reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Giza nie ,nie 20 tylko 16 miałam na mysli bo piatki zazwyczaj później wychodza;-)
Weronika jak macie okazje za mała kase to jedzcie:tak:takie spontany sa najlepsze;-):rofl2:
 
reklama
hej hej! zaglądam kontrolnie:-):-) mrówcia mi w błyskawicznym skrócie opowiedziała co słychać na BB, więc jestem na bieżąco:-):-)

ninja i jak?? wywalczyłas swoje? wierzę w ciebie!

mrówa wielkie dzięki za spotkanie:-):-)
ciesże się, że mogłam was zobaczyć.. ucałuj ode mnie Kondzika (która to z mam miała zostać jego teściową?? proszę się do roboty wziąć, bo mnie już Kondzik wyściskał, więc kto wie..;-))..śliczne masz dzieciaki! i bardzo bardzo cieplutki i pieknie wykończony dom:-)
jak widać świat jest jednak bardzo mały;-)(mamy do siebie tylko około 200km;-))
 
Skaba - wstępnie zapowiadam się w dniach 07-11.06 w Czewie! :-)

Dziewczyny - nic nie piszę ,bo późno a ja kombinuję z budową - glazurnik, poszedł w tango i muszę szukać innego - na szczęście forum Muratora jest niezastąpione - dałam ogłoszenie o 21 i już miałam 3 telefony - jednego kolesia co robi i 2 co polecają swoich glazurników :-). Kurde, ja to zawsze wierzyłam, że ludzie są uczynni z natury :-) w poniedziałek jestem umówiona z wykonawcą a jutro dzwonię do tych polecanych.'

A w pracy dalej drążymy temat - a jutro mi się umowa kończy. Doris - jestem Ci winna przysługę! Jeszcze raz Ci dziękuję za radę! (aha - o to jest teraz walka bo reszta ustalona na razie)
 
Witam Panie:-)
Jesteśmy w trakcie bardzo ekscytujących dni więc nie bardzo mam czas na pisanie;-)Może po kolei:
Pan Mąż nie miał jednak różyczki - tzn w dzieciństwie nie miał, bo w zeszłym tygodniu to i owszem:-D
Emi ma nadal zębowe gluty po pas - oczekujemy dwójek, a tu niespodziewanie wyszły...górne czwórki:eek: więc ma "już" 6 zębów:-p
Wczoraj był w przedszkolu dzień mamy i taty - przełożyli z wtorku, więc M nie mógł być, bo miał dentystę, no i nie poszliśmy do cyrku, a wszystko po to by zobaczyć występ Kudłatego, który nic nie mówił, stał na końcu, nudził się, więc postanowił wleźć na stolik:eek: Przynajmniej ujęcia mam dobre:-p
7 czerwca z kolei mamy Piknik Rodzinny dlatego też nie nudzę się ostatnio:baffled:bo sporo trzeba przygotować
Wczoraj siostra zabrała mnie na zakrapianie wyjazdu koleżanki...no i zakropiłam - dobrze, ze wypiłam o 2 koleji żubrówki mniej niż te smarkule, to przynajmniej siostrę pod drzwi odstawiłam (miała pretensje dziś, że nie do łazienki:laugh2:). Rano wstałam o 6 wyszykowałam Błażeja do przedszkola....i odebrałam od siostry Iwka - miałam ich dziś dwóch na stanie i oczywiście nie mieli zamiaru spać:crazy: Jutro mam tak samo (no mam nadzieję tylko, że bez bólu głowy:zawstydzona/y:), więc wybaczcie, że tylko o sobie:sorry:
Emi też się coraz bardziej rozgaduje, ale najbardziej rozbraja minie jak dużo rozumie, np. jak uderzy kogoś i powiem mu, że ma przeprosić, to robi taaaakiego maksymalnego przytulasa:-D
mrówa i anetka najlepszego kochane w zależności od okazji - Wy wiecie;-):-D
 
Kra dziekuje :-) nie nudzisz sie w domu;-)
Skaba zapraszam jak bedzies zjeszcze przejeźdżac:tak:a tesciowa jest Weronika:-)
Ninja trzymam kciuki zebys postawiła na swoim!!!!

a ja dzis wstaląm wczesnie rano i wysprzatałam u siebie i jeszcze poszłam mamie wysprzatac bo cos sie źle czuła :-( jutro wesele a pogoda ma byc taka sobie:baffled:
 
Aha dziewczyny - ja wiem, że miejsce ogłoszeń u góry naszej strony Marcówek jest mało widoczne dlatego wrzucam tu:

Forum BabyBoom - Ogłoszenia na Forum : Dzieci urodzone w marcu 2008


Dajcie znać, jak ktoś wpłaci te powiedzmy nawet 10 zeta - napiszę na forum Zośki, że Marcówki 2008 też się dorzucają :sorry:
Ninja, biorę udział w licytacji na rzecz Zosi. A jak nie wygram, to wpłacę coś na konto. Jest bardzo duża szansa, że uda się uzbierać odpowiednią kwotę.
U Przemka w przedszkolu ma być dzisiaj festyn. Ale pogoda w kratkę. Teraz świeci słońce, a jeszcze chwilę temu lało. Mam nadzieję, że przez dwie godziny będzie ładnie i impreza będzie udana. Wczoraj z Przemkiem piekłam ciasto na ten festyn. Przemek sam niósł blachę z ciastem do przedszkola bardzo przejęty powierzonym mu zadaniem.
Widzę, że coraz więcej dzieci się rozgaduje. U nas też są spore postępy. Daj oznaczaj już nie tylko daj, ale też jak chce aby coś od niej wziąć mówi daj. Ostatnio się do mnie przytuliła i woła moja, moja. Zwierzątkowych i innych odgłosów zna już całkiem sporo. Pcie to picie, pci to pić, hopa to piłka, tik-ta to zegar, usiu to huśtawka, ziu to zjeżdżalnia, a na widok piaskownicy lub sperzętu do piaskownicy mówi babo babo dzie dzie sie (babo babo udaj się)
 
hej hej! widze, że czas festynów nastał:-) my tez mieliśmy mieć jutro Dzień Mamusiów i Tatusiów - jak mówi mój synio, ale dziś został przełożony na następny tydzień, bo pogoda kiepska..

co do mowy to Mary mówi bardzo mało.. za to nadrabia minami i rychliwością;-):-)

ninja ojj nie raz murator okazał się niezastąpiony:-) trzymam kciuki! możesz napisać, że marcówki też się dorzucają.. całym sercem jestem z Zosią i jej rodzicami!
mrowa mam nadzieję, że jutro słoneczko zaświeci dla pary młodej!
 
Ostatnia edycja:
A u nas z mową baaardzo słabiutko, woli krzyczeć:no::no::no: Ja nie wiem, skąd u niego takie zachowania, bo z domu to raczej nie:oo: za to codziennie testuje nowe umiejętności, np od wczoraj tupie w miejscu jak mały pingwinek (przy czy zresztą wygląda komicznie:-D:-D) i chodzi do tyłu:baffled::-)
Dusia - gratuluję nocnikowania!!Filip niestety nie korzysta już z nocniczka - obwiniam się, czy po prostu nie za wcześnie zaczęłam go sadzać:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Teraz robił awantury za każdym razem, więc nawet już nie próbuję go namawiać, po prostu nocnik poszedł narazie w odstawkę:-:)-(
Anetka - szybciutko wam poszło ze smokiem - super!! Ja jeszcze się troszkę wstrzymam, bo coś mi się wydaje, że u nas będzie większy problem. Planuję odstawić smoka jak wyjedzeiemy gdzieś na urlop, może zmiana otoczenia sprawi, że łatwiej się z nim pożegna.. (albo wręcz przeciwnie:sorry::sorry:)
Ninja Powodzenia w pracy - Twoje pomysły są niesamowite:-D:-D:-D Z taką kreatywnością, to powinnaś w reklamie pracować:rofl2::rofl2: Ja też przymierzam się do szukania nowej pracy, ale jestem niemile zaskoczona tym, co proponują w innych firmach:no::no: Fakt, że praca może ciekawsza, ale nie pójdę przecież za mniejsze pieniądze niż mam:no::no: No ale przynajmniej przypomniałam sobie jaki stres przeżywa się na rozmowach kwalifikacyjnych - brrr:unsure::no2::unsure::no2:
Weronikaa jeśli tylko czujesz się na siłach, to nawet się nie zastanawiaj - lećcie i bawcie się dobrze!!!
 
reklama
hej hej! ale passskudny dzień:no: zimno i mokro.. brrr..

siwona nie zazdroszczę poszukiwania pracy:-(ale kciuki trzymam! na pewno znajdziesz coś ciekawego!

wy tu o nocnikach, a ja zupełnie zapomniałam, że takie urządzenie istnieje:szok: wygodnie nam z pamperami i tyle:zawstydzona/y:może w wakacje coś pomyślimy, ale nie licze na sukces.. o cycusiu za to też już zapomniałam.. poszło gładko, choc jak Mary gdzieś się jeszcze na takowy sprzęt natknie to dudla jak szalona:-)

mrowa udanej zabawy:-)
 
Do góry