reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dziewczyny czy Wy też jesteście wciąż takie głodne??? Ja bym bez przerwy coś mieliła!!! :angry:Już mnie to wkurza bo muszę iść do sklepu - wszystko pojadłam:wściekła/y:
Asze, ja bym teraz też cały czas jadła. A dzisiaj zaszalałam z ciastem, ale na szczęście cukier nawet nie najgorszy mi po tym wyszedł.
Mrówa, to zaciskaj nogi i niech Kondzik jeszcze sobie poczeka.
Nulcia, może jednak się jeszcze dobrze ułoży i będziesz mogła rodzić naturalnie. Ja miałam cc, a płytki to chyba miałam tuż poniżej 100 tys.
remeny, ja dostałam zwolnienie od gina do 5 marca, a termin mam na 3-go. Ale są tacy, co na ostatnie 2 tygodnie przed terminem nie chcą już wystawiać L4.
PrzyszłaMamusiu, ja robię badania po śniadaniu, tylko staram się zjeść coś lekkiego i nie dużo. Tylko krzywą cukrową jak robiłam o byłam na czczo. W poprzedniej ciąży mi powiedzieli, że na morfologię nie trzeba być na czczo.
 
reklama
Mrówa to spory misiek sie szykuje:-)fajnie bedzie łatwiejszy w obsłudze

MrsF grubcio??czyzby chłopiec??Wy nie chcecie znac płci czy dzidzius nie chce pokazac??
Spoko damy rade nie ma wyjscia :-) Moja tesciowa urodziła Jacka naturalnie a miał 5kg skubany i dosc sprawnie jej poszło(tak mówlila).Ja sie najbardziej boje zeby nic dziecku przy porodzie nie zrobili skoro ma byc duze.
 
Befatka-no to dobrze ze wszystko ok i J pewnie zadowolony z usg ja dowiem sie ile ma moj za tydz no bo twoja to fajniusio wazy
c018.gif

mrowa-4kg
c029.gif
no no no to ladnie wazy

 
Buzki dla mamusiek
a194.gif

uciekam bo musze pare rzeczy spakowac bo w piatek juz czesc rzeczy bedziemy przewozic na mieszkanko
a084.gif
 
Ja też mam zwolnienie do 8 marca a termin na 7 więc nie muszę się martwić:-)
Mrówa to Konradek już jest całkiem niezły - jak sobie pomyślę mój Milo miał 2800:tak: a jak byłam na tej porodówce to mi położna powiedziała, że teraz tez raczej małe dzieciątko, ale u nas w rodzinie wszystkie poniżej 3000 ja sama miałam 2550/49 czyli byłam malutka a teraz.... już nie jestem malutka:baffled:
Joanna wszystko na pewno będzie ok, przecież by wyszło wcześniej na badaniu:tak:
 
Ja nie dawno wrucilam od gina. I mam rozwarcie na 3 cm, no i trzeba czekac. Jak cos to muwila ginka ze sie zobaczymy na poroduwce a jak nie to wizyta za tydzien. Jak badala czy jest rozwarcie to tak bolalo ze myslalam ze sie posikam z bolu, no i zaczelam troche krwawic przy tym. Az sie wystraszylam ale muwila ze to normalne.:baffled:
 
no ja własnie dzien przed tym jak pojechałam do szpitala zaczełam plamic i troche krwawic i ubrałam podpaske w szpitalu jak mnie badali to tez krwawiłam i bolało przy badaniu bo juz było 5 cm i juz do konca przy kazdym badaniu krwawiłam
 
MrsF grubcio??czyzby chłopiec??Wy nie chcecie znac płci czy dzidzius nie chce pokazac??
Spoko damy rade nie ma wyjscia :-) Moja tesciowa urodziła Jacka naturalnie a miał 5kg skubany i dosc sprawnie jej poszło(tak mówlila).Ja sie najbardziej boje zeby nic dziecku przy porodzie nie zrobili skoro ma byc duze.

Nie nie znamy plci, maz nie chcial wiedziec bo dla niego to jak otwieranie prezentow przed Wigilia. :-D A mnie bylo wszystko jedno, byle zdrowe. Mam cicha nadzieje na liczna gromadke wiec sadze ze obie plci beda godnie reprezentowane w naszej rodzince.

5kg? :szok: o kurcze a to dopiero. Maz mowi ze mial 4.3kg i chyba ponad 57cm a jego mama taka drobniutka i niska, nie wiem jak ona to zrobila. Jak jej sie udalo to i moze mi tez sie uda z tymi moimi waskimi biodrami a jak nie to CC :confused:
 
reklama
Co do jedzenia to ja ostatnio nie mam ochoty zabardzo nic jesc:no: Tylko przez ostatnich pare tygodni to kisiel bym tylko jadla.

Mrowa- to kawal chlopaka z Konradka:tak:

Indeside- Brzuszek moze sie obnizyc nawet i 2 miesiace przed porodem.

Befatka- to super ze wszystko w pozadku i ze tatus zobaczyl mala.
 
Do góry