reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

zwlekłwszy sie z łóżka melduję się na BB;-)mnie brzuch z Oli opasł jakieś dwa tygodnie przed porodem a teraz tez wydaje mi sie ze jest wysoko bo Marcel ładuje mnie prawie po brodzie.... aż boli:dry:
wchodze tu codziennie rano i sprawzam pobieżnie czy sie któaś nie rozdwoiła... potem poczytam zaległości bo na razie Oli mnie szarpie za rekaw (obiecałąm jej ze sobei pogra w puzzle na moim laptopie:sorry2:) ale powiem Wam że tak mi juz ciężko ze nawet mój z reguły ślepy i głuchy na narzekania mąż ostatnio coraz częściej mówi żebym juz wreszcie urodziła bo widzi że się męczę:baffled:
 
reklama
Witam dziewczyny!
Mój brzuszek jakoś od samego początku był nisko:tak:,więc trudno mi zauważyć jakieś wyraźne zmiany:-D. Ale mam nadzieje ,ze przed samym końcem i rozwiązaniem opadnie i wszystko ruszy do przodu (w dół):-D.

Dzisiaj po południu wizyta u gina, może on coś zauważy i powie:tak:.
 
o przejrzałam te 10 stron i nie znalażłam nic o Marteczce - co o niej wiecie??? czemu tak długo sie nie pokazuje?
antukoncepcja ja brałam po Oliwii cerezette (przez cały okres brania - 13 miesiecy - nie miałam @) i bardzo ładnie sie czułam po tym .Chudłam jak anleży i żadnych skurkow ubocznych.Zacżeło sie potem tycie przy Cilescie i po trzech miesiącach przeszłam na plasterki (Evra).I było ok potem zdjełam i trzy miesiace potem byłam w ciązy z Marcelkiem:tak:wieć ze ze swojej strony polecam.
Zastanawialam sie nad tym zastrzykiem ale fakt ze jakby wystapily skutki ubczne (najbardziej boję sie tyvh potwornych bóli głowy bo mam tendencję) odstrazył mnie bardzo skutecznie.Naczytalam się na forach i w sumie 90% opinii jest negatywnych...
zdecydowałam sie na opcję która brałam pod uwage juz wczesniej - przez trzy miesiece od porodu będe jechała na cerazette a potem wkładka. (spirala) na jej temat tez sie oczytała i tez sa różne opinie ale mnie ona i tak najbardziej odpowoeda bo bez hormonów wiec nie będe tak tyć i mam z głowy na 3 lub 5 lat.siostra ma i sobie chwali.
Tantum Rosa po porodzie zuzyłam tylko 4 saszetki kupione osobno i dało radę.Dośc szybko przestałąm tego potrzebować bo dosć szybko sie zagoiłam.Teraz też sie w to zaopatrzę....:tak:
a co do spirytusu do pępusia to dostałam butelezkę jak wychodziłam ze szpitala (od zanjomej połoznej) i ona tez wystarczyła
 
Witam,ja wczoraj miałam mały p0rzebój,ale na szczęscie tylko jeden raz.Taki skurcz miałam,że brzuch to miałam twardy jak kamień i w dodatku mega ból jak przy okresie-i wcale nie trwało to kilka sekund:no::no:Wystraszyłam się bo jeszcze potem jak to mi przeszło to mega mi się chciało wymiotować:baffled::baffled:Wykąpałam się i poszłam od razu spać ze strachu-dobrze,że dzisij ta wizyta u gina...
 
Zusowskie zawiłości wyjaśniła:-(weronikaa a to nie jest tak, że Zus wypłaca średnią kwotę z ostatnich iluśtam miesięcy?

Tzn. Mąż dzwonił do ZUS-u i tak mu powiedzieli że mam brać do marca tą podwyższoną kwot ę (bo na tyle mi to świadczenie rehabilitacyjne przyznali). A jeśli chodzi o średnią to moim zdaniem to bez sensu, bo od kiedy prawo działa wstecz? Umowa skończyła mi się z końcem starego roku, a nowy zaczął się podwyżką więc dlaczego miałabym brać kase po staremu?? (to tylko wg mojej logiki) ;-)

Mrowa - a jeszcze a p'ropo mamy, ten szpital to w Tarnowie jak mniemam?? I jeszcze mąż pytał czy tylko krew jest potrzebna, bo on to ogólnie to ochotnik na różne dziwne historie, więc jak tam osocze czy coś tam .... nie ma sprawy :tak: Tak powiedział :-D

Co do brzuszka, to też mi się wydaję że szczególnie wysoko nie jest, ale wg mamy to mi nie "opadł" :wściekła/y:Ale już od 2 tyg. zgagi nie mam :-D HURA!!!
Przepytałam ostatnio mamę jak jej szedł poród i tak z siostrą wody odeszły w nocy o 24 a urodziła dopiero o 17 :szok: tylko ja wyskoczyłam szybciutko, bo z bratem też się męczyła. Optymistyczne to to nie jest :-(
 
ja pisałam sms-a do Marteczki jak sie czuje i oto co dostałam
Hello no chyba tak . Zuza cały dzień i noc pod lampami. Przybrała na wadze w ciągu doby 100g. A dziś nonstop cycuś, kupka,... Mi zdjeli kolejne 3 szwy jka sie okazuje to musiałam meić jakiś stan zapalny ze tak siegoi no ale po co było badanie zlecić :-( Zobaczymy co powieco powiedza i jaks ie mój gin zdziwi
 
Witam! Ja to dzisiaj jestem padnieta :-(chyba po wczorajszych zakupach do nowego M! Dobrze ze Arus dzisiaj mi daje nawet lezec uf! Po wyniki z krwi ide ok 14 to zobaczymy co z tymi plytkami:confused: Co do tabletek Cerazzette to tez stosowalam ale zrezygnowalam z nich bo okropnie sie po nich czulam wieczne nudnosci i fale ciepla mnie nachodzily itp a jak juz nie karmilam to Cilesty mi odpowiadaly ale teraz mysle o spirali ale zobaczymy.
 
reklama
Do góry