reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Yo laseczki
Mrówa milego odpoczynku zycze:-)
Skaba gdzies przeoczylam ale juz mam spoznione ale szczere zyczenia z okazji kolejnych ;-)18tych urodzin:-):-)
Ewa ja dzis mam odwrotnie.Fakt ze Kaya wczoraj wariowala prawie do 23 to wcale nie obudzila mi sie na jedzenie.Zwykle budzi sie miedzy 5ta a 7ma tak dzis obudzila sie dopiero o 9.40. musze sie przyznac ze budzilam sie co troche zeby sprawdzic czy oddycha.

Dziekujemy wszystkim za zyczonka:-):-)
Asze to widze ze jeszcze roczek w domciu bedziesz tak jak ja choc chetnie poszlabym chociaz do jakiejs szkoly .Nie to ze mi zle z dzidzia ale juz czasem chce mi sie troche do ludzi
Beti jak ogladalam ostatnio fotki Twojej Jolici na zamknietym to wydawalo mi sie jakby roczek miala.Moze to przez ta bujna czuprynke:-):-)bo mojej dopiero teraz cos sie tam ruszac zaczyna(wczesniaj miala ciemny meszek i dlugie wloski z tylu) i moze przez te lysinke ma taki wyglad dzidziusiowaty:-D:-D
Milej niedzieli kochane
 
reklama
beti- naszczescie susze wszystko w suszarce. Jak bym to miala rozwiesic to niewiem gdzie

Mrowa- papa milych wakacji!!!

Asze- to tez musze zaczac dodawac malemu pietruszke zobacze jak mu to bendzie smakowac.
No to jeszcze troche spedzisz czasu w domku :-) Fajnie!
 
hej kobitki

dzisiaj chyba wszyscy korzystali z cudnej pogody bo tak tu "cicho"

My pojechaliśmy sobie do zoo w poznaniu. Tyle ludzików było że pół godziny trwało dostanie się na parking. Ale fajnie było. :-)
Michasia prawie trzy godziny spędziła na rączkach bo do wózka za nic w świecie nie dała się posadzić.:no: zawsze jak idziemy na spacer to gada i chichra sie do drzew a że tam było tego pełno to buzia się jej nie zamykała. A mamusia chyba bardziej się cieszyła z tego wypadu bo ostatnio w zoo byłam chyba jak miałam 6lat.

Mrówa udanego wypoczynku i oby pogoda dopisała
Beti ja na pewno chcę rodzeństwo dla Miśki ale teraz myślę że te dwa lata które planowałam to za krótki okres czasu. Ale z drugiej strony nie chciałabym żeby była za duża różnica wieku. Pożyjemy zobaczymy...
Befatka to Kaya zrobiła ci fajną niespodziankę,
Asze ja też chyba na rok wezmę wychowawczy chciałam do końca tego roku ale chyba jednak chciałabym zostać z małą bo i tak nie mam z kim jej narazie zostawić.

Aha dla Nikosia na siódmy:szok:, i Jolci na piąty miesiączek dużo, dużo buziaków.
( Nikoś już taki dorosły:szok: , ciekawe co u nich)

tak mnie to zoo wymęczyło że się żegnam. Dobranoc:-)
 
Melduję się tylko szybciutko, że jesteśmy zdrowi i wszystko u nas w porządku!:-)
Na tygodniu ciągle mamy coś do załatwienia, a to z budową, a to z chrzcinami ( te już za tydzień:szok:)... i na nic nie mam czasu, buuu Doba jest dla mnie zdecydowanie za krótka...!:-:)-:)-(
Weekend spędziliśmy "urodzinowo" w Krakowie. Byliśmy na imprezce u naszych przyjaciół i było bardzo miło i wesoło!;-):tak: Udało nam się wpaść na zakupy i podreperowałam garderobę dzieciaczkom i Mężusiowi. Sama kupiłam sobie strój na chrzciny i buty na wesele - kurczę już tak dawno nie byłam na sklepach, że się normalnie odzwyczaiłam...:szok:
No i musimy się pochwalić, że Martynka jest szczęśliwą posiadaczką drugiego ząbka, hehe :-D:-D W takim tempie to przegoni jeszcze Zuzkę, bo tej wychodzi dopiero pierwsza 5-tka!:rofl2::rofl2::rofl2:

Oczywiście w imieniu Martynki dziękuję baaardzo serdecznie wszystkim za życzenia i również przesyłamy najsłodsze BUZIAKI wszystkim solenizantom!!!:-):-):-)
 
Witam Dziewczyny!
Przeżyłam Niemców i jestem cała szczęśliwa że już wakacje się skończyły i juz nikt więcej do nas nie przyjedzie :-)
Byli w miarę spokojni, jedyne co mnie wkurzało to bałagan jaki po sobie zostawiali, w kuchni całe blaty pozastawiane pierdołami że nie było nawet gdzie kanapki złozyć, a najgorsze to były wszędzie porozstawiane butelki po napojach i wodzie mineralnej oraz po mleku Marvina. Tak jak stali tak zostawiali wszedzie butelki, wrrrrrr. No ale odbębnione, następna wizyta za rok :-D
Nineczka oczywiście bardzo szcęśliwa bo dużo ludzi w domu i duże zainteresowanie nią, Niestety Marvin się jej bał :-)
No a tak poza tym to u nas bez zmian, w zeszłym tyg znów była acja ze stanem podgorączkowym i niejedzeniem, ale kolejnego zeba brak :-( jak znów się to powtórzy to zrobię jej badanie moczu.
Z jedzeniem dalej jesteśmy do tyłu, w zeszłym tyg zaczęłam jej dodawać do marchewki z ziemniakiem oleju/oliwy (lepiej by było masełka, no ale...) Dziś chyba spróbuję podac jej kilka łyżeczek banana ze słoiczka, zobaczymy czy nie dostanie od nich alergii.
A z placu boju niestety krety panoszą się coraz bardziej, ostatnio powkładałam im do norek takie rozmoczone pety to tam gdzie sa to omijają te miejsca, no ale za to ryją nowe tunele, więc nie wiem co lepsze.
A do tego mam całe stada myszy, pchają się do domu jakby zaraz mrozy miały nadejść, hehehe ale pocieszam się ze nie tylko ja mam takie problemy ale większość bo w sklepach nie można dostać "różowej karmy" na gryzonie, ani tradycyjnych pułapek na myszy.
No to takie sprawozdanie, teraz postaram sie już być na bierząco :-)

Naj naj wszytkim Miesięczniakom!!! Dalszych przyjemnych miesięcy :-)
 
Witam widzę że pusto ostatnio-ale cóż wakacje minęły i nowe obowiązki;-);-)
stefanna gratuluję ząbków Martynce-u nas ciszzzzzzzza
milla to chyba cisza w domu teraz,nie?
kathi fajnie że wycieczka udana:tak:
mrowa dobrej pogody!!!!
Wszystkim solenizantom spóznione życzenia i kolejnym miesięczniaczkom naj,naj...:-*
A my dzisiaj pierwszy dzień w przedszkolu-tzn.Jasiek-ciekawe jak tam mój bąk bo matka w stresie,że hej(ale ja już tak mam).Poza tym zaraz idę na szczepienie z małą i kolejna rzecz której nie lubię:sorry2::sorry2:Miłego dnia
 
Witam
U nas znowu cala noc przespana bez pobudki na szamanko dzis pospalysmy do 9.20.Mala obudzila sie i spiewala a ja lezalam sobie jeszcze pol godzinki:-D:-D
Serdeczne zyczonka dla Jolci i Nikosia:-):-):-)
Stefanna gratulujemy kolejnego zabka
Kathi fajnie ze wycieczka sie udala my tez czeto robilismy sobie niedzielne wypady ale teraz J.ma bocki praktycznie w kazda niedziele wiec w dzien spi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie nawidze jego pracy!!
Milla cale szczescie pozbylas sie juz gosci tylko ci na podworku zostali heheh
Mamma wyobrazam sobie jakiego masz stresa tylko bardziej martwisz sie o Jaska czy o panie przedszkolanki ??:-):-):-)
 
Cześć,
Ale mi dałyście z tymi fotkami:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Przyznam, że już próbowałam, ale wyszła lipa, bo okazało się, że M rozwalił stary dysk ze wszystkimi zdjęciami:crazy::no::wściekła/y: i jeszcze ich nie odzyskaliśmy, ale do jutra postaram się od siostry coś wyciągnąc, bo ona też ma moich mężczyzn na fotkach:tak:Tylko błagam pomóżcie i podajcie link do instrukcji:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
U nas weekend intensywny - w sobotę Polanica, w niedzielę imieniny Teściówki, jarmark pszczeli i jeszcze dożynki - Błażej tylko chodził i wył, bo jeszcze nie kupił sobie tego, czy tamtego:laugh2:, no a dzisiaj przedszkole:-) Nawet nie wiecie jaka byłam szczęśliwa, że wyjątkowo to nie ja stoję z małym wyjcem w szatni:-):-pZa to dopadła mnie znajoma w stylu "jestem idealna" i przez godzinę słuchałam, jak to jej dziewczynki są grzeczne, i że kąpie je o 18, a o 19 już śpią:szok:, bo ONA BY CHYBA ZWARIOWAŁA:crazy: gdyby, jak moje dzieci chodziły spać między 20 a 21. Normalnie czuję się dziś jak najgorzej zorganizowana baba na świecie:sorry2:
Mamma - będzie dobrze, ja to przeszłam i powiem ci, że grunt, to nie dać się histerii i nie wyć razem z młodym:tak::-D;-)
Beti, Darinia jak tam pierwszy dzień? Żyjecie? Jak dziewczyny?:-)
 
W przedszkolu dzisiaj super!!Młody nie chciał wyjść:happy:Oby ta euforia trwała do końca.Natomiast Gabi na szczepieniu mniej radośnie:baffled:Ale wreszcie ten szalony dzień mija a jutro przyjeżdza teściowa i może wreszcie gdzieś z małżonem się wyrwiemy:rofl2:
Własnie jak tam dziewczynki pierwszy dzień w pracy(te które dzisiaj miały iść)?????/
 
reklama
Do góry