reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ja ide tez jutro do szpitala. trzymam za was kciuki i za siebie tez.Pozdrawiam do zobaczenia po powrocie ze szpitala
 
reklama
Marteczka mi napisała,że mała znowu 24 h pod lampy i 24h pokarm przegotowany, ale ściąganie idzie jej coraz szybciej i znalazła patent na to bez uzywania palców. napisała, ze doi sie jak krowa;-) Przekazuje pozdrowienia dla wszystkich:-)
a mój synek zrobił mi taki masaż pleców, ze sobie zasnęłam - ale było miło:-):-)
 
Przyszła Mamusia - i ja tez zycze szybkiej i sprawnej akcji porodowej - bólu ie unikniesz ale oby go jak najmniej:tak:
Sabincia - zapomniałam skomentowac zdjecie;-)jak dla mnie zmiana ogromna i raczej na lepsze:-pod razu widać ze już jesteś na innym etapie zycia,co?;-):tak::-)
 
Niekat - owszem :) Trzeba wydorośleć :) Miałam okres buntowniczy wiecie dredy kolczyki teraz sie z tego smieje ale jeden kolczyk mi został i tatuaże :p.

Monitor oddechu kupujemy na 100% jak dla mnie to urzadzenie jest niezbedne szczegolnie dla wczesiaków :)
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie słowa wsparcia!!:-):-)
Jak tylko coś się będzie działo dam Wam znać smskiem :tak:.

marzena- a czemu ty też idziesz do szpitala? Coś się dzieje?
 
Niekat - owszem :) Trzeba wydorośleć :) Miałam okres buntowniczy wiecie dredy kolczyki teraz sie z tego smieje ale jeden kolczyk mi został i tatuaże :p.

Monitor oddechu kupujemy na 100% jak dla mnie to urzadzenie jest niezbedne szczegolnie dla wczesiaków :)
Swego czasu strasznie chorowałam na tatoo... powiediząłam sobie że na 25 urodizny sobei zrobie na bank a potem mi sie odechciało no i jakos tak amtce dwójce dzieci to juz chyba nie wypada - a Ty Sabincia gdzie masz dziarkę;-)pochwal się:tak:;-):-)
 
giza to widzę, że ci się bardzo ranny ptaszek trafił:-) my zazwyczaj śpimy do 7.00..:-) czekam na wieści od gina:-) ale ci zazdroszczę tych zdolności manulanych.. oj marzy mi się taki sweterek:-)

nulcia ja też mam teraz Avent Isis, ale jeszcze go nie przetestowałam.. zdecydowanie odradzam tego najtańszego Canpola z pompką.. chyba, że do sporadycznego uzytku..

przyszłaMamusia kciuki zaciskam coby wszystko szybko i sprawnie poszło.. :-):-):-) zreszta jak Tosia przyjdzie na świat to wszystko wynagrodzi:-):-) i nas tez informuj jak swoją ginkę:-)

cicha ciekawe co gin powie.. wojaże zakończone czyli teraz zostało oczekiwanie na potomka:-)

befatka zobaczysz co sie bedzie działo jak mała się na świecie pojawi:-):-)

Sabincia oj az mnie dreszcze przeszły na myśl o tym zatrzymaniu oddechu.. ale trzeba myśleć optymistycznie.. pisałaś, ze chcesz kupić monitor oddechu - koleżanka mi mówiła, że u nich się to bardzo dobrze sprawdziło (ona też ma wczesniaczka).. poza tym to chyba jest tak, że jak myślimy o takich zdarzeniach to nie wyobrażamy sobie jak się zachować, co zrobić itd., ale jak coś takiego się dzieje to człowiek działa automatycznie i wie co ma robić..

marzena trzymaj się i dawaj znać co u ciebie!

coś nam się coraz więcej marcóweczek do szpitala przeprowadza.. dziewczyny robić co swoje i wracać szybko!
 
chyba udało mi sie Bartka przekonać, że siostrzyczka może nam się na coś przydać, bo chodzil i przytulał się do brzucha, mówił do Marysi i słuchał czy mu odpowiada, a na koniec stwierdził: Mamusiu a może ja juz wyjmiemy z tego brzucha:-D:-D:-D i ja chyba rzeczywiście nie miałabym nic przeciwko temu:-D a teraz synio pojechał w odwiedziny do dziadków, więc mam troszke wolnego..
 
reklama
Mrowa - okazało się że bateryjki za słabe i się właśnie ładują, jutro z samego rana Ci to podeślę. Chyba że może pocztą Ci po przesłać??
 
Do góry