reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

mój Marcelek tez ruchliwy ale jakby dzis mniej:confused:obudził sie jak zwykle kiedy jechałam do pracy bo lubi w aucie pobrykac) ale teraz czuje tylko pojedyncze kopniaczki:sorry2:
moja Oli jak ma załozyc spódniczke to jest problem... wiec jednak ciesz się mrowa że Ci twoja corka chce chygladac jak dziewczynka:sorry2:
moja mama ma siostry blixniaczki i marzyło nam sie ze i nam sie trafi ale ... kuzynka miała ale we wczesnej ciązy się wchłoneło jedno:-(
sysia - where are you - jestesmy głodne info o tobie:tak::-):tak::-):tak::-)
 
reklama
Cześć Mrowa.
Nie zmarźnie córcia- ciepło jest. Mój synek też cos lewą nogą wstał, wściekał sie , wściekał noi sie doigrał -wywinął orła że hej - w błotko. Poszedł brudny do przedszkola ,jakby z miesiąc nie zmieniał ubrań. Ale co ja na to poradzę- dojeżdżamy do przedszkola autobusem- nie bardzo było wracać.
to go Bozia pokarała;-)
 
Ja nie moge ale mialam co czytac od wczoraj:szok: bo ja to zjadlam ta czekolade i poszlam spac:baffled: a wiec: ninja-gratulacje:-)
wioletta-moja znajoma ma termin na 14.02 i 3tyg temu dzidzia zmienila pozycje na prawidlowa wiec bedzie ok:tak:
sysia-ja mialam miec blizniaki ale lozysko zaniklo i zostal sam Dominis:baffled::-)
 
Fajnie mrowa że juz mała chce być kobitką w pełni;-);-):-DU mnie póki co ubiera się jak mu karzę,no z wyjątkiem swetrów bo podobno są kłujące:dry:ale jak stwierdził Gabrysia będzie lubiła te jego swetry:cool2:
Ja wnocy odprawiałam gimnastykę po całym łóżku,aż się poryczałam z bólu-nie wiem,ale po wczorajszym usg moje dziecię przyjęło pozycję taką,że chyba wszystkie swe kończyny umieściła na moim pęcherzu,nie wiem na szyjce macicy może,i tak gromadnie nawalała przez chyba 4 godziny że jęczałam z bólu:no::no::no:Chciałam ją jakoś przerzucić ale nie dało rady:baffled::baffled:Jeszcze na domiar złego gardło to mnie tak boli,że nie wnikam-są jakieś 'ciążowe'super-wow tabletki do ssania???????????
 
Mamma ale ci Gabrysia przysporzyła atrakcji nocnych współczuje:-(
no Jas kochany brat niecg swetry teraz gryza sisotre:-D
jak ona juz teraz chce decydowac co ubrać to co bedize za pare lat:confused::sorry2:
 
reklama
tantum verde!!!Leczy i zneiczula wiec wszystko czego przynajmniej ja oczekuje od tabletki na gardło.wystarczy wziąść kilka pastylek i rpzechodzi ból na dobre.
no a na sam pcozątk bólu gardła oczywiscie płukanie ciepła woda z sola i woda utleniona:tak:
 
Do góry