reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

witam:-)
Wszystkiego dobrego dla Milenki!!!:-)
Pogoda u nas super słoneczko no może czasami jest zacduszno ale ujdzie byliśmy zapytać o wprowadzanie nowych produktów do diety a na drugie usg bioderek idziemy 5 lipca mam nadzieje ze będzie dobrze;-)
dalej wałczę z praca ale w piątek oddaje mam nadzieje że się wszystko uda trzymajcie kciuki :zawstydzona/y: przez to wszystko brakuje mi na wszystko czasu
pozdrawiam Was gorąco
 
reklama
Nie dam rady wszystkiego doczytać, ale mam nadzieję, że wybaczycie.
Dziękuję za życzenia dla Milenki :tak:
Przemko do południa miał trochę temperaturę i jak na prawdziwego faceta przystało marudny był potwornie. Jak w końcu zdecydował się na paracetamol i temperatura mu spadła to i humor się poprawił. Mówi już dużo lepiej, ale jeszcze troszkę sepleni. W każdym razie z godziny na godzinę widać, że wraca do zdrowia.
Babeczka ostatnio za nic w świecie nie chce jeździć w wózku. Jak ją tylko wezmę na ręce to od razu uśmiech o ucha do ucha. Jak już bardzo jest zmęczona to w końcu zaśnie w wózku, ale swoje musi popłakać. Na spacerówkę jeszcze nie chciałbym jej przesadzać. Jutro mąż ma kupić szelki, to jej trochę podniosę oparcie. Zobaczymy, czy to pomoże.
PM, z Przemkiem chodziliśmy na specjalne zajęcia. I bardzo sobie chwalę. Bo tak to bym nie wiedziała co można z takim maluchem robić w wodzie. Teraz będziemy chodzić sami, bo w wakacje nie ma zajęć. I jeszcze się zastanowię, czy od września iść na zajęcia, czy dalej sami będziemy chodzili.
 
Milenko, słonecznego i radosnego następnego miesiączka:-) Buziak :*

Wiele uśmiechu dla Przemka... Giza, a co było przyczyną zabiegu? Częste infekcje?

Weronika, dasz sobie radę... A ja się przyznam, że jeszcze nie byłam:zawstydzona/y: Ale może ze mną coś nie tak, bo ja zawsze chodzę do kobiet Gin:-p:blink:

Kra, witaj z powrotem? Co tam u Was?

Stefanna, i tak zorganizowana z Ciebie kobitka... z dwójką dzieci i mężem:tak:

Mamma, owocne weekendy macie:laugh2:

Ninja, dumna mamusia i synuś też:tak:

PM, współczuję [**]
ale straszne wiadomości dostarczasz... aż włos się na głowie jeży:no:

MrsF,
ale zabiegana z Ciebie babka:-) ale fajnie, że robisz coś dla siebie i swojej urody... mężuś na pewno doceni:tak:
A Ty już myślisz o powiększeniu rodzinki?!:szok: Szybka jesteś:laugh2:

Mrowa
, świetnie że szybko zareagowałaś...:tak: i Kondzik niezłe ciasteczko:laugh2:

Kobietki, czy wasze pociechy też tak mało śpią w ciągu dnia? Jola dzisiaj spała z 4 razy po godzinie od 8 rano, ale teraz już od 20 śpi po godzinnym wszamanku:laugh2:

 
Cześc dziewczyny :)
Nie zajrzę do Was przez prę dni i się gubię, a ja teraz wolę na dworze pospacerować póki pogoda dopisuje, ale nadrobię Was zimą, jak czas pozwoli :)

Oglądam zdjecia, wszystkie marcowe dzieciaki prześliczne :) rosną jak na drożdzach :)

W piątek wyjeżdżamy na tydzień więc znów nie nadrobię z czytaniem, ale postaram się być na bieżąco jak tylko wrócę.

Alicja dośc grzeczna już dopasowała sobie godziny w dzień i w nocy śpi jak aniołek, a ja wieczorami nadrabiam zaległości domowe, bo wwciąz się piętrzą przy takim maluchu.

Miło u Was pobyć i odpocząć, niech wszystkie problemy znikają, a Wy miejscie drogie mamy wspaniałe uśmiechy na twarzach by Wasze dzieciaki widziały jakie szczęści nam przynoszą.

Życzę miłego wieczoru.

Zapraszam do głosowania :)
MAMAczyTATA.pl_
 
Kobietki, czy wasze pociechy też tak mało śpią w ciągu dnia? Jola dzisiaj spała z 4 razy po godzinie od 8 rano, ale teraz już od 20 śpi po godzinnym wszamanku:laugh2:

Oj jak ja bym chciała, żeby mój Filip kiedykolwiek tyle spał...:-p:-p
MrsF, Ninja ja też już planuję, chciałabym następną pociechę w przyszłym roku, żeby był tylko 1 rocznik różnicy:-):-) I chyba jednak kolejny facet mi się marzy....
 
Wpadłam poczytać szybciutko co u Was i zmykam do łóżeczka, bo wykamana jestem strasznie przez ten upał...:-( Na szczęście właśnie przechodzi u nas burza, więc może troszkę się ochłodzi...?:confused:
A u nas sąsiedzi nadal walczą z remontem kuchni i musimy praktycznie cały dzień spędzać poza domem - dobrze, że jest pogoda... Ale i tak już mam tego dość, bo nic nie mogę w domu zrobić:crazy::crazy::crazy: Mają skończyć do soboty...Oby....
Ja wczoraj na spacerku przypiekłam sobie rączki i ramionka (mimo, że się wysmarowałam), a dziś z kolei zapomniałam o pleckach i całe są czerwone, buuu:baffled: Mam nadzieję, że ładnie mi to zbrązowieje, bo sukienkę na wesele mam wydekoltowaną i głupio będę wyglądać...:hmm::hmm::hmm:

PM1 współczuję z powodu Twoich znajomych - straszna tragedia...:-:)-:)-(Najgorsze, że dzieciaczki zostały teraz same.. A koleżanka mam nadzieję, że wygra walkę z rakiem!
Amie zaglądaj do nas jak najczęściej!;-)
Beti1982 moja póki co śpi jeszcze dość dużo - np. dzisiaj spała w sumie około 6 godzin, ale pamiętam, że z czasem te drzemki się skrócają, albo niektóre całkiem wypadają, bo dzieci nie potrzebują już tyle snu...:sad:
Darinia 3mam kciuki! Na pewno napiszesz i wszystko będzie dobrze.:yes::yes::yes: Powodzenia:wink:!
Giza dużo zdrówka dla Przemcia! Mam nadzieję, że szybciutko dojdzie do siebie;-):tak:
Weronikaa super, że z podwoziem wszystko oki!:-)
Mrowa1 no to nieźle mnie szoknęłaś!:eek::eek::eek: Dobrze, że zauważyłaś to w porę u Melci... Teraz już wiem dlaczego moja lekarka jest takim przecwnikiem chusteczek nawilżających. Już przy Zuzi używałam ich tylko poza domem i teraz przy Martynce jest podobnie - używam ich sporadycznie. A Kondzik super waży i trzymam jutro kciuki za szczepienie!:wink:

Dobra zmykam; spokojnej nocki Kochane, papa
 
Witajcie Mamuśki :-)

Milenko dużo zdrówka na kolejny miesiączek :-)

my dzis po drugim usg bioderek i jest luksus tak jak to powiedziała pani dr więc więcej nie musimy się tam pojawiać :-) bioderka powinny Julce wystarczyc na conajmniej 100 lat tylko teraz dbać żeby tego nie zepsuć :tak: stópki też piękne i już nie trzeba masować no chyba że znów zaczęłyby się schodzić do środka :baffled:

a jutro wybieram się do gina na cytologię bo ostatnio byłam w lutym zeszłego roku ale kazał odczekać mi 3 mies. po porodzie, przy okazji spr stan techniczny podwozia:tak: jutro ja a w poniedziałek samochodzik :-D dobrze że chociaż za mój przegląd nie muszę płacić :-D:-D:-D

PM przykro mi bardzo
[*]

Beti Julka niestety podobnie :-( a dziś pobiła samą siebie - nie spała caly dzień robiła tylko 15 min drzemki i to ze dwie może trzy :baffled: przez co była strasznie marudna za to po kąpieli jak tylko ja położyłam zaczęłą jeść już z zamkniętymi oczami i za chwilkę już spała nawet nie zdążyłam przeczytać całej bajki :baffled:

MrsF, Ninja, Siwona ja podobnie jak wy chciałabym żeby BRACISZEK Julki :-D był od niej tylko rok, góra dwa lata młodszy :tak: zresztą już chwilkę po porodzie gdy K zapytał "nie chcesz miec więcej dzieci?" odp mu że chcę :-D

Mrowa super że nie skończyło się to zabiegiem chirurgicznym:tak: ja od czasu jak Giza o tym wspomniałą przestałam stosowac w domu chusteczki (tylko na wyjścia) i przemywam Julce pisię wacikami wodą z mydłem, chyba że jest wielka katastrofa to od razu pod kran :-D:-D:-D

Giza Julka też nie preferuje już wózka :baffled: na rękach najlepeij bo wszystko widzi
 
reklama
Witam
Ale upały! W nocy maja przyjść burze, to może się ochłodzi. Zuzia ostatnio sypia bardzo niespokojnie i w ciągu dnia to jest tylko godz do dwóch!!
Beti łózeczkowanie idzie nam kiepsko ale walczymy:tak:
PM współczuję
[*]
Darinia trzymam kciuki!!
Weronika super, że dół w porząsiu:tak:
Mrówa szok!:szok: Jak to wyglądało, ze zwróciłaś uwagę?? co Cie zaniepokoiło?? Bo nie wiem na co patrzeć?? W sumie za dużo chusteczek nie używam, ale zawsze.. Dobrze ,że u Melci tak sie dobrze skończyło:tak:
MrsF, Siwona naprawde juz planujecie następne?? Podziwiam:tak:
Milenko wszystkiego najsłodszego!! Duże buziaki!!
 
Do góry