reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

PM swietnie, ze weselicho udane:-)
niekat trzyj więcej tych ziemniaków - zrobiłaś mi smaka na placki - już się pakuję:-D:-D:-D
 
reklama
SPóźNIONE żYCZONKA DLA 3 MIESIęCZNIAKóW: DAWIDKA I SONII :-)

Co za upały, aż trudno usiedzieć w domku... Jola trochę pokasłuje, więc nie spędzamy całych dni na dworze... za to w naszym pokoiku jest aż 30 C:szok: więc chodzę cały czas senna, bo w nocy też nie mogę zasnąć... Córeczka dopiero teraz zasnęła od 11:no:

MrsF
, jak tam wrażenia i nastroje po weselichu?

Mrowa
, jak tam po wizycie u lekarza? Dzieciaczki w lepszej kondycji? A jak Ty się trzymasz?

Dusia, ale Michałek zrobił niespodziankę... oby tak było codziennie:tak:

Cicha
, świetnie, że jest możliwość rodzinnego spędzania ze sobą czasu... na pewno nie będziesz się nudzić, nawet bez męża;-):-)
A Zosia to niezła kluseczka... jedzonko jej bardzo służy:-D

Ninja, jak fajnie, że jesteś w swoim żywiole... a i chłopaki nie sprawiają problemów:-p

Ewa, to Alex nieźle Cię nastraszył... dobrze, że teraz ma zajęcie:tak:
Gratulacje przespanych nocek... oby tak dalej...:-)

Giza, zdrówka dla Milenki... mam nadzieję, że szybciutko przejdzie, a Ty sobie odpoczniesz:-)

PM, świetnie, że dobrze się bawiliście... i jak miło spędziliście weekend:-)

Weronika
, masz rację z tym Podolskim:tak: a do tego widać było, że jak strzelał gole, to nie był za bardzo podekscytowany, a jak u nas go nie chcieli, to niech teraz żałują
Chociaż moja siostra chce z niego zrobić laleczkę Voodoo:-p:laugh2:
Dobrze, że Kubica dał popis swoich umiejętności:-):tak:

Niekat
, coś za coś...:-p:laugh2:

Skaba, odwaliłaś kawał dobrej roboty... Dobrze, że mamy Ciebie i Ninję...:-)

 
Beti a dizekuje zyje;-):-D neistey mamy znów sie peiluchowac wogóle tej baby nei rozumie i idziemy skonsultowac sie do innego lekarza tez prywatnie tylko do niego sa długie terminy:wściekła/y::no:
a dzieciaczki juz zdrowe Jutro z Melci ide do kontroli i czy moze juz chodzic do przedszkola:-) dzis sie kapała w basenie:rofl2:
PM to długo pobalowaliście wklej foteczki:happy:
Niekat ja ma do tego celu zakupiony malakser;-) zeby własnei recznie tego nie robic:-D
ja tam za sportem nei przepadam wiec anwet niewiem o czym psizecie:confused::-p:sorry::oo2:
 
skaba - good job!
mrowa - la mnie malaskerem jest za drobno ( no dobra dla nie to wszytsko jedno - mąż marudzi zę ma za drobno i musze mu trzeć:baffled:)a poza tym mój sprzęt nie jest taki wypasiony i generalnie najlepiej nadaje sie do robienia mrozonej kawy (zapraszam na nią!!!) albo do miksowania zupek dzidziusiom...
 
Ostatnia edycja:
Moja Tośka dziś cały dzień marudna:no: zadowolona tylko jak z nią gadam (ale nie na odległość tylko face to face:angry:)albo się bawię :eek:. Nie wiem czy to nie przez ten skwar:-(.
A byliśmy dziś na usg główki i wsio jest oki:tak:. A lekarz to był taki "gaduła", że jedyne co powiedział to jak ja go zapytałam czy jest w porządku to powiedział:"TAK" i jak zapytałam czy ma leżeć czy mogę ją trzymać powiedział:"leżeć":-D:-D:-D.

niekat- a może spróbuj w sokowirówce. Moja siostra tak robi a później łączy sok z miąszem.
 
Cześć dziewczyny jestem tak padnieta z ena nic nie mam czasu nawet nadrabiac co piszecie szykuje sie nam szalony miesiac... mamy kontrole po lekarzach szcepienia badania pobierania krwi wyjazd mamy i znow wszystko na mojej głowie ale w sumie czujemy sie dobrze nikos powoli wskakuje w rozmiar 74^^ grubasek z niego mały;] chrzciny w koncu 19 lipca udało sie w koncu znalesc dogodny termin dla wszytkich :D Michał wyjechał na 3 dni do szczecina bo wujek na raka umarł...:(wybieramy sie tez w lipcu na tydzien okolice Rzeszowa w sumie wszytsko sie fajnie układa . Wczoraj Nikoś przebił sam siebie spał od 17 wieczorem do 8 nastepnego dnia :D:D a dzis tez juz wtkapany zajedzony i śpi ;]
 
Niekat ja mam w malakserze taka tarcze jak na tarke;-)wiec placki wychodza takie same jak recznie tarte:tak::rofl2:przynajmniej nie musze sie meczyc:-D
 
reklama
mrowa - to w takim razie tylko pozazdrościć:tak:
PM - no taaaak!faktycznie nie pomyslałam o tym:laugh2:sokowirówkę mam wiec nastepne placki będa robione z usmiechem:tak:przynajmnije iszczędze na plastrach na potarte paluszki:szok:
Sabincia - to super że się ukłąda - rzeczywisćie Nikoś juz BIG BOY:rofl2:widzisz jak fajnie nadgonił "rówieśników"
Marcel dziś zasnął na dworku z grzechotką w łapce a jak mu wypadła to sie obudził i w ryk:-psam jej nie łąpie ale jak się mu ją w rączki włoży to jest happy:happy:tylko jak już mu się znudzi a nie mozę jej wypuścić to wtedy się denerwuje i dalej nia trząsa co jeszcze bardziej go denerwuje...:-)mój nieporadny biedaczek:rofl2:
 
Do góry