reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam dziewczynki! Wpadłam się przywitać i uciekam do fryzjera. Mój mąż jest póki co chętny do zajmowania się Emilką, ale jak wspomniałam, że może pójdę do fryzjera po porodzie, a on zostanie z maleństwem, to się przeraził, że miałby zostać sam z dzieckiem. Dlatego zdecydowałam się iść wcześniej, potem i tak pewnie nie będę miała do tego głowy. Pozdrawiam!
 
reklama
Witam was te rozdwojone i te w dwupaku:-)

Ja na ktg jeszcze nie bylam i nawet nie wiem czy u mnie jest platne czy nie,mala bardzo jest ruchliwa takze nie mam powodu chyba zeby isc co do narodzin to lekaz powiedzial ze przed swietami nie urodze to jestem troche spokojna bo nie spedze swiat w szpitalu tak jak moja mama bo ja sie urodzilam dzien przed wigilja:-)

DZIEWCZYNY rozdwojone zycze zdrowych i duzych malenst niech duze rosna:rofl2:

DZIEWCZYNY w dwupaku a nam zycze szybkiego porodu:rofl2:
 
Mój mąż przy Przemku też wszystko robił i nadal robi. Z resztą jak po macierzyńskim wróciłam do pracy, to on prawie miesiąc z młodym siedział w domu a potem przyzwyczajał go do żłobka. Na początku tej ciąży bardzo źle reagowałam na kupkę Przemka i chcąc nie chcąc musiał młodemu pupę wycierać. Teraz przy Milence mniej robi, ale za to zajmuje się Przemkiem. No i oba dzieciaczki dużo szybciej się uspokajają u niego na rękach niż u mnie. Kiedyś mnie to denerwowało, ale w sumie to dobrze. Myślę, ze ma tu wpływ mleko - ja nim pachnę a on nie.
remeny, to życzę Ci, żebyś coś dzisiaj wychodziła :tak:
Doris, pewnie, że lepiej teraz do fryzjera. Potem może być ciężko się wyrwać z domu, a teraz sobie spokojnie będziesz siedzieć i patrzeć jak piękniejesz.
 
Witam kobietki :-)
ja na razie tylko z doskoku bo głównie leże niestety:-(
cały czas jestem obolała i siedzenie nie należy do najlepszych przyjemności:baffled: ale jak juz dojdę do siebie to pojawię sie częściej
na rzaie mamy 4 noce w domku za sobą z czego dwie ostatnie idealne:tak: Julka wczoraj budziła się 3 razy a dziś o 1.30 a później już po 7 :szok::-) dwie pierwsze to był koszmar - wielki płącz i nasza bezradnosć:zawstydzona/y:ale teraz juz z dnia na dzień bedzie lepiej mam nadzieję :-):tak:
 
Kasia S - a może spróbuj siedzieć na kółku takim? :
PODUSZKA POPORODOWA Z ŁUSKĄ GRYKI 40x40,3 wzory (328595185) - Aukcje internetowe Allegro


Dziewczyny
- edycja listy mam troszkę mi zajmie bo to bardzo czasochłonne, żeby przejrzeć profile mam , które nie uczestniczą w życiu forum (bo nie chcę usuwać kogoś tak "lekką ręką") i zedytować mamy, które mają już swoje dzieciaczki przy sobie .
Także proszę o wyrozumiałaość... :sorry:
 
Ninja, ktoś to musi zrobić, ale za bardzo się nie przemęczaj...
Ja sama po sobie widzę, że ostatnio (odkąd jestem na zwolnieniu) uzależniłam się od neta, a to nie wpływa dobrze na moje oczki:szok:
 
Remeny napisz potem ile trzeba tych schodów pokonać :-D Życzę Ci żeby poskutkowało

Kasia na pewno Julka będzie lepiej spać niż te pierwsze dwie noce, w końcu musi mieć trochę czasu aby przyzwyczaić się do nowego środowiska niż brzuszek mamusi :-)

Giza skąd Ty bierzesz takie dobre pomysły zawsze?
 
reklama
Do góry