reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Czesc Sysia34!!! Witaj na Marcoweczkach :-) Jestes jedyna u nas spodziewajaca sie dwojeczki, fajnie. Ja na poczatku ciazy mialam mala nadzieje ze benda blizniaki poniewaz moja mama jest z blizniat. Ale jest jedno ale jeszcze nic straconego moze nastepna ciaza :-)
A u ciebie w rodzinie ktos ma blizniaki? i znasz juz plec bobaskow?
 
reklama
sysia34 witam serdecznie - marzeniem mojego męża była tym razem ciąża blixniacza - opowiadaj kobieto co u ciebie słychac!jak się czujesz z takim zyciem w sobie, jak znosisz ciążę i koniecznie wklej swoje zdjecie żebysmy widziały twój piekny brzuszek:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:tyle mi zostanie z moich blixniakow;-)
 
Hej
Sysia to narazie jedyna mamusia z bliźniakami na naszym wąteczku:cool2::-)witaj i opowiadaj co słychac:tak:
Remeny to faktycznie ksiądz jajcasz wam sie trafił;-):cool2: a z tym mieszkaniem to beznadziejnie:wściekła/y:a tak to juz ejst z tymi przepisami przpisikami ze człowiekowi nie pójda na rękę:wściekła/y::no:
Beafatka ja też mam małe cyce przed ciąza nosiłam 70a a w czasie karmienia mialam 80d:szok:więc sie nie przjmuj ze bedziesz meić mało pokarmu najważniejsze że jak bedziesz przystawiac odciągac to zwiększysz sobie laktacje i wtedy jeszcze mężowi do kawki uciągniesz;-):-D
Ninja to dobrze ze sie zdecydowałas na szkołe:tak:sama przyjemność tam chodzić;-) a mąz z toba bedzie uczęszczał?
 
Cześć Dziewczęta
Byłam wczoraj u ginki. Przestraszyłm sie ,że czeka mnie cc ale po tym co usłyszałam to juz wolę cc.
Powiedziała ,że przy ułożeniu pośladkowym podejmuje sie próbe porodu naturalnego -tyle że jest to trudny poród i odbiera go lekarz a nie położna. Najpierw wychodzi pupa i podkulone nóżki, potem rączki, a główka na końcu. Matko- przecież można uszkodzić dziecko, to ja juz wolę cesarkę i niech mnie boli a niech mi niuńki nie uszkodzą.
Powiedziała,że mam szansę ,że mała sie przekręci bo mam sprężystą (czy jakoś tak) macicęa dzidzia ma jeszcze miejsce także ma szansę się przekręcić.
Kazała zrobic usg 3 tyg przed terminem porodu.

A co u Was? jak samopoczucie?
moja niuńka bardzo ruchliwa, kopie, boksuje niesamowicie.
 
Mela dziś poszła do przedszkola z fochem zreszat wstała z fochem :dry::confused: i zamiast iść w spodniach umyslała sobei spódniczke:dry::szok: no i poszła w spódniczce:-p:dry:
 
Witaj Sysia , będziesz miała bliźniaki- super. Bardzo podobają mi sie bliźniaki, nawet chciałam mieć, ale jakoś nie wyszło. A u Ciebie w rodzinie pewnie blisko są ,że Tobie dane jest mieć dwójkę od razu?
 
Wioletta to cie ginka przynajmniej uspokoiła:-) bedzie dobrze 3 tyg to szmat czasu:tak::-) mój Kondzik szaleje ile wlezie;-):-D
a ja dziś ide do gina :-)
 
Cześć Mrowa.
Nie zmarźnie córcia- ciepło jest. Mój synek też cos lewą nogą wstał, wściekał sie , wściekał noi sie doigrał -wywinął orła że hej - w błotko. Poszedł brudny do przedszkola ,jakby z miesiąc nie zmieniał ubrań. Ale co ja na to poradzę- dojeżdżamy do przedszkola autobusem- nie bardzo było wracać.
 
Dzięki- mam nadzieję, że sie odwróci.:-) Gadam do brzucha- może posłucha. W końcu kogo ma słuchać jak nie własnej matki.:-):-D
 
reklama
Do góry