reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

jejuuu jakie tu pustki..:szok:

niekat ale fajny mąż:-):-):-)u mnie też aż się prosi o malowanie.. szczególnie w pokoju Bartka, ale już nam się nie opłaca;-)nawet ze sprzątaniem ciężko, bo każdą wolną chwilę spędzamy na budowie:-)

a jeśli chodzi o zostawanie z dziadkami to mój syno ostatnio z bardzo poważną miną zgadnął: Mama, a może byś nas podrzuciła z Majisią do dziadków? bow iesz.. nie będziemy ci matrudzić i będziecie się mogli spokojnie zająć załatwianiem spraw i robotą na działce":confused:
 
reklama
No i tak wyszło że to znowu JA..:-(
Alex mój złamał nogę w przedszkolu:-(..Pani dodzwoniła się do mnie,bo Piotrek nie odbierał,..ale zanim ja dojechałam,dodzwoniłam sie do niego,i natychmiast po synka..Okazało sie ,że to złamanie kości piszczelowej (lewej nóżki),i gips...A do tego ,nie sa pewni czy wszystko ok,więc jutro mam z nim jechać do Rz-wa do poradni ortopedycznej dziecięcej... By nie trzeba było tego operacyjnie składać:no:.. Narazie i tak jest dzielny:happy:.. ale płakał jak mi opowiadał jak to sie stało.. Szkoda mi go okropnie.., no i ciekawe jak to będzie spał z tym gipsem...Już się martwi,ze do przedszkola nie pójdzie.
O i tak to się u nas narobiło..:-:)-(
 
Widzę że nam ostatnio forum podupada :-(


Niekat
- to dziadzio będzie miał "powtórkę z rozrywki" z Marcelkiem :-) Przypomni sobie to i owo, ale na pewno da radę.
Meża masz zdolnego - tylko pogratulować:rofl2: bo mój coś ostatnio pod tym względem szwankuje:baffled:
BRAVO dla Oliwi - dzielna dziewczynka!:cool2: i Marcela - Nela nadal się smoczkuje ale tylko do zasypiania, bo jak ją oduczyć jak widzi smoka u Filipa:sorry2::confused:
Ewa - fajnie że Alex chetnie chodzi do przedszkola, a z moczeniem ... może musi się zaklimatyzować w nowym otoczeniu po wakacjach:confused:

My po weselu. Było nawet OK, pojechaliśmy po obiedzie po Nele, ale bidulka tak się wystraszyła jak orkiestra zaczęła grać że z kolan zejść nie chciała. Napiła się tylko soczku i wyszliśmy na zewnątrz, a tam za budynkiem były huśtawki, zjeżdżalnie itp to miała raj. Dziadki zostali z Filipem - na szczęście był grzeczny.
Wróciliśmy coś po 3 rano bo już padałam na pyszczek.
Filipek chłop jak dąb bo żarłok straszny, już pasuje zrobić segregację ciuszków za małych:-D
Nela za to zrobiła się papużką bo wszystko powtarza, do tego stopnia że woli siusiu na kibelek a nie do nocnika robić:-) i tak od wczoraj tylko do spania jej pamperka ubieram. No i powtarza każde słowo, tak że na wątku "od słowa..." za dużo by było pisania.

W sobotę mamy chrzciny i niestety problem, bo M nie chce widzieć mojego brata (jak mieszkaliśmy u rodziców to co chwila się kłóciłam z nim i leciały wyzwiska) a ja mu powiedziałam, że skoro tak t nie prosimy i jego siostry. I jest do doopy:wściekła/y: Pewnie do porozumienia juz nie dojdziemy i będą chrzestni i dziadkowie

Kobity, gdzie się wszystkie pochowałyście????
 
Ewa - O kurczę! :szok::szok::szok::szok: Oby obyło się bez dodatkowej ingerencji! :no::no::no:

Kra - odezwij się !!!!

Niekat - oj czuje się z Twoich postów tę energię! :tak::tak::tak::tak:

Ewa - Tymon ma górne jedynki, dwójki wyszły w tamtym tygodniu i prześwituje czwórka. Na dole jedynki i przerżnęła się dwójka. ... :sorry2:
 
Skaba - teraz to pewnie w nowym domku zacznie się malowanie:rofl2::rofl2: Wow ale Bartuś mądry chłopczyk!
Ewa -ojjjjjjjjj biedy Alex:-( oby obeszło sie bez operacji
Ninja - pisz co tam u Was, polepszyło się???

No właśnie ciekawe czy królowa szos ma już papiery w rękawie:-)
 
Fakt, pustki straszliwe, to może dla odmiany i ja coś naskrobę, a nie tylko poczytam i uciekam :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Na wstępie dziękuję wielce za życzenia:-):-):-)
No i chyba nam się jesień zbliża - deszcze, mgły, przymrozki bleeee:no::no::no:, a u mnie kolejnego dzidziola jak nie było, tak nie ma:-:)-(, a tak by się już chętnie w domku posiedziało z Filiputem :sorry2::sorry2:
Ewa biedny synuś:no::no::no: ale bardzo, bardzo dzielny!! Dużo zdrówka i szybkiego zagojenia i oby się obyło bez komplikacji!
Niekat bo i masz być z kogo duma!! - super mężuś Ci się trafił:-p Ja to swojego muszę zawsze wymęczyć, żeby się za coś wziął:angry::angry::angry: Na szczęście mieszkanko już prawie całe świeżo wyremontowane, więc na jakiś czas będzie miał spokój - no, może jeszcze balkon na wiosnę:-):-)
Dzielny ten Twój tata, ja nie wyobrażam sobie, żeby mój został z Filipem:no::no: Może by i jeść dał, ale z kupą to by chyba czekał na mój powrót z pracy:baffled::baffled:
Weronikaa Nelcia jest niesamowita:szok::szok::szok: Ciekawe czy to dlatego, że jest już starszą siostrą??:tak:
Skaba Ha, ha, ha:rofl2:, chciałabym zobaczyć Twoją minę po takim tekście od Bartka:-D:-D:-D:-D
 
Dzielny ten Twój tata, ja nie wyobrażam sobie, żeby mój został z Filipem:no::no: Może by i jeść dał, ale z kupą to by chyba czekał na mój powrót z pracy

Eeee, tam - mój ojciec zakłada maskę przeciwgazową i przewija z kupsona...
Właśnie z nakarmieniem gorzej - no chyba, że jest to kromka suchego chleba, to ok.
 
Miłe zaskoczenie...nasze forum sie ruszyło:-p:rofl2:

Ja tez ostatnio tylko podczytywałam, bo nie miałam kiedy skrobnąć nawet kilku słów. Mieliśmy mega załatwiania z kupnem naszego nowego lokum :tak: ale od wtorku już jesteśmy właścicielami :tak:. Tyle, że to stan deweloperski tak więc wykończonko nas czeka:baffled:...więc dopiero za kilka m-cy się wprowadzimy. No i z czasem znów nie będzie tak kolorowo. Ale cieszę się szalenie:tak:
Tosiaczek gada jak najęta...czasami aż mam dość:sorry2:. No i ostatnio bierze nas za ręce i chce tańczyć- już nie sama- tylko woła "mama lalala" co znaczy mama tańczymy :happy2:. I tańczymy w parze, obraca się i dostawia nóżkę do nóżki:-) wygląda to komicznie. A ja tylko tatuś wróci z pracy to od razu "tata lalala". No i robi się coraz bardziej córcią tatusia:tak:. Tatuś przeszczęsliwy :-).

Ewa- mam nadzieję, że bez operacji się obejdzie:no:. Uściski dla Alexa.
ninja- co tak skromnie skrobnęłaś? Co tam u was? Mam nadzięję, że wsio oki:tak:
weronikaa- wow zazdroszcze ci tego że Nela tak pięknie zakumała z kibelkiem. U nas pieluchy Tosia nosi dalej:baffled:. A siusiu woła jak juz zrobi:wściekła/y:.No i długo zabalowaliscie:tak:.
skaba-widzisz jakie ty masz wyrozumiałe dzieci:tak:super:tak:
siwona- powodzenia w powiększaniu rodzinki:tak:

A gdzie sie podziała nasza Mroweczka, Stefanna i cała reszta?
 
Ostatnia edycja:
No i jestem...
U nas chorobsko tzn juz mam nadzieje ze koniec Domis ma jeszcze lekki kaszelek i katarek ale tak od 2tyg sie to wszystko ciagnie:dry:
Zaczelam sadzac Domisia na nocnik i mial opory do siadania ale jak juz usiadl to siku zrobil podczas choroby nie sadzalam i pewnie teraz bedzie od nowanauka ale to jak juz calkowicie wyzdrowieje a smoka ma tylko do spania. Spi 2x w ciagu dnia do poludnia ok2h i po poludniu ok 1.5h zlosnik uparciuch i konbinator straszny:sorry2:
A Arus do przedszkola chodzi bez problemu i z przyjemnoscia:-) obawialam sie o to ze bedzie w tej grupie specjalnej ale widza ze chetnie bawi sie z dziecmi to bardzo duzo czaseu spedza w normalnej grupie co mnie cieszy bo i efekty widac:-) powtarza praktycznie wszystko (jak mu sie chce ma sie rozumiec) i slowa i czynnosci ostatnio jak ogladal bajke to nawet spiewal cos tam po swojemu troszke z misiem ale i w aucie jak jedziemy a leci radio i zagraniczne piosenki to tez sie cos tam synus produkuje, ladnie chodzi kolowozka nie koniecznie za raczke, tanczy, jakies cwiczenia pokazuje co robia w przedszkolu jestem szczesliwa tym bardziej ze i panie bardzo go chwala wiem ze pewnie inne dzieci tez sa chwalone bo to normalne ale porownywaly postepy Arka do innych tam chlopakow i ja poprostu mam teraz wieksza nadzieje na normalna przyszlosc, szkole, kolegow:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) przeprasza ze tak wychwalam ale dla mnie wiele znacza takie postepy
spoznione zyczonka WSZYSTKIEGO DOBREGO, ZDROWKA, MILOSCI I POCIECHY Z DZIECIACZKOW DLA DARINII, KRY I SIWONY:-)
niekat-ty szalona to ladnie jak wam idzie remoncik przy dzieciaczkach:tak: i pokaz efekt koncowy, maz zdolniacha ladne szafki ci zrobil-stara sie facet -co mu obiecalas ;-):-p he he a tak w ogole to witaj w klubie bo my tez od soboty zaczynamy po troszku remoncik- troszke centralne zmieniamy bo w sypialni juz nie dlugo bede miala drzwi do ogrodka, docieplimy troszke chatke, tez myslimy powiesic telewizor no i jeszcze cos sie tam znajdzie ale to zobaczymy na ile nam funduszy wystarczy a co do smoka to gratulki:-) my w najblizszym czasie tez myslimy sie pozbyc noale zobaczymy co nam z tego wyjdzie:sorry2:
ewa33-oj zdrowka wam zycze biedny Alex strasznie mi go szkoda :-(
skaba-no prosze jak zadbal synus o rodzicow:-) super przyjemnych prac zycze
weronikaa-ladnie pobalowaliscie fajnie ze Nela taka gadulka i rozumna to pewnie latwiej ci przy maluszku oj mi to bylo ciezko na poczatku strasznie bo Arecki nie mowil zbytnio i nie rozumial wieeeeelu rzeczy ale teraz juz lepiej a wam zycze aby bylo tak dalej a nawet lepiej:tak:
to tyle narazie biegne prasowac jak zawsze:sorry2:

 
reklama
Aaaa...
ninja-a jak tam u was wszystko ok:confused:
siwona-to powodzenia wam zycze:tak::-) super
PM1-no to zdolniacha z Tosiaczka:tak:
I ostatnio dowiedzialam sie ze moja znajoma jest w ciazy ma juz coreczke kurcze ale fajnie az mi sie zachcialo dzidziolka ale to moze kiedys za 6 lat...:cool2:
buzki dla wszystkich
 
Do góry