reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
A u nas bez zmian poki co jutro jedziemy do bardzo poecnego lekarza tata moj go wynalazł leczy dzieci z zapalenia opon mozgowych bez wysyania do szpitala potrafi podobno patrzac na dziecko zdjagnozowac co mu jest wiec jedziemy jutro do niego moze nam cos poradzi :) mam nadzieje bo u nas dalej nic z kupami :( pruka duzo nawet bardzo duzo ale kupy ani widu podaje mu esputikon viburkol duzo tego i nie pomaga ;] ale staram sie nie martwic bo tego by mi jeszcze brakowało jakbym sie załamala to by bylo tragicznie;] Jedyne co jest naprawde super to to ze sie wysypiam bo mały chodzi spac po 20 i spi do 7 wiec mozna pospac ;] ale mimo wszystko czasem czasu brak zeby wszystko poczytac :) szczeoienie mamy dopiero 9 maja straszne kolejki sa ;/ zobaczymy ile to wszystko nas wyniesie...to uciekam teraz na kube wojewodzkiego i do spanka ;]
 
Z tym Gripe water to poczekamy... na razie nic nie stosuję, bo siostrzyczka zapomniała kupić:wściekła/y:
Dziś o 3 znowu było prężonko i dopiero po dwóch godzinkach kupka:-(

Niekat, a powiedz mi czy ten Apthin, to stosujesz taki zwykły, bo na opakowaniu jest napisane, że niepożądane jest stosowanie u dzieci poniżej 11 rż...

Sabinko, to daj znać co i jak po wizycie u lekarza... 3mam kciuki... buziaczki :*
 
Sabincia bedzie dobrze:-) mam nadzieje ze ten lekarz wam pomoze ja niewierze w takich co widza i od razu wiedza co jest grane:nerd: ale mam nadzieje ze wam pomoze:tak:
Beti biedna Jolcia :-(
 
Z tym Gripe water to poczekamy... na razie nic nie stosuję, bo siostrzyczka zapomniała kupić:wściekła/y:
Dziś o 3 znowu było prężonko i dopiero po dwóch godzinkach kupka:-(

Niekat, a powiedz mi czy ten Apthin, to stosujesz taki zwykły, bo na opakowaniu jest napisane, że niepożądane jest stosowanie u dzieci poniżej 11 rż...

Sabinko, to daj znać co i jak po wizycie u lekarza... 3mam kciuki... buziaczki :*
tak, ja daje ten zwykły - położna mi to mimo wszytsko zaleciła.Strzykawką z igłą wstrzyknęłam troche VIT C do środka (też zalecenie położnej).Nakładam troszkę na gazik i wycieram usteczka i języczek (więcej nie da rady:sorry2:) zauwazyam znaczna poprawę i pewnie ejszcze jedno wyciersnko i będzie po kłopocie:tak:
 
u nas dziś mega kupa kolor jakby marchewkowo-pomarńczowy to źle??

a dziś czekają nas usg bioderek
to sobie popisałam mała już płacze lecę do niej
 
reklama
Giza, Ninja- to zapraszam do apteki k/mnie:tak:.
A tak serio Giza jakby to nie była szczepionka tylko jakiś inny lek to mogłabym Ci kupić i przesłać, ale istotny jest sposób jej przechowywania. My nawet jak jechaliśmy do kliniki to mąż wrzucił do schowka w aucie(bo jest klimatyzowany). My nawet z uwagi na to, że mieliśmy własną szczepionkę musieliśmy podpisać taki dok. w klinice, że bierzemy odpowiedzialność na siebie z uwagi na sposób przechowywania szczepionki:baffled:.
A jeśli chodzi o aptekę to my kupowaliśmy w aptece HIBISKUS, wiem, że ta apteka też jest w Rzeszowie ale czy we Wrocławiu? Ja do nich zadzwoniłam i nie mieli jeszcze szczepionki i zamówili mi ją, na wieczór miałam już odbiór (ale zamówienie nie było na nazwisko czy coś w tym stylu).
 
Do góry