reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Niekat - jak Tymon miał katar to lekarz kazał mi smarować maścią majerankową 2x dzienie pod noskiem i Navisinem o najmniejszym stężeniu 2 x dziennie psikać a poza tym zakraplać roztworem wody morskiej.
 
reklama
PM - - już obgadałysmy ramki z gliną na zakupowym :-D:-D:-D Ja i Mamma już je wypróbowałyśmy - nie odciśnie się w tym stópki dziecka, póki ono samo nie stanie (takie to twarde) - Tymon dostał z okazji narodzin taką na 12 comiesięcznych zdjęć i odcisk. ;-)
 
Niekat- masć majerankowa jak najbardziej woda morska tez według mnie rewelacja a gruszke to wyzuć :p ja tak zrobilam bo tylko mnie wpieprzała kupiłam odciagacz podłanczany do odkurzacza^^ zapłaciłam 55 zł ale polecam nikodem przy zapaleniu oskrzeli i tchawicy miał ciagle zatkany nos wielkimi glutami zielonymi i gruszka odciagałam tylko to co było prawie na wylocie a tym odciagaczem 3 dni i po katarze super zciaga wszystko i niko nie lubil gruszki płakał non stop a przy tym sie smieje ;];]
 
Witam kochane mamuski:-)
Dlugo nie pisalam ale na wszystko to co bym chciala zrobic brak mi czasu a potem juz sil:sorry2:
Wszystkiego dobrego dla wszystkich dzieciaczkow i duzo zdrowka:-):-):-)
My juz po chrzcinach- odbyly sie 1.06 a do tego czasu byl taki zapierdziel ze szok!
Szykowanie do chrzcin ktore odbyly sie w domku i koncowka remontu pokoju!
Arus byl superowy bo moglismy zrobic wiele rzeczy a Dominisiowi kolki przeszly no chyba ze zjem cos nie tak :baffled: ale piatek przed chrzcinami bolal go brzusio bo kupki nie umial zrobic i nie moglam nic zrobic w domu myslalam ze padne poszlam spac dopiero o 4 nad ranem a o 7 pobudka i na zakupy (odebrac wedliny warzywa owoce) w tym 1 karmienie:baffled: Wsobote kupki nadal nie bylo a to juz 4 dzien i znowu placz nie pomoglo nic ani termometr ani czopek:wściekła/y: poszlam spac o 24 i rano godz 7 znowu pobudka. W kosciele byl najgrzeczniejszy bo pierwsza polowe mszy byl zainteresowany swiatlami itp a druga przespal:-) po poludniu zaaplikowalam mu czopek glicerynowy i po ok 3h byla kupka uf uf:tak: Ja raczej co do antykoncepcji to moja gin nie zgadza sie na nic innego jak na spirale a na inne musze podpisac papierek ze wiem jakie moge miec problemy potem bo zylaki mi troche zostaly i nie bardzo da rade hym:dry: a tak ogolnie to strasznie jest rozgadany ten Dominis buziaki za chwile dam pare fot na zamkniety pa pa
 
Ja wreszcie zarejestrowałam się do Gina - szok, do tego co chciałam to mi babka powiedziała że na koniec lipca no i zapisała mnie do ordynatora na 25.06 :baffled: Z dwojga złego, trudno, pasuje odbębnić tą wizyte i mieć to z głowy bo matka mi głowę suszy że już dawno powinnam iść.
A do niego właśnie nie bardzo chciałam iść bo na pierwszej wizycie (po której właśnie zrezygnowałam z jego "usług") powiedział: "eee to dopiero blade początki, proszę przyjść za 1,5 m-ca bo ide teraz na urlop" :wściekła/y::angry: ... no i leżą te moje "blade początki" w łóżeczku i obserwują karuzele :tak:
 
PM fajnie wygląda ta ramka-ale to tylko tyle:baffled:Nie uda ci się odbić nóżki niestety...
Mrowa rozpieszczasz się babencjo:-D;-)Ale pewnie-siedziałaś tyle w domu z chorowitkami to ci się należy:tak:
Weronikaa odbębnij wizytkę i będzie spokój-ale przesadził z tymi bladymi początkami
Niekat współczuję choróbska-ja już mam końcówkę ale było niezle:no:Mała na szczeście nie załapała.Maść majer.jak najbardziej,ja jeszcze euphorbium stosowałam i wodę morską z miedzią.
Idę bo Gabi ma dziś zły dzień:crazy:
 
witam:-)
nie mam czasu na kompa od tygodnia rano pobudka o 6 szybko zawożę Zuzie do mamy i lecę na busa bo mam praktyki dyplomowe o 13 odbieram mała a dalej to już jak zawsze tysiące spraw do załatwienia czekam w poniedziałek koniec to się wyśpię do tego jutro mam ostanie zaliczenie i zostanie tylko dokończenie pracy i obrona ale to już we wrześniu bo nie dam rady na lipiec :sorry:
buuu mąż zmienił prace i jutro pierwszy dzień jakoś tak dziwnie się czuję jakby jeden etap naszego życia się kończył:baffled:
a tak to staram się spędzać jak najwięcej czasu z Zuzią co do karmienia to pół na pół bo mojego jest mało :-(
A Zuzia to mały śmieszek tylko do wszystkich się uśmiecha a jak jest głodna to nie płacze od razu tylko się żali dopiero płacze jak za długo szykuje papu
Kurcze z gondoli już dawno wyrosła a wózek bez też się robi mały ona taka długa :-)
Kochana jest bo śpi 7-8 h w nocy to się w miarę wysypiam a serce mi się kraje jak muszę rano ją zostawić :wściekła/y::zawstydzona/y::-(
lecę trochę pokuć jeszcze i spać
trzymajcie się mamuśki
 
reklama
witam!!:-D:-D
Darinia nie zazdroszczę - chyba by mi się nie chciało...ale ja juz stara jestem;-):rofl2:
Wszystkim chorowitkom zdrówka!! Dużo zdrówka!!:-):-)
Zuzia dzisiaj była kochana, w dzień ucięła sobie trzy krótkie drzemki, kupka była, od tego czasu jak jej dałam czopka to teraz elegancko kupka jest codziennie:rofl2::happy:
Teraz już śpi, a my z małżonem oglądamy mecz i czekamy na naszego synka który wraca z wycieczki. dzwonił dzisiaj juz zadowolony:-D
Weronika najwyzszy czas!!;-):-p
Mamma co z paluchem??
 
Do góry