reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Mamma ja tez mam ubierac Kondziowi ta pieluche:baffled: ae my go nosimy przodem do siebie i oplata nas swoimi nogami i to jest lepsze niz pielucha
aaa pieluche zakładamy tylko na noc
Asia i jak Basia ? zdrówka wam duzo zyczymy
 
reklama
Mamma ja tez mam ubierac Kondziowi ta pieluche:baffled: ae my go nosimy przodem do siebie i oplata nas swoimi nogami i to jest lepsze niz pielucha

my robiliśmy tak samo.. i jest ok.. jak próbowałam jej tą pieluchę włożyć to tak kopała, że wszystko zrolowała.. i jeszcze ćwiczyłam kołeczka kolankami..

Asia cieszę się z dobrych wieści:-) zdróweczka dla dziewczynek!!
Giza Marysia też coraz mniej śpi.. upały, a raczej dychota wczoraj dały nam sie we znaki - na dworze spała tylko po kilka minut i marudziła.. ale ogólnie nie narzekam, bo w domu jest zazwyczaj spokojna i radosna, więc wkładam ją do leżaczka i gada do brata albo do ścian:-)

wykańczas mnie niskie ciśnienie.. słaniam się po podłodze..
 
Cześć dziewczyny!
Ostatnio nie mam czsu Was czytać przygotowania do ślubu się rozpoczęły i tyle jest rzeczy do załatwienia, że jak sobie przypomnę to mi się odechciewa. Maja ma ostatnio problemy z zasypianiem. Skończyło się wkładanie do łóżeczka i wychodzenie z pokoju, a Maja sama zasypiała. teraz strasznie płacze jak ją się wkłada do łóżeczka. Chyba ją rozpieściliśmy. Czy któraś była już na drugim szczepieniu?
 
Ale mi ulżyło, Basia miała to zdjęcie rtg ale nic ono nie wykazało, więc pani pediatra ze szpitala kazała:
zakraplać nosek 10 razy dziennie i ściągać fridą
podawać cebion
w razie temperatury czopki
opukiwanie plecków oraz smarowanie maścią rozgrzewającą której nie kupiłam bo w aptece dowiedziałam się ze jest od 7 roku życia:no:
dopiro teraz zauwazyłam ze napisałas :-(
Asia to super ze płuca ok:-)
 
Witajcie,
w końcu mogę odpisać i Was poczytać... Jola słabo sypia, a jak już zaśnie to zostaje mi tylko czas na zrobienie obiadu i krótki odpoczynek... do tego problemy z rodzicami:-:)no:

NAJSłODSZE BUZIAKI DLA GABRYSI :-*

PM
, no niestety milczkowie wśród lekarzy też się zdarzają:-D

Sabincia, oj przydałaby mi się taka długa nocka na regenerację... Świetnie,że wszystko u Was OK... Kiedy wkleisz zdjęcia swojego chrupcia?

Niekat, świetną zabawę sobie znalazł Marcelek... może i my spróbujemy?:-p
Szybkiego pozbycia się katarku... nogi w gorącą wodę i skarpety na noc:nerd:

Mamma, świetnie, że imprezka się udała... Jeśli chodzi o płacz na chrzcinach, to podobno jak dzieciątko nie płacze to będzie zakonnicą albo księdzem (albo odwrotnie):-p:laugh2:

Weronikaa, pij i produkuj:-p:laugh2:
A jeśli chodzi o gina, to ja jeszcze nie byłam:zawstydzona/y: Jakoś mi nie spieszno... aż wstyd:szok:

Kasik, super że pozbyliście się kolek, a chrzciny były udane...
A co do spirali, to masz jakieś przeciwwskazania co do stosowania tabletek? Chyba nie jesteś z tego powodu zadowolona:tak:

Darinia
, ale z Ciebie porządna studentka i dzielna mamusia:tak:

Asiu, trzymaj sie dzielnie i buziaczki dla Ali:-) pierwsza choroba w życiu, to biedaczka nawet nie wie co się z nią dzieje, a Ty po 2 latach masz możliwość przekonania się co czują mamusie chorych pociech:tak:
Co do maści, to ja też dostałam takie zalecenie od Pani doktor, ale nie stosowałam... bo ona kazała przy zatokach nosowych smarować:szok:

Mrowa
, ale sobie poimprezowałaś:-)
No, ale siedziałaś prawie miesiąc w domku:tak:

Doris
, melduj się częściej... powodzenia w organizowaniu się...:-)

MonikaA, no to masz sporo na głowie... i te przygotowania do ślubu;-):-) Nie dałabym chyba teraz rady z małym dzieckiem...
My mamy 2 szczepienie dopiero w połowie lipca
 
witam,

Wczoraj byliśmy na expressowym spacerku(1,5h), bo moja syrenka się włączyła i nie chciała siedzieć w wózku tylko na rękach było najwygodniej:wściekła/y:. Oj już się nie mogę doczekać kiedy będzie siedzieć i będę mogła wozić ją w spacerówce.
Giza- może Milence też się nie podoba już leżenie na spacerach. Moja Tosia też coraz mniej śpi na spacerze. Jak kiedyś potrafiła przespać cały 3h spacer tak teraz góra 30min.
beti- nie martw się kochana już niedługo i Ty będziesz przesypiać całe nocki :tak:
mamma, ninja- o kurcze a ja już zamówiłam te ramki :-p trudno, będziemy się gimnastykować z odbijaniem stópki i rączki:rofl2:
mamma- mi też ortopeda polecił noszenie Tosi przodem do siebie tak jak pisała mrowa. Podobno to pomaga:tak:. U nas nie kazał pieluszkować tylko dla dodatkowych ćwiczeń tak nosić. A macie jakąś kontrolę niedługo? Czy macie jakiś okres do kiedy pieluszkować?
AsiaM- zdrówka dziewczyny!!!!! Dobrze, że z płuckami wszystko w porządeczku:tak:.
Doris, Monika- a jak tam walka o karmienie piersią? Zaglądajcie do nas częściej:tak:.
kasik- no to teraz aż miło wypocząć w wyremontowanym domku:tak:
Darina- powodzenia w zaliczeniach!!!

Moja gwiazdeczka właśnie odkryła, że z palcami w buzi można wydawać całkiem ciekawe dźwięki:-D:-D:-D i gada na całego. A uśliniona jest, że hej:-D:-D:-D.
No i my znowu musimy się stawić na rehabilitacje:-(. Byliśmy we wtorek u ortopedy . Strasznie długo się czeka u niej na wizyte wizyte- umówiliśmy się aż 1,5 m-ca temu jak jeszcze mała układała się w literkę C i nie odwołaliśmy. Pani ortopeda przesympatyczna babka i bardzo fajne ma podejście do dzieci. Stwierdziła, że Tosia się b. ładnie rozwija ale można by było jeszcze z nią popracować. Bo np. nie chciała podnosić się do siadu, tylko robiła mostek jak ją podnosiła za ręce. No i kciuki czasami chowa do środka a podobno paluszki w tym wieku powinny być luźniutko:-(. Ale powiedziała, żebyśmy się nie martwili, bo Tosia jest zupełnie zdrowa tyle, że jak to powiedziała "tak jak mama chodzi na fitness tak malutka na ćwiczenia":happy2:. Zobaczymy co znowu powiedzą na rehabilitacji:confused:.
 
PM - fajnie ze jest w miare oki:tak:
u nas rano był koncert marcelowy - w sumie dobrze bo Łuaksz do rpacy by zaspał (zapomniał nastawić budzenie)... Mały zasnął znów po godzinie płaczu czyli o 6.30.Wnosze ze to przez katar bo takie ilosci glutków co ja mu wyciagnęłam z tego małego noska, to.....aż żal:-(
teraz spi a ja tylko sprwadzam czy oddych bo to w gołe nie w jego stylu tyle spac rano.Do 8.00 to rozumiem lae jest juz 10.00!!!!No nic - najwyżej będzie aktywny dzionek.
Ja właśnie wchłonełam pół mlecznej czekolady z bakaliami:zawstydzona/y:jest mi tak wstyd ze chyba powinnam to pisać na wątku zamknietym ale potrakuje to jako samokopniaka i wezmę się w garść.Mama wczoraj wróciła z Czech i przywiozła te pyszne czekolady i ja nie mogam sie im oprzeć...JESTEM SŁABA!!!!ale juz bede grzeczna.Resztę chowam głebokoi co by nie kusiło mych ócz i biorę się za sprzątanie póki Junior chrapie:rofl2:
 
reklama
Do góry