reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

mrowa- nowe zdjęcie Melki cudne- gdzie znajdę instrukcje,jak wkleić takie duże zdjęcie, bo chętnie bym moją córcie wkleiła,ale nie wiem jak to się robi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Tak długo Was podglądałam, a teraz dołączam, bo mi tu raźniej wśród innych mamuś.
U mnie już 19 tc a jeszcze ani razu nie czułam dzidziusia:-:)-(. Już takie czarne myśli miałam, ale na szczęście wczoraj byłam na USG i wszystko ok, co więcej, maluch wierzga rączkami i nóżkami na okrągło, więc ja nie wiem jak mogę tego nie wyczuwać:no:. To chyba takie pierwsze lekcje cierpliwości...:-)
 
Siwona- witam serdecznie w ten piątkowy wieczór:-):-):-)
Pewnie, że w grupie raźniej, więc fajnie,że się w końcu zdecydowałaś do nas dołączyć.
Dobrze, że z dzidziusiem wszystko ok, na ruchy masz jeszcze czas, poczujesz...
pozdrawiam:-)
 
Ja zmykam jutro rano na tygodniowe wakacje z tesciami wiec moze sobie wypoczne ;-) A wy piszcie, zeby bylo co czytac po powrocie:-) Milego tygodnia.
No i witam wszystkie nowo ujawnione:-)

Kurcze a mialam tyle napisac i jak zwykle czasu braklo:-(
 
ja jeszcze nie mam ale to normalne ze teraz Ci sie pojawila, nie zawsze dzieje sie to pod koniec ciazy, Ma to zwiazek ze zmianamu hornonalnymi.


wczoraj bylam na badaniu i dzidzia jest ulozona posladkowo co mnie nawet ucieszylo bo teraz wiem ze to co czulam w podbrzuszu to byly kopniaczki malucha.
szukalismy z pania doktor czy to chlopiec czy dziewczynka ale ponioslysmy kleske .

dzidzia wazy 276 gr a mamusia ma 9kg do przodu, :-D (20+5 tydz)

zapytala czy nie chce zrobic morfologii plodu, co prawda troche to drogie ale po badaniu zapewne dowiem sie co nosze po d serduszkiem, jak rozwija sie dziecko, czy nie ma zadnych wad(tfuuuu) itd itp. no wiec za 2-3tyg znow zobacze swoje malenstwo.

udanego weekednu wszystkim zycze !!
 
reklama
mrowa - no włosy to mam prawie czarne... szukałam już o tym na forum i innym dziewczynom to nawet rok schodziła :eek:

ps. Jak wklejasz tak duże zdjęcia???

iza&marcin - co to jest za badanie: morfologia płodu??
 
Do góry