reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Asze- już na usg? Strasznie szybko. Mam lekarz zlecił w 6 tyg życia dziecka. I powiedział, że nie wcześniej. Kurcze pewnie co lekarz to inna teoria:baffled:.
 
reklama
PrzyszłaMamusiu ja z Alą byłam na usg bioderek w trzecim miesiącu życia, bo takie kolejki były wtedy w Poznaniu do tych gabinetów.

Mrówa przyrost wagi Twojego synka jest naprawdę imponujący. Mogę śmiało powiedzieć że on tyje tyle co ja :-D;-)
 
oj coraz więcej zniecierpliwienia na tym naszym forum, a dopiero połowa marca.. mamusie 2w1 wcale wam się nie dziwię, że chcecie mieć już maluszki przy sobie.. do terminu ciężko się czeka, a co dopiero jak któraś już jest po terminie:no::no: ale spróbujcie troszkę wyluzować, odpocząć, pocieszyć się spokojem, bo takie wyczekiwanie i stres nikomu nie służy (wiem, że łatwo mi się mówi).. może trzeba swojemu organizmowi i maleństwu :-) już niedługo!

PM oj nałóg to nałóg.. w końcu i ja i mrowa mamy już takie maluchy, które w dzień nie śpią, a i tak zawsze się udaje wykroić trochę czasu na bb..

co do sexiku - poprzednio czekałam 6 tyg., ale na czerpanie z tego przyjemności musiałam jeszcze dłużej poczekać - z cyców ciekło, a na dole sucho i boleśnie:no: ale teraz już mam ochotę:-)

mrowa Kondzik rośnie w oczach:-):-):-) dobrze go karmisz:-)

giza śliczny avatarek:-)

doris kurcze, że też ci się jeszcze wysypka przyplątała...wrrrr
 
Mrowa - to niezły pożeracz z Konradka :-) rośnie jak na drożdżach :-D:-D:-D
Ale te 6zł to bez skierowania jak mniemam?? (a myślałam że min ze 20 zeta trzeba dać:baffled:)

Giza
- avatarek super, tylko ciężko się przyzwyczaić :-):-)
 
Mrówa, to Kondzio szybko rośnie. My idziemy na ważenie w przyszłym tygodniu, też jestem ciekawa ile Mileka waży.
Asze, to szybko idziecie na USG. My dopiero 1 kwietnia. Mała też by najchętniej spędzała cały czas na rękach z piersią w buzi. Ale staram się z tym walczyć i coraz częściej zasypia sama. Na rękach ale już bez piersi w buzi.
Na razie jedno okno umyte. Pranie zrobione. Naczynia pomyte. Przemko dzisiaj w żłobku, mała śpi a ja mam jakoś sporo czasu.
 
Hey dziewczyny ja do porodu mam jeszcze 9 dni a juz mi jest ciezko moj maluszek bardzo sie wierci az czassami trudno mi siedziec.Chyba spieszy mu sie juz na swiat.:-) Jest to moja pierwsza ciąza i zakonczy sie cc .Jutro mam wizyte u lekarza i powie mi kiedy mam isc do szpitala ;-) pozdrawiam
 
Weronika, nie przejmuj się ani koleżankami ani tym, co mówi mąż (chociaż to nie było miłe z jego strony:tak:)... stękanie jest normalnym zachowaniem w czasie ciąży... niech to sobie zapamięta...:-D

PM, cieszę się razem z Tobą z Twojego szczęścia... Taki wspaniały opis sielanki rodzinnej, która ja też bym chciała mieć już przy sobie...

Dziewczyny, tylko sex nam w głowie... a mówią, że to domena facetów:-p
 
reklama
hej mydzis zaliczylismy pierwszy bol brzuszkan a raczejjmoj m mnie nie było mam zajecia w pon i M nie wiedzial co robic jak wrociłam siedzieli z okładem na brzuchu cieplym i kupka od razu poszła a dziecko jak nowo narodzone :)
Co do USG bioderek ma mamy isc jak Niko bedzi wazł ponad 3 kg :( ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:)
w tym tyg mamy okuliste i laryngolog i mnostwo tego wizyta w szpitalu na kontrole i miej tu na wszystko czas
A co do sexiku to my juz po 2 tyg w sumie zaczelismy bo wszytsko bylo ze mna ok gin tez zezwoliła ale do tej pory nie ma tej przyjemnosci jak przed ciaza albo poprostu po calym dniu z Niko padam na twarz i spie w kazdej wolnej chwili :p
 
Do góry