reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam seredecznie mrowa1 jestem z Nysy woj.opolskie. Dzięki za wskazówkę gdzie mogę szukać wiadomości o x-landerze, jak widzić świeżynka ze mnie :-D
 
reklama
oooo Boże!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:Biedna kruszyneczka malutka!!!Nie wyobrażam sobie nawet takiej tragedii dla rodziców,dla matki,to jest straszne:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:Bóg zawsze zabiera nie tych ludzi...nie no brak mi słów normalnie!
 
A mnie dzisiaj cały dzień i noc,aż się nie wyspałam:-(tak malutka dokucza,że widac tylko pojawiające się i znikające bulwy na brzuszku,a ja już bardziej się do przodu wygiąc nie mogę:sorry2:
Asza gorące gratki z okazji córuni,tak się cieszę:-)i następna Zuźka nam się wyklarowała:tak:
 
Witam prosto spod gruzów:-DNadrobić ponad 10 stron to pół godziny czytania:tak:;-)U mnie stan fatalny tzn.odbija nam się pyłem-jednym słowem,ale plus taki że może nie muszę jednak się przenosić do mamy.
Co do obniżania sie brzucha to ja mam od wczoraj wrażenie że to u mnie nastąpiło:no:Jakoś przy siadaniu mam go za bardzo na nogach-a nie było tak wcześniej.Poza tym moje dziecko tak się rozpycha że szok!!!Obym tylko zakończyła te remonty jeszcze w dwupaku:dry:
Dobrej nocki dziewczęta...
A zapomniałam-Asze GRATULUJĘ CÓRCI!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Przez cały dzien próbowałam nadrobić zaległości na forum i marnie mi to wyszło..
w każdym razie troszkę mi lżej jak poczytałam o waszych ciążowych dolegliwościach.. ja też mam to wszystko.. twardnienie brzucha, ból krocza, ograniczone ruchy z boku na bok i schylanie się, nadmierne pragnienie, szalejący maluszek itd. itp. i tylko schody nadal pokonuje bez większych problemów - co dka mnie bardzo ważne, bo mieszkam na 4 piętrze:-).. no od razu mi lepiej.. nie ktoś wreszcie rozumie co czuję;-);-);-)

kalia ale masz śliczną gromadkę:-):-) pochwal się ile mają lat i jak mają na imię:-) jej, ale ci zazdroszczę takiej rodziny:-):-):-)

co do herbaty to ja od początku ciąży piję bardzo bardzo słabiutką czarną z dużą ilością cytryny - a to dla mnie duża nowość, bo nigdy nie przepadałam za herbatą z cytryną... kawkę też co jakiś czas sobie zaserwuję, ale jak tylko herbata lub kawa jest ciut za mocna od razu mam niesmak w ustach i jest mi niedobrze, więc wolę nie przesadzać..

a jeśli chodzi o mleko to tak jak pisałyście - nie ma reguły.. poprzednio jadłam ogromnę ilości nabiału w każdej postaci i popijalam litrami mleka i wszyscy mnie ostrzegali, że dziecko będzie miało skaze białkową, ale tak się nie stalo.. teraz dla odmiany mam ochote tylko na owoce i wmuszam w siebie czasem jogurty owocowe i to tyle z mlecznych produktów...
 
ninja śliczna bratanica:-) i za jej inspiracją postanowiłam nabyć śpiworek:-):-)

a ja dziś odwiedziałam w szpitalu moją kuzynkę - w czwartek urodziła cudną Annę Natalię.. i nawet moglam sobie ją dzisiaj przebrać:-):-) a przy okazji przekonałam się, że to co móiwą o naszym szpitalu to prawda: oddział położniczy jest super, ale oddział noworodków, a raczej jego personel to masakra... ale ja nie dam sobie kitów cisnąć i po mnie jeździć - mojej kuzynce kazali kupić sztuczne mleko (wytykając jej, że na dziecku oszczedza) i dokarmiać małą, pomimo, że mała ładnie chwyta, a kuzynka ma sporo mleka.. podobno jednak mała za mało je, bo przesypia cała noc.. bez komentarza..

sabincia trzymamy kciuki!! i czasem pobyt na patologii ciąży dobrze wpływa na ciążę - mnie bardzo uspokoił, bo wiedziałam, ze jestem pod stałą opieką...

dziewczyny podziwiam was, że macie siłę na przeprowadzki.. ja dziś "przeprowadziłam" przy pomocy męża łożko w pokoju Bartka z jednej strony na drugą i już mi na szafkę w sypialni sił zabrakło..

weronikaa ja też odwiedzam wszystkie składy budowlane w okolicy.. jak sie odrobię to opowiem o tym na odpowiednim wątku.. na pewno mi coś doradzicie:-):-)
 
[*]
[*]
[*] dla Majeczki...

nie umiem wyobrazić sobie takiej tragedii i modlę się o siłę dla jej rodziców...
 
reklama
[...] mojej kuzynce kazali kupić sztuczne mleko (wytykając jej, że na dziecku oszczedza) i dokarmiać małą, pomimo, że mała ładnie chwyta, a kuzynka ma sporo mleka.. podobno jednak mała za mało je, bo przesypia cała noc.. bez komentarza.. [...]
No ja się może nie znam, ale jeśli dziecko dobrze je i przesypia ładnie kilka godzin, to znaczy, że się najadło. No chyba, że spałoby 24 na dobę, to już nie jest ok.
 
Do góry