reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam!!Jestem za tym,żebyśmy się jakoś tymi danymi powymieniały ijest mi obojętne czy to będzie nowy wątek czy na tej naszej-klasie...
niekat trzymam kciuki za pracę!!!!
weronikaa kuruj się kochana!!Tak a propos mój katar przeszedł na ...mojego jaska!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Czy ja muszę latać co 2 tyg. do apteki?!!!!!!!!
WIOLETTA witaj na naszym wątku!!!
Dzisiaj idę do gina na 18,zobaczymy co tam u dzidzi bo podobno sprawił sobie nowe usg,więc niech je wykorzystuje i powie mi wreszcie ile ona waży...
Tak poza tym ubralismy juz choinkę i jest fajnie;-):-D
 
reklama
PrzyszłaMmusiu - ja to ogólnie dużo teraz pije a cole to bym litrami pochłaniała (ale oczywiście nie kupuje jej zbyt często), ale to chyba jedyna taka typowo ciążowa zachcianka .... no i mandarynki ... dalej na topie :-D:-)

A ja wkońcu dodzwoniłam się do ginki i jedziemy jutro do niej na 13-tą :-D:tak::-) już się nie moge doczekać!!
 
mamma80 oj choineczka.. też mi chodzi po głowie. żeby ją w tym roku szybciej ubrać, bo zawsze to na dzien przed wigilią...

i sierpniówki 2005 mnie zainspirowały niesamowicie - one pieką pierniczki i dekorują ze swoimi maluchami, a wczoraj robiły ozdoby z masy solnej... ja też takie chce!!!:-) byłaby taka swojska ta nasza choinka.. moze jeszcze zdążę:-)

ale dzisiaj w planach prasowanie firanek, bo leżą już od tygodnia... a mężunio mnie kusi, zeby ich nie wieszać... szukałam jakiś nowych, ale na dwa okna musiałabym zainwestować około 400zl no i się skąpiec odezwał:-):-):-)
 
Dziewczyny - w takim razie zakładam klasę "marzec 2008" - będzie w razie czego, poza tym chyba kiepsko było by tu udostępniać nasze dane, tym bardziej, że np. nr telefonu mogą na naszej klasie podejrzeć tylko dodani znajomi, a tu nie dało by rady tak zrobić.

Dam znać jak będzie gotowe
 
Witam ponownie.
jestem z Warszawy, pracuję w biurze. Póki co nie wybieram się na zwolnienie. Czuję się w miarę dobrze- choć ciężko.
Ja też miewam takie zachcianki jak gazowany napój- to nic złego, nic się dzidzi nie stanie.
Powiecie mi coś o sobie, bo trochę dużo tu tych stron i zajęło by mi sporo czasu znalezienie czegoś o Was, albo chociaż powiedzcie gdzie szukać.
 
PrzyszłaMamusia widzę,że będziesz miała córcię, kiedy się dowiedziałaś? bo mi w 21 tc też powiedział lekarz, że córcia, ale nie biorę tego napewno, bo na dziewczynkę najłatwiej się pomylić. Mam w domu synka - więc fajnie bybyło mieć i córcię.
Ty miałaś raz powiedzianą płeć czy potwiedził Ci lekarz przy następnym usg?
 
Wioletta ciezko cos powiedziec gdzie cos znajdziesz o nas;-)wszystko wyjdzie w praniu jak to mówia;-) na watku poznajmy sie jest troche naszych danych;-)
Przyszła mamusiu ja tez mam chcice na cole:-p:no: czasem sobie golne jak mnie bardzo nosi:-D
Ninja wklej linka tej klasy bo niewiem gdzue szukac;-)
 
reklama
ninja- jak ty znalazłaś marcówki 2007? Aby nas znaleźć i się dopisać to będziemy musiały szukać: szkoły->znajdź szkoły czy znajomi->szukaj znajomych?

Wioletta999- lista marcóweczek jest na wątku marzec 2008 i tam są też inne wątki np. maluszkowe zakupy czy poznajmy się... A tak w i ogóle to WITAJ cieszymy się, że jesteś z nami:-).

Dziewczyny mam pytanie...co myślicie o przekłuwaniu maluszkom (oczywiście córeczkom;-)) uszu? Bo weszłam na forum gazety i zobaczyłam, że to jest strasznie kontrowersyjny temat:confused:(nie wiedzieć czemu?). Ja zawsze marzyłam, że jak będę mieć córeńkę to jej przekłuję uszy (sama też miałam przekłute bardzo wcześnie). I zastanawiam się od którego m-ca najlepiej i jakie kolczyki wybrać. Mrowa- twoja Amelcia chyba ma już przekłute uszka?
 
Do góry