reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Dusia, a dużo wyższy masz poziom cukru?
Mi za to wyszły bakterie w moczu i muszę zrobić posiew. Mam nadzieję, że tym razem będzie ok, bo jak nie, to pewnie jakiś antybiotyk dostanę :-(
 
Kurcze jak tak patrze na te wasze suwaczki to az mi troche smutno, ze ja na samym koncu. Wszystkie juz bedziecie z maluchami jak ja sie bede gimnastykowac i pocic - no chyba, ze mi mala niespodzianke zrobi i sie pospieszy;-):-) A tak wedle terminu to jeszcze tak daleko.....

My w ten weekend powrocilismy ze swiateczno wakacyjnych wojazy i probuje nadrabiac ale szans brak bo piszecie jak szalone:-) Bedzie dobrze jak uda mi sie przynajmniej byc na biezaco:-)

Dusia kurcze to mnie zmartwilas bo ja jestem w podobnej sytuacji. U nas jak sie okazalo nie robia glukozy ale normalnie pobieraja krew i sparawdzaja poziom cukru we krwi. Jak jest normalny to cie zostawiaja a jak podwyzszony no to wtedy badanie glukozy po obciazeniu czyli faktycznie pol dnai w szpitalu i sporo kluc. Do mnie tez mieli zadzwonic gdyby cos bylo nie tak ale , ze wyjechalismy nastepnego dnia a po powrocie wiadomosci na skrzynce nie bylo to przyjelam, ze jest ok. Po Twoim poscie to mnie troche obawa naszla, ze moze za wczesnie sie ciesze i jeszce roznie moze byc:-( Wizyta za dwa tygodnie wiec zobaczymy.
 
cicha, ja przy takim normalnym badaniu miałam dobry poziom glukozy. Ale po obciążeniu już nie. Dlatego jestem na diecie i muszę kilka razy dziennie sprawdzać wyniki.
 
Giza a nie wiesz czy w jakis inny sposb niz obciazenie mozna sie zorientowac, ze cos z tym cukrem jest nie tak? Jakies objawy, wskazowki? No bo skoro jest tak jak piszesz to ich system badania jest nic nie warty i tyle:-(
 
cicha nie marw się, przecież to tylko termin teoretyczny, raczej się nie pokryje z praktyką ;) Ja też jestem na końcu i martwię się że pewnie urodzę po terminie.
 
reklama
byłam wczoraj u okulisty bo bolało mnie oko... okzło się sie mam zapalenie rogówki:szok:leczenie potrwa miesiąc (niesttey musze wziąść lekki antybiotyk i mam krolpe które mają straszne rzeczy w ulotce napisane o wplywie na plód) a soczewki mam wyrzucis z miejsca i pozegnac sie znimi na ROK!!!!AAAAAAAaaaaaaaaaaaa od 12 lat noszę soczewki i nic mi nie było.jestem w 8 miesiącu mojej drugiej ciązy i nikt mnie nie poinformował ze w ciązy nie mozna nosic soczewek....(chodzi o wydalanie toksyn produkowanych rpzez dziecko drogą kanalików łzowych):no:nie mam siły.jestem normalnie załamana bo nie wyobrażam sobie nosic okularów a mam dosc silna wadę (-4)...i nie wchodzi w grę chodzenie bez:wściekła/y:okulistka skasowała 50 zeta i nawet nie wypisała recepty na szkła wrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:potem kłótnia z mężem i w ogóle dzien do resetu:wściekła/y:
 
Do góry