reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ufff to mi ulzylo ! dziekuje bardzo !

czyli nie pozostaje mi nic innego tylko stekac :))Ja wizyte mam dopiero w przyszym tyg wiec wolalam sie upewnic !
Dzieki jeszcze raz
 
reklama
Iza, ja w nocy żeby się przewrócić na drugi bok muszę najpierw usiąść, tak mnie plecy bolą. A zostały mi jeszcze ponad dwa miesiące. Przy wyjściu z wanny zawsze wołam męża... Rzeczywiście jak stara babcia
A mięśnie macicy już się powoli przygotowują do porodu i może stąd bóle krocza?
 
Ninja dzidziunia super!!!
A co do bólu krocza to mam go już od dawna i chyba to jest normalne w tym wieku ciążowym-poprzednio też tak miałam,ale chyba trochę póżniej niż teraz i troszkę słabiej:baffled::baffled::baffled:
Musimy jakoś 'przetoczyć'tą końcówkę;-)
 
Iza-faktycznie nie martw się:-)chyba każdą z nas coś boli mocniej lub słabiej,w nocy czy w dzień,w krzyżu czy kroczu:tak:Uroki ciąży;-)Ale ja zawsze się pocieszam,że już niedługo i dobrze,że nie cały czas,tylko podczas jakiegoś wysiłku czy manewru.No chyba,że gorzej będzie podczas połogu:dry:
Ninja jak słodka Pysia,już bym swoją Zuzkę chciała w jej sukieneczkę malutką ubrać:happy2:.Podobni czy nie ale przynajmniej będą mieli odpowiednie towarzycho do zabaw i psot
 
zapewne dobre ja ostatnio miałam smaka na nalesniki z bananami w karmelu i polane czekolada no i robiliśmy z Miśkiem razem i były cholernie słodkie ale smaka zaspokoiłam hehe :)
 
reklama
Sabincia mniam,pyszności,a ja nie mam nic słodkiego w domu:-(!Ale sobie kochana dogadzasz;-).A ja znając życie to swoje leczo to zgagą-gigantem odpokutuję:wściekła/y:
 
Do góry