reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
potwierdzam co napisala GIZA - wyciekanie mleka w ciąży to NIE NORMA.nie jest to nienormalne żeby mnie ktos nie zrozumiał opatrznie ale prawidlowo pierwsze mleko (no siara oczywiscie)powinno sie pojawic po porodzie.ja mam sucho i miałam poprzednio a i tak kłopotów z brakime mleka absolutnie nie odnotowałam:tak:spoko :sorry2:
 
32 tydzień :-)
ale mam zaległości od wczoraj
ja dziś idę pierwszy raz do szkoły rodzenia a potem na usg
moja córcia też kopie całymi dniami tak jakby chciała się przebić
lecę robić obiad i na zajęcia do szkoły rodzenia
pozdr.


 
Ale się przeraziłam jak szukałam marcówek, tak od razu dwa "oczka" do góry:szok::szok: To już tak bliziutko, strach się bać!!
No i nie omieszkam wspomnieć jaki to porządeczek zrobił się na liście mam - aż miło!:happy2:
 
jej-to tylko ja mam potok? poprzednio też miałam , a jak zjawił sie Hubuś to też miał co pojeść. Chyba mam słabe zaworki.
 
miałam dzisiaj sprzątać, ale coś zabrakło mi ochoty :-( Ostatnio porządki robię zrywami. Jak już się wezmę, to porządnie, ale nie często mi się to zdarza. Za to skończyłam drugi sweterek. Muszę jeszcze tylko guziczki dokupić i jak będzie tak całkiem gotowy to się pochwalę. A teraz obiadek i trzeba się zbierać do gina.
 
oj ja tez mam z tym klopot, szczegolnie w nocy, wczoraj cale ramie mialam mokre.
siara pojawila sie u mnie juz w 20 tyg i wycieka raz slabiej raz silniej od tego czasu. NIe ma w tym nic nienormalnego.Niektore kobiety tak maja i juz.

Kurde kompa mi zabieraja na jakis tydzien :( nie wiem jak przezyje, mam nadzieje ze TV mnie nie zawiedzie.
do zobaczenia
 
Więcej napiszę później, teraz tylko wstawiam: Komunikat w sprawie ulgi z tytułu wychowywania dzieci

Ej głupia baba ze mnie, myślałam że coś jest inaczej niz ostatnio pisałyście, tzn ze ci którzy sie rozliczają samodzielnie też muszą składać papiery do 10-go - tak to jest jak się czyta coś usuwając równocześnie dwulatka który skacze po głowie :/ Dlatego to wstawiłam. Udajcie że nie widzicie :)
 
reklama
Do góry