reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam z "rana" :)-D:-D). Właśnie niedawno się przebudziłam;-). Dziś spałam do 11:20:-p. Ale odbiłam sobie za wczoraj, bo musiałam wstać o 6:00 i nie zdrzemnęłam sie w ciągu dnia(chodziłam jak pijana), a dodatkowo wieczorem przyszli nasi znajomi i było tak miło, że wyszli o1:30:-D.
Podziwiam skabe od 7:00 już w pracy:szok:...dla mnie to środek nocy. Skaba-kiedy ty zamierzasz sie wyspać i odpocząć:sorry2:. Za kilka miesięcy czekają nas bezsenne noce i trzeba się przygotować do tego:-).A tak swoją drogą fajnie macie z niekat, że zaczynacie tc od poniedziałku ja zaczynam od czwartku to tak dziwnie. Przestawiłam się totalnie i dla mnie tydzień trwa od czwartku do czwartku:-D.

Befatka- o której masz gina? Napisz koniecznie jak tam po wizycie? I męcz gościa o skierowania...bez sensu przepłacać...tym bardziej,że to nie mała kasa. A będziesz rodzić u siebie czy w Polsce? a tak na marginesie kubek lodów i marchewka ...ciekawe połączenie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D.

asze- no pewnie! Zaciskaj nogi :tak: i odpoczywaj.

Darina i mamma80- życzę ZDRÓWKA!!!

Ewa33- to pewnie też będziesz musiała czekać az 2 godziny i po glukozie będziesz miała 2 pobrania krwi....to życzę cierpliwości!!! Mi się tak wczoraj na tym badaniu czas dłużył:no: i jeszcze nie można pomiędzy pobieraniami kropli wody wypić (dziwne ale panie laborantki od razu powiedziały, aby zastosować się do 3 rzeczy...nie pić, nie jeść i się nie ruszać z miejsca:baffled:).Oj to miałaś ciężką noc:no: życzę zdrówka dla syncia!!!!

cicha-ale ty chyba na nartach nie będziesz jeździć?

Ja dziś mam usg :-):-):-):-):-) cieszę się baaardzo, że zobaczę moją córeńkę (mam nadzieję, że nic się nie zmieniło i siusiak jej nie urósł -byłabym zawiedziona, bo ostatnio potwierdzili nam na 100%, że córa). Ale obawy są. Usg mam dopiero o 20.30...mam nadzieję, że ten czas do 20.30 szybko zleci :-):-):-).

Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!
 
reklama
wróciłam od lekarza mam lekarstwa jak dla niemowlaka ale mówił że trzeba bo u nas dużo chorych na zapalenie oskrzeli a to będzie dla mnie gorsze całe szczęście że bez antybiotyków
mamma80 - idź lepiej do lekarza bo ja też sama sie leczyłam od soboty i coraz gorzej a nie wiadomo czy znów jakiegoś wirusa nie ma
biorę leki i do łóżka trzymajcie sie pozdrawiam



 
Witam jak PrzyszłaMamusia - "z samego rana".:-) (ale nam dobrze,co PrzyszłaMamusia??? :-D:-D:-D:-D
Ja też mam tydzień od czwartku do czwartku ;-):-)
Znów nie mogłam zasnąć a później i tak się przewalałam całą noc... :dry:

Befatka - nie zwróciłam uwagi, że nie mieszkasz w Polsce :zawstydzona/y:
Asze - ściskaj nogi, ściskaj!
Niekat - ja też branża budowlana:tak::tak::tak::tak:
 
małe sprostowanie - mój tydzień zaczyna sie od środy;-):tak::-Dwiec musze sobie tez przestawiać.jak patrze na kalendarz i licze to wypada środek tygodnia tak jak kolejne miesiace ciąży zaczynam w środku kolejnych miesięcy kalendarzowych - taka jestem o!Pośrodkowa:-);-):-p
 
Czesc dziewczyny!!! Ale mnie dlugo nie bylo. Komputer mi sie popsul i musialam zamowic nowy i wlasnie dopiero wczoraj dostalam.
Ale chyba nie nadrobie tego wszystkiego co tutaj napisalyscie przez ten czas.
Wczoraj bylam u gina i wszystko jest ok a w nastepny piatek na usg, juz sie nie moge doczekac.
Mam nadzieje ze u was wszystko ok i przygotowania do swiat ida pelna para :-D
 
Czesc Dziewczyny.Ja dzis po przejsciach.Prawie znokałtowałam .pania z rejestracji u lekarza wstretny niemiły babol.heh idiotka nawet poprawiła moje imie kurna chyba wiem lepiej jak sie pisze i czyta moje imie:wściekła/y:
Pozniej dzwoniłam do szpitala okazało sie zgubili moj list od lekarza i musze w poniedziałek dowiesc go tam sama.Gdyby nie moj zaradny Mezczyzna chyba podgryzłabym komus gardło,bo pozniej to on mnie uspokajał i rozmawiał bo ja juz toczyłam piane ze złosci.Tutaj jak nie zrobisz zadymy to maja cie gdzies .
Teraz zaczynam działac od poniedziałku i moze sie uda mam
 
PrzyszłaMamusiu-mam zamiar rodzic tutaj,bo nie wiem jak z benefitami(zasiłkami)jesli rodzisz w polsce.Ale jesli dalej bede miała takie problemy to moze oleje te benefity i polece do polski.Juz sama nie iwm jeszcze zobacze.
darina i mama80-zdrówka zycze,kurujcie sie dziewczynki:-)
Nietakt-powodzenia w pisaniu pracy
Ninjakorps-spoko
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
Ps. macie juz prezenty dla rodzinki,albo chociaz pomysły??Bo ja jeszcze nic:zawstydzona/y:
 
Darina, mama80- ja brałam oscylokocinum i piłam syrop drosetux. I został mi jeszcze kaszel, ale coraz słabszy. Byłam dziś u lekarza i powiedział mi, że nie można brać polopiryny, ale jak leczysz się sama to lepiej łykać leki homeopatyczne.
 
reklama
mrowa- ty to kobieto dziś zapracowana, oj chyba dużo masz tego szkła;-)...dziś tylko raz się pojawiłaś :sorry2:. Odpocznij sobie:-):-):-).
 
Do góry