reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Niekat - ja też na początku wazyłam sie u lekarza, ale po którejś wizycie się przeraziłam, że tyle przytyłam, wróciłam do domu i stanęłam na wadze bez ubrania - 1 kg mniej. Wzięłam do ręki buty w których byłam ważona, sweter i spodnie i 1 kg więcej. Od tamtej pory ważę się w domu co sobota rano - przed śniadaniem i jak mi każą stanąć na wagę, to mówię, że ważę się sama i wpisują mi tą wagę co im powiem.
Psiaki są cudowne, choć kocham koty, to jak patrzę na nie, to sama bym jednego wzięła.
 
reklama
Beafatka ja płynu bym uzyła ale zapach bym sobie odpuściła;-)
Darina z tego co napisałas to dzidzius rózne pozycje przyjmuje i akurat moze tyłek wystawił lub plecy i dlatego tak brzuch sie inaczej ułozył;-)
Siwona ja nie mam takiej karty ale za cały dzień ma mi sie dzidziołek ruszać 10 razy minimum;-)
Niekat nie przejmuj sie;-)
Darina a twoja znajoma to miała beznadziejnego gina ja chyba bym ryczała strasznie:no::-(
Wioletta ja tam juz nie mam nic przeciwko dacie 29.02 moje dziecie było by oryginalne bo nie każdemu jest dane urodzić sie w takim dniu:-)
najważneijsze zeby było zdrowe:tak:
 
wiecie ja się tym znów tak bardzo nie rpzejęłam - wiem zjak to mogło wyglądac (4 kg w 4 tygodnie to jest jednak coś) ale na szczescie znam swoja prawdziwą wage i nie musze sie załamywac takimi spostrzeżeniami;-)
boli mnie cos dziś dół brzucha okropnie.jak tylko wstaję z dłuższego siedzenia to az jęcze... no i po maslenace rozbolała mnie łepetynka:-(
 
Ale nastukałyście od wczorajszego popołudnia ... ;-)

My byliśmy wczoraj w Szkole i nudy jak diabli:baffled:, była położna środowiskowa i zanudzała po koleji o układach co i jak się zmienia (bezsęsu), następnym razem też ma być ona i ma gadać o higienie podczas połodu i my mamy się zastanowić i jakieś pytania nas nurtujące jej zadawać.
Pozatym dała gratisiki - próbki maluśkich pampersów (2szt), krem przeciw odparzeniom z Niwei, Pentacrem (jakiś ochronny krem) i płyn do kąpieli z Jonsona - pozatym jakieś gazetki do czytania.
Ale za to na ćwiczeniach było fajnie :-)

Powiedzcie mamuśki, jaki kremik trzeba kupić do buźki?? Bo wsumie w kwietniu może być róznie a buzia musi być nasmarowana na spacerek.

Liczenie ruchów - w moim przypadku to byłoby trudne bo Nelcia wsumie w dzień mało się rusza, więcej szarżuje w nocy i wieczorem. Wsumie z początku strasznie się matrwiłam że się mało rusza, ale jak kilka razy obudziłam się na siku w nocy to tak fikała aż miło. A mężuś też potwierdził że "nieczuła" jestem w śpie jak kamień i nawet nie czuje :zawstydzona/y: Tak więc przestałam się przejmować, widocznie Mała woli harcować w nocy. Oby jej tak nie zostało...:nerd:
 
Mrowa - ten Niwea nadaje się od samego początku?? (koleżanka też używała i używa do tej pory kosmetyki Niwea i raczej sobie chwali)
 
mój synciu dzisiaj strasznie rozbrykany:-D chyba mi przez pępek zaraz wyskoczy:tak::-D
Jak Ninja przyjdzie to nam da za gadanie na głownym o kosmetykach;-):-p
 
Może i fajnie urodzić 29.02,ale ja bym nie chciała.
Jeżeli chodzi o te kg to ja pod koniec tak tyłam z Hubuniem_ 1kg na tydzień.Sporo. Narazie tak nie jest, ale do końca 2 m-ce- nigdy nic nie wiadomo jak ta waga będzie skakała.

Podgrzewacz śliczny.
 
reklama
mój synciu dzisiaj strasznie rozbrykany:-D chyba mi przez pępek zaraz wyskoczy:tak::-D
Jak Ninja przyjdzie to nam da za gadanie na głownym o kosmetykach;-):-p

a mam Cię mrowa! hahaahahahahahahaahahahaha!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

no przestań - zresztą nie ma takiego działu o kosmetykach (chociaż w sumie można by założyć razem z tematem o może lekach dla maluchów :confused:)
 
Do góry