ktory byl przed nami tak sie wkurzyl ze zabral swoje rzeczy z tasmy i se poszedl heheheh:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D czyli jednak istnieja dobrzy ludzie :))

Wróciliśmy, było super:-)dziś zajęcia były z psychologiem a póżniej ćwiczenia z fizjoterapeutą:-Ddowiedziałam sie przy okazji że szpital ma status -przyjazny dziecku, więc od razu kładą po porodzie dzidzie na brzuszek i tak sobie leżymy z nią około godzinki, w zależności ile potrzebuje, super, bo sie bałam że będę musiała o to prosić;-)aaaa i sale porodowe są jednoosobowe, tzw rodzinne;-)
- Jeju jak swietnie!! poprostu marzenie a nie szpital...ja uwazam ze takie cos sie ceni bo pacjent w szpitalu ma czuc sie jak w domu a nie jeden obok drugiego...mnie najbardziej wkurzało jak ja ie zapraszalam za duzo gosci po porodzie sebusia a dupa obok codziennie miala tyle gosci ze polozna wypraszała przyjdzie jeden drugi piatty i przyniesie jakies zarazki dla noworodka:crazy: a z kladzeniem dzidzi to tez super sprawa...ja tez mialam na cycach malutkiego sebusia az plakalam ze szczescia:):-D

Ja dziś po raz pierwszy miałam okazję przekonać się o czymś, o czym niektóre z Was mówiły już dawno temu. Jak to jest kiedy nie można się samemu dokładnie ogolić :-D
- mam ten problem...dlatego doszlam do wniosku ze bede sie golic co 3 dni gdzie jeszcze nic za bardzo nie odrosnie i jak wrazie co krzywo to sie nie rzuci w oczy hehe:-D:-D:-D
 
Do góry