reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Weronikaa gratulujemy ząbków - ale Ci Nelcia zrobiła niespodziankę, hehe:-D:-):-D!!!
No i super wózeczki, ale dla Neli chyba bardziej pasuje z Baby Dreams, bo na ten pierwszy jest chyba jeszcze za mała...;-):tak:!!
Asze to ja przyłączam się do kawki, bo poprasowałam trochę i jakaś senna się zrobiłam...:sorry2:
Befatka fajnie, że w końcu znaleźliście coś fajnego:yes::wink::yes:! Udanej przeprowadzki i wracaj do nas szybciutko!:-)
 
reklama
Stefanna - no radocha w domu straszna :-):-D:-)
A co do wózka - też mi się bardziej ten Baby Dreams podoba - zwłaszcza że rączka do pchania wózka jest cała, no i oba rozkładają się do pozycji leżącej :-)
 
Weronikaa- wow aż dwa zęby!!!!!!!!!!! Gratuluję! Oj to teraz musisz uważać, aby nie zaczęła ich wykorzystywać :-D. A co do wózka to oba fajne :tak:, ale też wydaje mi się, że Nela za mała na 1-szy. JA słyszałam, że Maclareny są fajne...ale u nas to jeszcze długi okres zanim się zacznę rozglądać;-).
 
Nela, gratuluję ząbków.
Weronikaa, nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, że ten baby dreams to nie jest parasolka, tylko zwykła spacerówka. Więc po złożeniu będzie zajmowała więcej miejsca.
Befatka, żeby Wam się dobrze mieszkało w nowym mieszkaniu No i z niecierpliwością czekam na powrót na bb.
A z tymi umiejętnościami, to jak byłam u neurologa, to powiedziała, że należy się martwić, jeśli jest dwumiesięczny lub większy poślizg w zdobywaniu kamieni milowych. I wg tego, to obracać się z plecków na brzuszek i odwrotnie powinny umieć półroczne dzieci, plus do tego jeszcze mogą być te 2 miesiące opóźnienia, to wychodzi 8 miesięcy. A na rączkach, dziecko powinno sie podtrzymywać gdy ma 5 miesięcy, więc większość naszych marcowych maluszków ma jeszcze sporo czasu.
Mrówa, gratuluję wytrwałości w ćwiczeniach. Ja staram się ćwiczyć 6W, ale jakoś niecodziennie się zbiorę.
A mi się udało oduczyć Milenkę od pobudek o 5-tej. Budziła się o tej godzinie jak w zegarku. Nawet, jak godzinę wcześniej jadła. A ponieważ to taka pora, że Przemko się już łatwo wybudza, to ją zabierałam na godzinkę do drugiego pokoju. Ale jak go nie było, to nie wyciągałam jej z łóżeczka. Coś tam sobie pogadała, pobawiła się rączkami i zasypiała.. Jeszcze 3 dni się tak budziła, ale coraz szybciej zasypiała z powrotem. A teraz śpi do 6-tej, a czasem nawet do 7-mej.
 
Ja też już po obiadku! Odłożyłam obie dziewczynki spać i mam chwilkę spokoju:-) Powinnam jeszcze dokończyć prasowanie, ale nie ucieknie...;-)!
Co do rozwoju maluszków to ja się jakoś nie stresuję, chociaż Martynka jeszcze nie przekręciła się na brzuszek i nie chwyta swoich stópek. Z tego co pamiętam Zuzia miała ponad pół roku jak zaczęła łapać stópki, a rozwijała się wzorowo, więc i teraz będzie oki. Jak je porównuje to widzę, że Martynka i tak większość rzeczy robi szybciej np. już pięknie podciąga się do siedzenia i w ogóle wydaje mi się o wiele sztywniejsza...:rofl:

Weronikaa moja koleżanka ma ten wózek z Baby Dreams i jest bardzo zadowolona! Jest lekki, oparcie rozkłada się na płasko i ma baaaardzo pojemny koszyk. Tylko tak jak pisze Giza on nie składa się jak parasolka do środka, tylko w dół i zajmuje trochę więcej miejsca niż parasolka. Bardzo mi się podoba ten z zielonym, ale wszystkie kolorki są ładne;-) Udanych zakupów:-)!
 
Stefanna dzieki mam nadzieje ze mój zapał bedzie dłuzszy niz pare dni;-)
Skaba ale ty masz mniej do ukrycia niz ja;-) mi zostałoa jeszcze 10 kilo:sorry2:
Weronika gratulacje dla Nelci:-) ja ci powiem ze Mela tak samo nie lubiała leżeć w wózku a jak jej podniosłam oparcie do siedzacej pozycji to wtedy mogła jeździc :tak: mi tez bardziej BD sie podoba:tak:

a my w weekend wybywamy ze znajomymi do Zakopca:-)
 
No to fajnie Mrowa, bo sobie odpoczniecie i na dodatek w dobrym towarzystwie;-):tak:! Pozdrów ode mnie Zakopane:-)

Swoją drogą chyba mnie zmobilizujecie z tymi ćwiczeniami - niech tylko dojdę do siebie po tej chorobie...:wink:!
 
reklama
Weronikaa - gratuluje ząbków

Jutro idziemy na szczepienie i mam małe zmartwienie bo Zuzia od dwóch tygodni ma łuku brwiowym kulkę lekarz stwierdził że to komar ją ugryzł ale ona nie schodzi:baffled: moim zdaniem uderzyła się w mój obojczyk bo czasem gwałtownie trzymana w pionie uderzyła w niego głową mam nadzieje że to zniknie na zawsze i zapomnimy o tym :-(
 
Do góry