reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Już śpi, to biorę się za prasowanie. Wstyd się przyznać, ale od 2 miesięcy nie miałam żelazka w ręku. Mąż sobie sam wszystko ostatnio prasował. Ale wyrodna żona ze mnie ;-)
Befatka, czy ty masz kontakt z MrsF? Jakoś nie daje mi spokoju, że przestała się odzywać. Boję się, że coś złego się dzieje z nią albo maleństwem.
 
reklama
Giza- my chyba rota podamy przy jednym szczepieniu, bo nic pediatra nie wspominała o innej opcji. Ja nawet zapytałam czy to nie za dużo a ona powiedziała, że nie i jeszcze namawiała mnie na pneumo:dry:. Ale zdecydowaliśmy się tylko na 6w1 i rota.
 
Witam po weekwndzie. Oj skaba wiem jak ci ciezko ja jak juz to po podaniu piersi dala bym modyfikowane bo Arek tak mi jadl za obie piersi wypijal i jeszcze 100-120 modyfikowanego. A tamto mleko moze jej nie smakuje bo kolezanka miala podobnie az wkoncu znalazla odpowiednie mleko ale poki co to karm piersia nawet jak masz temp.A lekarz to masakra podejscie okropne.
Ninja maz tez mi mowil o modyfikowanym bo wie jak sie przy pierwszym meczylam ale postawilam tym razem na piers i koniec a jak sutki cie bola to popatrz czy jak go przystawiasz to dobrze lapie bo teraz widze ze to duzzzza roznica jak zlapie sam sutek bez otoczki jesli tak lapie to od razu wsun maly palec mu do buzki aby wyjac sutek i daj mu jeszcze raz u mni serio sie sprawdza bo wiem jak z Arkiem mialam to nie raz plakalam..
 
Czesc
U nas niby lekka poprawa oilatum chyba podzialalo jak mala sie obudzi przemyje jej buzie jeszcze raz teraz juz nie ma jednej wielkiej czerwonej plamy tylko cale stado czerwonych wypryskow.Na klatce pier.pojawily sie 3 potówki(maja biale koncówki)Plakac mi sie chce bo ona ma az platki uszek wysypane wlasnie zalozylam jej niedrapki dla niej to jak kajdany nie cierpi czapek i niedrapek.No ale coz musialam bo drapie sie strasznie.A i luszczy jej sie teraz skora na czole mala wyglada fatalnie

Gizia nie wiem co u Mrsf zbieram sie od jakiegos czasu zeby skrobnac jej sms'a ale zawsze cos mi przeszkodzi.Mysle ze jest u niej mama na dluzej i glupio jej przed kompem siedziec a mama sie bedzie dzieckiem zajmowac.Tez mi jej brakuje:-( Oki gonie po mleczko i make zeimniaczana na krochmal poki mala jeszcze spi a J jeszcze nie padl po nocce.Milego dnia papatki
 
giza - to takie małe uzależnianie dopiero wstałam wcześnie dziecko pojadł i zasnęło a ja nie miałam co robić a kłaść się nie było sensu
porażka jak wyszłam z domu to moje dziecko w ryk mój nie umiał jej uspokoić masował brzuszek brał na ręce i nic a 30min wcześniej jadło dopiero potem się uspokoiła babcia zabrała ją na spacer i jak wróciła to wypiła 90ml mleka z proszku jak wróciłam to jeszcze piła a później jeszcze z obu piersi to mały głodomor
to mleko z proszku to tylko raz na dwa tygodnie bo nie mam wyjścia :-(
lecę coś zjeść i na urodzinki do mojej chrześnicy dziś kończy 7 lat :-) jak ten czas leci
 
Darinia ja też jak muszę gdzieś wyjść (a za bardzo nie mam aż tyle żeby ściągać)to podaje małej modyfik.-tylko ja kupiłam NAN w buteleczkach,tam jest jednorazowa porcja-a to w proszku to chyba jak otworzysz to masz 2 tyg.na zużycie(tak mi się coś o uszy obiło)
 
Witam wszystkie marcowe (i kwietniowe jak ja :-D) mamusie po dluuugiej przerwie. Wybaczcie ze nie nadrobie z czytaniem ale to chyba nie mozliwe bo tyle naprodukowalyscie! Mam nadzieje ze wszystkie marcoweczki z konca listy mialy udane porody i ze wszystko co sie mialo zgoic to sie juz zgoilo :tak:

Giza, Befatka, dzieki za pamiec! Befatka, trafilas w 10, mama rzeczywiscie byla, wrocila do Waw na tydzien (bo Rod byl jeszcze na ojcowskim urlopie) i jutro przylatuje znowu bo sie martwi ze jeszcze nie powinnam szalec z ta moja blizna po CC.
Giza, wszystko u nas ok ale dzieki za troske :-). Maly James daje sie we znaki! Pieszczoch jest niesamowicie aktywny i silny. Polozne w szpitalu nie mogly sie nadziwic. A tak sie wierci ze boje sie go samego na lozku zostawic bo potrafi szybko zmieniac pozycje.

Lece wkleic pare zdjec i popodziwiac kruszynki z konca marcowej listy ktorych jeszcze nie widzialam no i oczywiscie zmienic suwaczek :-D
 
Mrsf my tez teskniłysmy za toba:tak:wracaj szybko i konicznie wklej zdjeca:-)
Befatka a moze to "tradzik niemowlecy" Kaya pozbywa sie hormonów?
byłam dzis z Kondziem u ortopedy i lewe bioderko jest nie tak:baffled::-(i mamy sie szeroko pieluchowac płakac mi sie chce jak ja go teraz widze w tym wszystkim:-:)-:)-:)-( USG za 3 tyg i mam nadzieje ze bedzie poprawa:sorry2:
 
Mrowa w tych pieluchach rzeczywiście nie jest za wygodnie,ale cóż jak tylko ma pomóc-a na pewno będzie dobrze
MrsF witaj witaj i wklejaj fotoski:tak:
Ja jutro do gina;skontrolować co tam w trawie piszczy:dry:
Dzieciaki już śpią,a ja mam górę prasowania-ale chyba sobie odpuszczę bo mam dzisiaj lenia na maxa.Idę na Majewskiego(i pewnie jak zwykle usnę na siedząco:sorry2:)
A jedyne co dzisiaj zrobiłam to zawiozłam papiery o becikowe:rofl2:Przespanej nocki wam życzę!!!
 
reklama
He, he widze ze nie ja jedna mam zaleglosci w prasowaniu a i niezlego lenia tez ;-):-)

U nas dzis chyba kryzysik albo raczej ten skok trzeciego tygodnia o mala caly dzien by jadla - rano co 2 godzinki a od 16 to juz prawie non stop. Po 21 poszlam i zrobilam jej 100 ml mleka bo juz mialam dosc ale skubana mlekiem wzgardzila - wypluwala butle i tyle. No ale po tej probie zaprzestala szukac piersi i polozona do kolyski krzyknela ze dwa razy i poszla w koncu spac:-) Tak wiec i tak uwazam eksperyment z dokarmianiem za udany:-)

A tak poza tym - weekend byl piekny - prawie letni wiec caly przespacerowalismy a dzis leje od rana i nie zapowiada sie na poprawe:-( W srode przyjezdzaja tesciowie w odwiedziny i zstaja na 10 dni. Ciekawa jestem jak to bedzie a przyznam, zejakos nie jestem zbyt entuzjastycznie nastawiona do wizyty (choc tesciowke mam dobra i nie moge narzekac). Chyba po prostu calkiem dobrze nam tu samym.

Skaba jesli moge zapytac to dlaczego maz wolaby abys sie przezucila na butelke i modyfikowane? U mnie jest raczej odwrotnie - ja nie palam jakims specjalnym sentymentem do karienia piersia i to wlasnie maz mi ciagle pozytywy wyliczal i zachecal. Tak mnie po prostu iekawi meskie spojrzenie na te sprawe.

Befatka ja ci ie pomoge bo u nas na razie problemow skornych brak. Mala ma wprawdze troche sucha skore na nogach ale zaczelam smarowac oliwka i jest ok.

MrsF witaj po przerwie:-)

No a za tydzien pierwsza wizyta u pediatry i strasznie ciekawa jestem jak to tutaj wyglada i czego sie dowiem.
 
Do góry