reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
ja tez jem duzo, ale ostatnio jak mnie wazyła połozna to okazało sie ze w ciagu miesiaca przytyłam 4 kg i ogółem juz 7.Od dzis juz staram sie jesc jak przed ciaza a nie za dwoje.
Jest to trudne bo w pracy rano zjadłam kromke teraz o 10 bułke i nadal jestem głodna.
 
marzena78 no to masz jak ja:sorry2:o 9 zjadłam bułke z serkiem chrzanowym almette a teraz juz wciagam jogurt truskawkowy:szok:a jest 11.20.. cóz lepiej jeśc czesciej ale mniej - no przynajmniej tak mówią;-) póki co to ja i tak np wieczorem jeśc za bardzo nie moge wiec na razie jestem 1,3 kg do przodu:dull: a wczoraj to nawet na orbitreku pojechałam te 15 min:-)az mnie duma rozpiera heheh
 
dziewczyny a co do porodu czy naturalnie czy cc to na dwoje babka wróżyła
Ja miałam cesarke, ale próbowałam naturalnie, ale w efekcie lekarz stwierdził ze pod pełna narkoze i cc
Mój adrian był duzy 4350 i moze dlatego się tak zakonczyło.Ale o co mi chodzi. Chodzi o to, ze w efekcie zarazono mnie gronkowcem o którym się dowiedział dopiero po wyjsciu ze szpitala z dzieckiem. po paru dniach dostałam goraczki 41 stopni i zmuszona byłam wrócic do szpiatala dziecko musiało zostac w domu a ja musiałam sciagac pokarm.
wiec teraz chyba tez chcia łabym miec cc ale się boje powikłan
 
mało przytyłas a ja bym się nie przejmowała tym bo z adrianem przytyłam 22 a teraz bedzie chyba 27 ale dziewczyny piersi to mam XXXXXL.
 
Marzena ja już przytyłam prawie 8 kg:zawstydzona/y::szok: a w pierwszej ciązy przytyłam 21 kg:dry::baffled::sorry2:
co do cc to trochę sie boje jej mimo że ją miałam bo ja po cc miałam zespół popunkcyjny:no::baffled::dry:
 
z Oli przytyłam 17 ale to nic sie nie hamowałam z jedzeniem no i nic na poczatku nie schudłam tylko do razu do przodu.teraz juz staram sie nie pamietac ze coś mi na pcozątku zleciało bo wynik byłby wyższy:baffled:.Tylko ja nie chcę dużo przytyc bo może wtedy poród bedę miała lżejszy:dry:poprzednio miałam 13 godzin piekła i m.in dlatego chcę teraz znieczulenie zewnątrzoponowe.W koncu mamy 21 wiek i chyba kobieta może wreszcie rodzić bez bólu!!!!ale zdecydowałam ze poprosze o znieczulenie sama jak nie bede juz wytrzymywac.tylko musze sie zorientowac na jakiej zasadzie trzeba sie na to znieczulenie umawiać... a moze kotś ma juz wiedze na ten temat:confused::confused::confused:
 
a ja mam dzis lenia nic nie robie tylko sobie w domku siedze
a co do jedzenia to ja czasem zapominam o kolacji bo wcale glodna nie jestem ale sa wieczory kiedy zaczne od jednej kanapki a koncze na 5 i uwielbiam popcorn:zawstydzona/y: za to nie przepadam za slodyczami a ostatnio nawet wcinam ze smakiem sledzie pod kazda postacia
Jak macie apetyt to nie przejmować sie waga teraz to nawet musicie przytyc;-)
 
reklama
jak mus to mus;-)ale nie trzeba od razu wielorybem być,nie:-pja tam preferuje ruch pod każda postacia.teraz jak juz sie dobrze czuję orbitrek znów bedzie moim przyjacielem a i bez kolacji też jakoś mi nie jest smutno:sorry2:
Ostatnio nawet przeprosiłam sie z kawą:laugh2:okazyjnie nawet mi smakuje a dziś jak wróce z pracy to sobie zrobię taką na samym mleczku :sorry2::sorry2::sorry2:mam tylko nadzieję ze znów w drodze powrotniej nie zacznie mi coś pachnieć..... wczoraj nie wiadomo skad w zamknietym aucie poczułam mortadete i (mimo ze to mięso w końcu) tak mnie to nakręciło ze skonczyłam "u Krawczyka" w kolejce heheheh :laugh2:mmm a jaka była świerzutka i pyszniutka:laugh2:słodycze i typowe mięcho obiadowe nadal out!
 
Do góry