reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ja przed ciążą (przez dość długi okres czasu - do lutego) stosowałam Logest - bardzo delikatne talety antykonc. i mimo moich tendecji do tycia nie przybrałam na wadze ani nie miałąm żadnych innych skutków ubocznych, a jakoś do dpirali nie jestem przekonana mimo że nie znam nikogo kto by to stosował ale sama mysl o noszeniu tego w sobie...:baffled:
 
reklama
PrzyszłaMamusia dlaczego mają cię juz kłaść na patologię? przecież wszystko jest ok, a do terminu masz jeszcze troszkę czasu.. jak dołożyć do tego 2 tyg. tolerancji to jeszcze sporo czasu jest.. nie za bardzo rozumiem po co ingerować już na tym etapie i coś przyspieszać.. no chyba, ze coś się dzieje...:confused:
 
no dziwczyny - do roboty!!!;-)co jedna to blizej terinu a żadna nie chcę sie rozpakowac?czekamy na Marteczke,tak? rozumiem:-p;-):tak:
ja dziś zaczynam 37 tc więc do terminy zostały mi prawie 4 tygodnie.28 lutego mam wizyte i rpzedłuzenie zwolneinia...ciekawe co mi powie tym razem - co z moja szyjką i ile Marcel wazy m/w :tak:dziś już od rana zdązyłam całe meiskzanie wypucowac i schody nawet zmyłam co mnie przyprawiło o ból w olecach wieć teraz odpoczywam chwilkę i pójdę roziwesic rpanie;-)moze odwiedzi mnie dzis koleżanka to sobie jeszcze pogadam z kimś dorosłym bo póki co zaczynam śwoirowac.Cały dzień z Oli a jak Łuaksz wraca z pracy to zjada obaidek i do kuchni pędzi robic.
czekam na koneic miesiąca bo z dniem wypłaty zabieram swojego slubnego na ostateczne zakupy - nie bedzie miał już wymówki a ja będe o neibo spokojniejsza:sorry2:
 
niekat ty to masz powera:szok::-) przeslij mi troszkę tej energii, bo ja się dzisiaj za nic się zabrać nie mogę.. i jakaś podnerwiona chodze.. ale to pewnie dlatego, że mój ślubny po pracy jedzie na działkę popracować troszkę, a ja bym mu chętnie towarzyszyła, ale nie mam jak.. pogoda do kitu i tyle.. :no:
 
Skaba- szczerze mówiąc sama nie wiem:confused: . Po tym moim usg jak się okazało, że mała ma 3800 (i tempo wzrostu jest jej bardzo duże, bo w ciągu m-ca przybrała 1kg) to lekarka zdecydowała, ze lepiej jej pomóc, bo inaczej czeka mnie cesarka. Tym bardziej, że czop mi odszedł już dawno temu. Myślę, że ma to też związek z tą bakterią, którą mam - czop jest pewną ochroną przed zarażeniem dziecka a skoro już go nie mam:baffled:.
Ta doktorka co mi robiła usg powiedziała, że mnie już powinni położyć na oddział ale moja ginka nie chciała od razu tylko dała mi tydzień, a jak w ciągu tyg się nie ruszy to mam dostać skierowanie. Mam do niej zaufanie i myślę, że wie co robi także się nie opieram.
 
skaba - ja to jednego dnia leże pokotem cayd zien a nastepnego fikam po chałupie z mopem i ściera:tak::-)tak ze u mnie to jets bardzo różnie:sorry2:
Przyszła Mamusia - no dużą masz juz córunie - rzeczywisćei mozę byc zwiażek z bakteria i zalecenie przyspiedszenia porodu:tak:dobrze że ufasz swojej gince bo pewnie to ci daje oparcie w takich chwilach:sorry2: no i gratuluje osttaniego tygodnia ciąży:sorry2:pomysleć ze jakies 8 miesięcy temu dopiero sie poznawałysmy a teraz wspieramy sie juz w ostatnich dniach w dwupakach....:sorry2:i znów sie wzruszyłam:sorry2:
 
a i zauważyałam pewna rzecz:
za 8 dni rodzi Przysżła mamusia,
za 18 dni skaba
a za 28 ja:tak::-)heheheh wiem ze to nei ma znaczenia ale chyba zaczyna mi już zwyczajnie odbijac ze zauważam takie prowidłowosci dziwne:-p:sorry2:
 
reklama
Niekat- co nie oznacza , że nasz aprzygoda sie konczy:) Teraz to sie dopiero zacznie zagladanie po porady opowiesci o maluszkach zdjecia ojoj ja to juz sobie wyobrazam :)
 
Do góry