reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Iza-gratuluje wlasnego M!!!
Sabincia-jaki Nikos jest slodki taki malusi i oby udalo wam sie wyjsc do domku!!!
Mialam cos jeszcze nap ale juz mi sie zapomnialo:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
W niektorych szpitalach daja rozpuszczalne a w innych do sciagania ja mialam rozpuszczalne a kolezanka co byla w innym szpitalu miala do sciagania
 
Widze, że z tymi szwami co szpital to obyczaj;-).
U nas dają wewnątrz te rozpuszczalne, a poza tym to te zwykłe do zdjęcia:no:.
Podobno jak już zdejmą te szwy to już dużo lepiej się funkcjonuje i można siadać w miare normalnie:-p.
Ale to mogą potwierdzić tylko bardziej doświadczone mamuśki;-).
 
Widze, że z tymi szwami co szpital to obyczaj;-).
U nas dają wewnątrz te rozpuszczalne, a poza tym to te zwykłe do zdjęcia:no:.
Podobno jak już zdejmą te szwy to już dużo lepiej się funkcjonuje i można siadać w miare normalnie:-p.
Ale to mogą potwierdzić tylko bardziej doświadczone mamuśki;-).
no i ja to potwierdzam... włąśnie miałam tak jak piszesz i mimo ze juz dawno czułam że sie zagoiłam ( w miarę) przeszkadzały mi szwy zew. i po ich zdjeciu pocuzłąm ogromną ulge i potem było już expresowo coraz lepiej:tak:
 
AsiaM- Mi brzuch opadl jakies 3 tygodnie temu, no i nadal jestem w dwupaku. Wiec mysle ze spokojnie wytrzymasz do marca.

I tez nadal mam zgage chociaz ze brzuch juz nisko:confused:

Wstalam dzisiaj o 6:30 no i juz nie moge spac. Widze ze dzisiaj pare marcowek do gina sie wybiera.

 
ja tez miałam rozpuszzczalne szwy a marteczka to niewiem czemu miała zwykłe jak wróci to napewno nam wszystko napisze:-)
 
Iza&Marcin z tym spirytusem jest tak :-D w sklepie nie dostaniesz w butelce 70%,

Można było do niedawna kupić 70% spirytus w Tesco na alkoholach, kupowałam tam dla Irenki małą butelkę. Nie wiem jak to teraz wygląda bo jeszcze nie kupiłam ( a trzeba by pomyśleć o tym).
 
O wlasnie remeny przypomnialas mi wlasnie o tym chcialam napisac :tak: ja uzywalam gazikow nasaczonych Leko i bylam zadowolona i teraz tez juz je mam bo dostalam
 
reklama
Dziewczyny!!!
A po ilu dniach zdejmują te szwy, czy jest to jakoś określone:zawstydzona/y:, czy zależy jak się goi? I jak długo średnio goi się to nacięcie:baffled:??
 
Do góry