reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam Dominis spi a Arus sie bawi wiec mam wkoncu czas:-)
beti- tak tak te zylaki! Prawie wszystkie zeszly ale po porodzie jeszcze daly o sobie znac i teraz tez u nas sa rodzinne:-( i dlatego gin tak zaleca tym bardziej ze czasem bola a spirala nie ma nic do tego ale jakos nie jestem do niej przekonana praktycznie 6 lat bylam na tabletkach z przerwami na ciaze:-D przy zajsciu w pierwsza c zrobilam przerwe wlasnie w tym kierunku i szybko zlapalo :-) z druga tez a teraz spirala hym no coz zobaczymy jak mus to mus tyle ze zylki nie beda tak obciazone:baffled:
Jeja dzisiaj Dominis znowu tak ladnie spal od wieczorka az do 6 nad ranem oby tak dalej:-)
 
reklama
Moja żabka dziś nieustannie ćwiczy przekręcanie z plecków na brzuszek:-D:-D Już prawie jej się udaje tylko rączka zostaje pod nią i nie doszła do tego jak ją wyciągnąć:-D:-D ale podoba jej się ta zabawa:-D:-D:-D
 
PM1 z karmieniem jest tak że mam coraz mniej mleka, wiec muszę Maje dokarmiać sztucznym. zobaczymy co bedzie.Maja ostatnio nie chce leżeć. Podnosi głowę jakby chciała siedzieć. Nawet jak ją położe na półleżąco to płacze. Czy to nie za wcześnie na takie pozycje?
 
Witam,
Jola usnęła... chociaż ostatnio trochę to zajmuje zanim zaśnie... i nie w łóżeczku:no: dobrze, że jest bujaczek...
Trochę się tym martwię, bo zawsze po kąpieli mała zjadała kolację i szła spać...:-( ale to pewnie przez tą duchotę:tak: u nas zbiera się na burzę

PM, Niekat, ale wprowadziłyście sentymentalny nastrój...

Monika
, to chyba jeszcze za wcześnie... Kręgosłup jeszcze jest zbyt plastyczny
Moim zdaniem po prostu Maja ćwiczy i przygotowuje sie, wiec poćwicz razem z nią:-)

Kasik, najważniejsze zdrowie... w końcu to też metoda;-):-)
 
reklama
PM to spryciula z Tosi mój grubasek nawet o tym nie myśli nawet:-p:-D naarzie ćwiczy mostki i jak sie go podciaga to ładnei sie juz dzwiga do siadu:tak::rofl2:
Monika na siedzenie to raczej zawcześnie
 
Do góry