reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam
Kindzia -gratuluje!!!

Weronikaa 3mam kciuki zeby wszystko poszlo dobrze i zakonczylo sie szcesliwie
MrsF- jasne dawaj numer.Mam nadzieje ze kolejne wyniki beda lepsze u mnie tez lipa ale z cukrem.Ostatnie badanie wyszlo nieciekawie a jutro odbieram kolejne az sie boje:baffled::confused2:
Ninja ja tez sie jestem za porzadkiem na liscie marcówek.Dobra robota.

 
reklama
Na początek wielkie GRATULACJE DLA KINDZI!!!!
Czekamy na dalsze wieści od samej mamusi...

Asze, mała niech śpi, a Ty nie trać głowy...;-)

Weronika, trzymam za Ciebie kciuki... niech mała szybciutko wyskakuje:-D

Befatka, mam nadzieję, że martwisz się na zapas... może wszystko się unormuje... bądź dobrej myśli:tak:

Stefanna, nie dawaj się choróbskom wstrętnym... szczególnie teraz...

Doris, znam ten ból... a poza tym my już teraz nie chodzimy, tylko się toczymy:-D

Ja właśnie wróciłam z przejażdżki samochodowej, zawiozłam siostrę na przystanek, tylko dlatego że dzisiaj tak strasznie wieje i pada jakiś ni to śnieg, ni to deszcz... oooo:eek: wyszło słoneczko...
 
Dziewczyny - dopiero zauważyłam, haahhahha - jak otworzycie "marzec 2008" to przy nazwach wątków jest liczba napisanych postów. Jak się na nią kliknie to pokazuje, ile kto postów napisał. A teraz kliknijcie na liczbę postów w wątku głównym i zobaczcie jak Mrowa nas tu wszystkie nosem wciąga, haahahahaahahahahahahahaahahaaa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Siwona, mrowa, ninja- do treminu brakowało mi 6 dni. Nie miałam już siły chodzić i załatwiać zasiłku na ostatnią chwilę. Zresztą za póżno się skapowałam że brokuje mi tego tygodnia. Poza tym zastanawiam się nad wychowawczym do końca 2008, zobaczymy jak będziemy stali finansowo, w razie czego mogę wziąść miesiąc lub dwa. Z obliczeń wychodzi mi że do pracy powinnam wrócić we wrześniu.
 
GRATULACJE dla KINDZI i POWODZENIA dla WERONIKI !!!! Czekamy na dalsze relacje.

Siwona - tak, jak już Ci odpisały Ninja i Asze - możesz wziąć zwolnienie lekarskie po terminie porodu. Macierzyński będzie Ci sie liczył od dnia, kiedy faktycznie urodzisz. Jakby lekarz sugerował Ci wcześniejszy macierzyński, to idź do innego, bo nie warto tracić nawet tych kilku dni zasiłku.
 
Weronika ma rozwarcie na 1 cm, skurcze 40-50 wyskakują co jakiś czas, na USG wyszło że mała jest w położeniu twarzyczkowym, na razie czekają

Weronikaa POWODZENIA!!! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i szybciutko poszło:yes::wink:! Czekamy na wiadomości!
 
Dziewczyny - dopiero zauważyłam, haahhahha - jak otworzycie "marzec 2008" to przy nazwach wątków jest liczba napisanych postów. Jak się na nią kliknie to pokazuje, ile kto postów napisał. A teraz kliknijcie na liczbę postów w wątku głównym i zobaczcie jak Mrowa nas tu wszystkie nosem wciąga, haahahahaahahahahahahahaahahaaa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
upssss:zawstydzona/y: nałogowiec ze mnie hehe:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale ja sie udzielam juz od dawna;-)
 
reklama
A ja nadal umieram....
Wzięłam już wszystko co mi przyszło do głowy i wcale nie jest lepiej...:no2::no2::no2:
Jutro mam wizytę u gina, więc może on mi coś poradzi...:confused:

Natala1979 witaj! Dużo zdrówka dla córeczki życzę! :happy: Nim się obejrzysz będzie z Tobą w domku...:tak:!
Niekat
widzę, że wyjątkowy uparciuszek mieszka w Twoim brzuszku, bo nic go nie rusza;-):tak:?! Ale nic się nie martw - na niego też przyjdzie pora... A znając życie to będzie to w najbardziej nieoczekiwanym przez Ciebie momencie....:-)
Kinga100 gratuluję urodzenia synka!:happy:
JoannaL cudowny ten Twój przystojniaczek! :yes::wink: Gratulacje!!!
Doris cieszę się, że mleczko pomaga i w końcu poczułaś ulgę!:-) Pomyśl, że maluszkom też przepisuje się maści sterydowe na problemy skórne, więc nie martw się o Emilkę:no:! A zużycie kosmetyków córcia na pewno Ci wybaczy, hehe:-D:-):-D
Asze odpoczywaj Kochana jak mała śpi, no i życzę Ci żeby dzisiejsza nocka minęła spokojniej! ;-):tak:
Befatka1982 trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki badań!;-) Mam nadzieję, że podzielisz się z nami dobrymi wiadomościami...:happy:?!

A macie jakieś wiadomości od ewy33 i milli29?
 
Do góry