reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
MARCELKU I TOSIE SŁODKIE BUZIAKI!!!!:-):-):-)
Giza jak Przemko???
Zuzia dzisiaj wstała już po 8, co jej sie nie zdarza, wiec ja niewyspana, no ale trudno:-)
Dzisiaj przyjezdza moja mama i siostra wiec sobie porzadnie posprzatam, pozmieniam posciele i takie tam:tak:
 
Marcello dzis obudził sie juz konkretnie o 6.30 i nei dął mamusi odespać nocki (heheheh jakoś tak wyszło ze niewiele spałismy z mężusiem:-p) całe rano troszke marudny ale w koncu przewinęłam nakramiłam ile chciał (czyli niewiele) odłożyłam do gondoli, wsadziłąm smoka w dziub i przykryłam twarz pieluszką (ostatnio tak najszybciej zasypia);-)mam sotsowne zdjecia to wkleje po połudnu na odpowiedni wątek - mnie to smieszy, moją mamę przerażą (bo się udusi) a Oliwia się dziwi gdzie Marcelek ma głowę bo na pierwszy rzut oka nie bardzo wiadomo:rofl2:
Ale jak już zasnął to pieknie spał 45 min czyli dokąłdnie co do minutki tyle ile mamusia potrzebuje na poranne ćwiczenia:-)grzeczny synek:happy2:
obecnei wietrzy tyłek po tęgiej kupie:nerd:
GIZA - zdrówka dla Przemka:rofl2:
 
Hejka
Tosiaczki Kochane i Marcelku sliczniutki buziaki z okazji kolejnej miesicznicy.
Ale ten czas leci nie moge sie nadziwic wydaje mi sie jakby wczoraj pisalysmy o naszych brzuszkach a tu nasz najstaszy Niko zaraz bedzie mial pol roczku:szok::szok::szok:

U nas tez juz kupa zaliczona i to jaka !!! Pajaca musze moczyc bo cały ufaftuniony:baffled:
Dzis mamy znowu piekna pogode wiec smigamy zaraz do parku i na zakupki
Gizia jak synio??

MRSF - gdzie sie podziewasz??????
 
WIELKIE BUZIACZKI DLA ANTOSI, TOSI I MARCELKA
:* :* :*


Mrowa
, jak tam dzisiejsze samopoczucie? Wczorajszy stan ducha to pewnie przez ten skwar...:tak:

Giza, jak tam Przemko? Pewnie już doszedł do siebie, ale mamusia zawsze będzie się martwić o swoją pociechę:-)

Befatka, a pamiętasz jak się martwiłaś, że Kaya nie daje Wam spać? Fajnie, że u Was wszystko w porządku :-)

Asze, wyrób dzisiaj normę za nas dwie, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie zostałam całkiem sama,:-( ale Jola sobie śpi... za to do wieczora będą już tylko króciutkie drzemki, ale dobrze że nocki są przespane... A jak tam u Was łóżeczkowanie?

Niekat
, no to nie narzekaj kochana... i tak sobie ładnie pospał, a mamusia odeśpi sobie nockę wieczorem:tak::laugh2:

Dorotaaa, świetnie, że rodzinka w komplecie i dzieci są z tatusiem... szybkiego zadomawiania się...

Skaba, oj Ty perfekcjonistko.... nie zaniedbuj nas;-):laugh2:

Dobra zmykam, bo Jola przebudziła się i rozgląda się dookoła... pewnie za mamusią:happy2:
 
Beti o niebo lepiej sie czuje:tak:zreszta pogoda u ans lepsza bo jest ciut chłodniej a nie ma skwaru:happy2::blink:
Niekat to Marcello grzeczny chłopak:tak: mój tez najszybciej zasypia z pielusia:sorry::-D
 
poczytałam co u was i.. umówiłam się do fryzjera:-) zostały mi na głowie trzy włosy i wspomnienie dawnej świetności mojej fryzury.. nie wiem co się da z tym zrobić:baffled:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NASZYM DZIECIACZKOM NA KOLEJNY MIESIĄCZEK:-):-):-)

darinia jesteś wielka! ja nawet nie zapędzam się do pisania.. leń totalny:baffled:

Co do dzieci to ja tez jestem w szoku jak szybko rosną moja niunia juz taka kumata,rozesmiana i boje sie ze nie zdaze sie nia nacieszyc poki taka slodka i malusia.Głupia jestem wiem ale chyba wszystkie tak mamy:)

ja też tak mam.. i troszkę się cieszę, że Marysia jest taka kruszynka, bo Bartek rósł tak szybko, ze nawet nie pamiętam, że wogóle był taki mały..

całe rano troszke marudny ale w koncu przewinęłam nakramiłam ile chciał (czyli niewiele) odłożyłam do gondoli, wsadziłąm smoka w dziub i przykryłam twarz pieluszką (ostatnio tak najszybciej zasypia)

Marysia też uwielbia jak ma pieluszkę na twarzy.. teraz przy tych upałach mam lekki problem, bo budzi się cała mokra na główce


Skaba, oj Ty perfekcjonistko.... nie zaniedbuj nas;-):laugh2:

no właśnie.. perfekcjonistka.. straszna wada:-D wszystko musi być na tip top.. ciężko pogodzić się z kompromisami, półrozwiązaniami itp. a często nie da sie inaczej i wtedy łażę, nie śpię, myślę, marudzę.. ciężko z tym żyć:-D
 
Witajcie! Serdeczne życzenia szczęścia i radości dla Antosi i Marcelka!
Zmieniłam przeglądarkę i znów mogę edytować posty. Uff - bardzo mnie to wkurzało, że kiedy w końcu mam czas, żeby coś napisać, to nikomu się nie będzie chciało czytać takich beznadziejnych postów.
My w niedzielę mieliśmy chrzciny. Emilka była grzeczna w kościele, a po obrzędzie chrztu, kiedy ksiądz wykonuje znak krzyża na czole, zaczęła się uśmiechać przez sen. Wyglądało to ślicznie, jakby się cieszyła, że już jest ochrzczona (wiem, że to tylko moja interpretacja, ale tak to wyglądało).

Ninja - współczuję utraty przyjaciela i strachu, jaki Ci będzie towarzyszył, gdy Twój mąż będzie wyjeżdżał
PM - ponowię prośbę o napisanie gdzie w Twojej okolicy jest ozonowany basen
Niekat - gratuluję samozaparcia - ja też już dwa razy ćwiczyłam, ale na regularne ćwiczenia w domu jeszcze jakoś nie potrafię się zmobilizować - gdybym się gdzieś zapisała, to na pewno bym chodziła, ale nie wiem co mój mąż na to...

No nie, jak już mam chwilę, żeby coś napisać, to Emilka co chwilę sie wybudza i płacze. Zmykam na razie, Pa!.
 
reklama
hej
Stefanna dzieki:-)moze wyciagne mojego mena do kraka lub rzeszowa

Mrówcia&Ewa - przyjeżdżajcie, umówimy się gdzieś w Rzeszowie na kawkę :-):rofl2:

Skaba - gratulki wielkie! Zdolna bestia - musiałaś zdać! :rofl2::-)
Ninja-
[*] :-( nie słyszałam nic bo nie oglądam TV, ale przykra sprawa, oj bałabym się o mężula strasznie na Twoim miejscu :nerd::-(

U nas kupki - odkąd pije bocianka i Hippa Nelci podaje - są 2-3/dzień :-):laugh2: co cieszy mnie niezmiernie, a dziś nocka była wzorowa - zasnęła o 22 - cyc 2 w nocy i 6 rano :rofl2::cool:

No i BUŹKA dla Antosiek i Precelka - rośnijcie zdrowo! :-*
 
Ostatnia edycja:
Do góry