reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Jacku wszystkiego Najlepszego!

Mamma mój dentysta (umówił się ze mną na 18.07) kazał mi ściągnąć mleko, żeby nie podawać po znieczuleniu, czy to znaczy że on mi da jakieś gorsze znieczulenie, czy co?

Mrówa biedny Kondzik no i Melcia też, (ja jak mam afty to mnie tak boli że prawie nie jem, ale to są raczej punkty białe u mnie)

Niekat taka daleka droga w taki upał to chyba nie będzie przyjemna:eek:

Ninja ja noszę Basię bardzo rzadko, aż sama mam wyrzuty sumienia, no ale jak sobie przypomnę co było z Alą (żyła wyłącznie na rączkach), to staram się być konsekwentna. A Basia też zrobiła postępy. Wiem już kiedy jest marudna, zazwyczaj około 1,5 godziny po jedzeniu, wtedy ją kładę do łóżeczka ze smoczkiem w buzi i wychodzę z pokoju. Zasypia w 10 minut najwyżej. A na początku żeby ją uśpić to były cyrki: usypianie cycem, kołysanie, noszenie na rękach, śpiewanie, trzymanie żeby się nie wybudzała ruchami itp.

Weronika fajnie masz, że już przygotowujesz się do przeprowadzki (z tymi przetworami). Nela będzie miała zapasy na zimę, i mąż też jak sobie zasłuży ;-)
Ja szczepiłam Alę zwykłymi szczepionkami, a ona po 5 minutach zapominała o szczepieniu i tylko przy wkłuciu robiła podkówkę. Basia za to jest wrażliwa na wszelkie ingerencje zewnętrzne, więc jedno wkłucie to dla niej i tak już jest koszmar, ciężko ją uspokoić potem.

Kasik niestety każdy z nas musi przejść przez to (tzn. ząbkowanie)
 
Jacku Remenowy! Słonka przez całe życie!:-)


No i przegapiłam chęć snu Syncia- efekt - 10 minut płaczu rozdzierającego moje serducho... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Po 3 miesiącach życia Tymka w końcu wiem, co to znaczy płacz własnego dziecka....

Weronika - oj gdybym ja się miała już wprowadzać to też bym chętnie przetwory robiła :-)
 
Witajcie Mamuśki!
A u nas nocka spokojna i wydaje się, ze wczorajszy dzień to był jednorazowy wybryk, bo dzisiaj Martynka obudziła się w super humorku i bez żadnych problemów łapie cycusia:tak:;-)!
Właśnie odłożyłam moje dziewczyny spać, bo była u mnie psiapsiółka z synkiem - wyszaleli się z Zuzią za wszystkie czasy! Była już tak padnięta, że tylko miała siłę na buczenie, hehe:-D A Mężuś dzisiaj w Kielcach i jeszcze nawet nie wyjechał... A miał wcześniej wrócić, wrrr:baffled:

Jacusiu wszystkiego NAJ na kolejny miesiączek!!!:-):-):-)
 
Ninja udanego wypoczynku u teściów!:-) Widzę, że coraz lepiej poznajecie się z Tymonkiem! A to, że dzieci szybko rosną i się zmieniają to Święta prawda - co dziennie coś nowego!;-):tak:
kasik25
mam nadzieję, że drugi ząbek szybciutko wyjdzie i Dominik się nie nacierpi...:hmm::hmm::hmm: Buziaczek dla niego!
Niekat
myślę, że nie będzie tak źle na tym Śląsku!;-) Trochę jeżdżę po naszym kraju i stwierdzam, że jest u nas bardziej zielono, niż w niejednym mieście w Polsce:tak: A gdzie dokładnie będziesz wypoczywać?
Mrowa1 współczuję problemów z zębem....:-:)-:)-( Ja leczyłam tak jednego, ale póki co odpukać nic się nie dzieje...
 
Mamma Asia tak Mela ma własnei te afty od szczotkowania najprawdopodobniej :eek: i mamy nystatyne i atntum verde
Kasik biedny Domis buziaki dla neigo niech te zebole wyjda raz dwa:tak::-)
Ninja moj synus tez sie zmienił i do usypiania musi meic cisze:-p a najlepiej mu sie spi na mamusi łozku:sorry:
a Mammie ufam uff uff;-):-Doczywiscie zaruje :sorry::-) dzieki Mamma za wytłumaczenie co i jak :-)wielkie dzieki:happy2::happy2:
Stefanna to super ze martynka w lepsiejszym humorze:-)

a Kondziorek ma zapalenie pilocika tzn precia:dry::eek: i dostał masc i rivanol:-(
 
3 ukłucia były :-:)-(

A ja właśnie wróciłam ze spacerku - a z domu wyszłam o 13:30 :happy2: Poplotkowałyśmy, Ola (dzień młodsza od Neli) już taka duża, no i mam gratisa z tych moich przetworów - SPALONE PLECY :szok::eek: Specjalnie wzięłam biustonosz od stroju kąpielowego, ale to słońce raz było, raz zachodziło ..... a tu właśnie patrzę - a plecy zjarane! Oj będzie super spanie dziś :sorry:
 
AsiaM środków do znieczulania jest od groma-nie wiem co ma twój lekarz,ale ja trochę tych matek karmiących już przyjęłam i żadnej nie kazałam odstawiać dziecka.Owszem-są i lepsze i gorsze znieczulenia(ale to raczej chodzi o działanie miejscowe,czas trwania znieczuleniea itp.niż o wpływ na dziecko karmione mlekiem matki)
 
reklama
Mamma mi mówiła zebym po znieczuleniu odciagła mleko i nie dawała
wiec domyslam sie ze nie maja tego znieczulenia co ty;-)
dobrze ze jestes z nami
 
Do góry