reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

No tatus tez niezły przekręt ;-):-D mamusia tez wiec jak sie polączyło wszystko razem to wyszła neizła mieszanka:-p
ksiądz był bardzo zdziwiony takim gestem i nieiwedział co powiedziec bo jak tylko wszedł to Mela go przywitała z czekolada :-D
Mamma to z Gabrysi kawał baby bedzie:-)
Weronika oj cięzko było sie nie śmiać:-D
 
reklama
ja miałam księdza w środe po nowym roku;-) Mela dała mu czekolade:-D niewiem czemu coś takiego sobie ubzdurała nawet ksiadz był zaskoczony:-D:tak:

hahaahahaahaahahaahaaha!!!! oj chciałabym , żeby moje dzieci miały takie pomysły! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A z tym moderatorem to tak: jestem na zwolnieniu, obowiązków oprócz psiny zero, stały dostęp do netu i uzależnienie od BB - warunki miałam idealne ;-)
 
mrowa Melcia super:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Tak sie zastanawiam czym ja tego dzidziola wykarmie na razie chyba tylko dla chomika pokarmu wystarczy;-)

Befatka nic się nie martw.. ja też mam 75b i przez ciążę (poprzednią i obecnie) nic nie przybrały, ale jak przyszło co do czego to urosły, że hoho i pokarmu było mnóstwo - wystarczyłoby na bliźniaki.. tu rozmiar nie ma nic do rzeczy...

mamma80 to ci się dziewuch szykuje:-) dobrze ją karmisz:-)

kasik dobrze, że nam takie dobre wieści przynosisz:-):-):-)
 
koleżanka mi dzisiaj oddała moją książkę "W oczekiwaniu na dziecko", w której zapisywałam poprzednio wymiary Bartusia, jakie podawali mi w czasie usg - a że byłam w szpitalu, to miałam usg co tydzień.. i tak dokładnie w tym czasie (32 tc)Bartek miał takie wymiary:
BPD (główka) 91mm = 37,2 tc
AC (brzuszek) 268mm = 32,5 tc
FL (nóżki) 60mm = 30,6 tc
waga = 2115g

ale był nieproporcjonalny:-) a jak się urodził, to nożyska miał taaaakie długaśne.. no i przez 2 miesiące przybrał około 1800g..
 
Skaba - też mam tą książkę od bratowej :-)
Mamma - ale będziesz miała "dorodną" córę!
Jutro idę pierwszy raz do szkoły rodzenia - ale jestem ciekawa!:tak:
Zdecydowałam się w końcu na szkołę tutaj, chociaż nie będę tu rodzić, ale gdybym nie poszła, to w ogóle nie zdążyłabym zapisać się na zajęcia :baffled: (a miałam się przeprowadzać pod koniec października... :no:)

Fajny artykuł - (już wiem , dlaczego przestały mnie boleć plecy w dolnej części kręgosłupa, co było moją zmorą przed ciążą):

Dziecko jest bezpieczne - Tydzie
 
reklama
Do góry