reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

a my właśnie wróciliśmy do domciu:tak:...dziś cały dzień byliśmy poza domem.
Wybrałyśmy się na dłuuugi spacer (przeszłam dziś chyba z dobre 8km:rofl2:). Odwiedziliśmy dziadków i pradziadków i moją leżącą siostrzyczkę (ma niestety zagrożoną ciążę{7m-c} i musi leżeć:-(). I fajnie było. Tosiaczek sobie pokimała a to w wózeczku a to na balkonie i na podwórku u teściów:-). Siostrę wciągnęłam w nałóg bb-owy:-D. Dopiero zaczyna ale już jej się podoba:-).
ninja- jeszcze raz dzięki:-)
niekat- powodzonka w ściąganiu:tak:
Natalia - to superowe wieści nam przynosisz:-)...Sabincia chyba cię wywołała;-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki moje kochane
Nie mam ostatnio czasu dla siebie juz nie mowie nawet o tym zeby sie zrelaksowac np na BB:-p
Dziekuje w imieniu Kayi za pamiec i zyczonaka oraz zyczymy wszystkiego naj...naj... dla Martynki ,Kubusia i Michalka
Zaraz znowu musze spadac bo trzeba Mysze kąpciac.
Buziaki dla Waszystkich i milego weekendu zycze :*
 
Natala super wieści!!:-):-):-)
Niekat u mnie w pracy też pozarażane:-), dwie wróciły z macierzyńskiego, ja jestem, a dwie kolejne w ciąży:-):-)
Zuzanna dzisiaj znowu w dzień nie spała prawie wcale, za to po kąpieli padła już o 20.30 i śpi:-):-)
A my z mężulem oglądamy siatkówkę:tak:
 
Coś mi się wydaje, że to nagłe ocieplenie jest powodem niespania naszych pociech. Milenka też dzisiaj tylko 3 króciutkie drzemki sobie zrobiła.
 
Witajcie Mamuśki!
Giza, Asze my też niestety musimy do Was dołączyć, bo moja Martynka dzisiaj spać nie mogła, buuuuu Chyba z pięć drzemek ucięła sobie po godzince i tyle. Niestety tak jak przypuszczałam miała problem z zaśnięciem i buczała z pół godziny, aż mi jej było szkoda... :-:)-:)-( Jeszcze wczoraj było u nas zdecydowanie chłodniej i przy takim rześkim powietrzu mała uwielbia spać:tak:;-)! Chyba nasze dzieciaczki potrzebują troszkę czasu żeby się zaaklimatyzować....:confused:
A my dzisiaj od rana szykowałyśmy się na gości, bo przyjeżdżała do nas kuzynka z córeczkami. Było bardzo wesoło, no i oczywiście były pierwsze prezenty z okazji Dnia Dziecka:-)! Mam nadzieję, że jutro odsapnę i znajdę chwilkę dla siebie. Może uda mi się wyskoczyć na zakupy, bo do wesela coraz mniej czasu (28 czerwca), a ja jestem totalnie w proszku... Tzn. ja nie mam się w co ubrać, bo Mężuś i córcie dawno obkupiłam, a z sobą jak zwykle mam problem....
Życzę wszystkim spokojnego i udanego weekendu, papa

Dziękujemy wszystkim e-ciociom za pamięć i życzenia!:wink:
Dla Kayi przesyłamy również buziaki i najlepsze życzonka na dwa miesiączki!!!:-):-):-):-):-)


 
stefanna - ja swoja sukienkę na wesele kupiłam na tydzień przed:tak:
teraz juz jestem obkupiona na następne (też mam 28 czerwca) bo mam i kieckę i buciki hihihih.Tylko jeszcze Oliwii sukienusię jakas kupić i z głowy bo chłopaki mają co włożyc na siebie:-p
 
Niekat no to Ci szczerze zazdroszczę - też bym tak chciała;-):tak:! Ja o drugim to nawet nie myślę (mam we wrześniu), a jeszcze chrzciny po drodze....
 
Wszystkiego najsłodszego dla wczorajszych 2miesięczniaków,i dla dzisiejszej Jolanty Izabeli!! buziaczki dla wa skarby!!
my pobutke mamy (jak zwykle)o 5.30 ,ale za to całe noce od 20.30 przespane:tak:..i tak sobie czasem myślę ,że za dobrze mam..i aż się boję..żeby jej się nie odmieniło:no:.., Sąsiadki mi tu mówią,że takie spokojne dzieci..to tylko mieć !:-D
Mała teraz nie śpi..(ale pewnie zaraz uśnie..)powiesiłam jej grzechotki nad kołyska,i tylko słysze jak coś do niej gada..i śmieje się:happy:,a nawet słychac te grzechotki(dotyka rączką..)
Mi o dziwo (do tego co piszecie..) wczoraj spała bardzo dobrze w ciągu dnia..Fakt że było bardzo gorąco,ale miała tylko body i skarpetki..no i kapelusik:tak:
Za to Alex szukał zajęcia od rana,więc wzięłam go do koleżanki,tam koło niej jest taki duży plac zabaw(bo u mojej mieścinie nie ma:no:)..i tak się wybawił i wybrudził..że hej! Po drodze usnął w aucie (10 min drogi,hi..hi..)to przeniosłam go do łóżeczka,.Antosia tez ładnie spała to miałam czas na zrobienie obiadku..
A wieczorem mylismy autko (zanim tatuś z pracy wrócił)i tu dopiero była radocha!:rofl2::-).. Lał wodą po aucie ,po mamusi..a na końcu biegał po kałuży na bosaka:laugh2:
Stefana, niekat zazdroszczę wam tych wesel..też bym gdzieś poszła..:-( No ale narazie to tylko chrzciny nam się szykują:tak:
natalia fajnie że Sonia się dobrze rozwija..no i dogoniła resztę:happy:
PM to miałaś fajny dzień..wytrwałości dla twojej siostry:happy:,przynajmniej tak leżąc zaprzyjażni się z BB..Fajnie że jej się podoba..
A odnośnie zasypiania..to Tosia zasypia sama w swoim łóżeczku(kołysce..)..pokąpieli ją karmię..i wsadzam do kołyski..leży tak sobie chwilkę,lub odrazu zasypia..W sumie to tak od samego poczatku..No a w ciągu dnia to jest codziennie inny charmonogram dnia,więc różnie..raz w e wózku,raz w kołysce..
Ktoś tu jutro ma chrzciny..? Marysia Saby ..o ile dobrze pamiętam..?
Miłego dnia dziewczyny..i by dziś (mimo kolejnego ciepełka) dzieciaczki dobrze spały!:tak:
 
Nataluia chywa własnie Cie wywołałam Sonia super rosnie naprawde przybiera genialnie ^^ a u nas tez fajnie nikos non stop usmiechniety upodobal sobie dostana od dziadka mate edukacyjna i w niej lezy bawi sie i spi ale martwie sie bo dopiero co wyzdrowaiał a tu juz lekko chrypi a my w domu wszyscy chorzy bo mnie maluch zarazil ja siostry mama tez chora :p ale daje mu ciagle lekarstwa wiec sie trzyma dzielnie ;] Dziś konczy 4 miesiace moj duzy chłopak a jutro dzien dziecka i zastanawiam sie co moge kupic Nikosiowi
 
reklama
Ewa - tylko pozazdrościć takich nocy! :rofl2::-) Nela co prawda zasypia ok 20-21 ale budzi się średnio co 3h :sorry2: - a ostatnio z tą kolką i brakiem bączków pręży sie i budzi częściej 1,5 - 2 - 2,5 h :dry: Niestety trzeba to przetrzymać.
Wczoraj dzień bez kolki - jupppi :rofl2:

100 Lat dla Nikosia - jej już 4 m-c:rofl2:
 
Do góry