reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

a jednak coś jest na rzeczy z tą elektrownią, bo jest alarm w państwa UE.. niby tylko awaria.. i niby Polsce nic nie grozi:baffled:

a z moją pracą to dziś się wkurzyłam maksymalnie.. szczegółów nie opisuję, ale wniosek jest taki, że ja i J to dwaj kluczowi pracownicy tej firmy, bez których ona przestanie funkcjonować:wściekła/y: wszyscy rodzą, biorą urlopy, macierzyńskie, wychowawcze, chorobowe itd. itp. ale my jesteśmy tam niezbędni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: para mi uszami poszła!!!! zobaczę co powiedzą jutro, ale obawiam się, ze moge nie powstrzymać emocji i powiem co o tym myślę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witamy się wreszcie z mojej kochanej i strasznie gorącej Warszawy :-) Oh jak miło na laptopie z polskimi znakami pisać :-D

Dziękujemy e-ciociom za życzenia i rownież życzymi małej Basi duuużo zdrówka.

Paryż był super i malutki przespal przejazd tylko z 2 pobudkami na jedzonko i pieluszkę. Niestety po moich starych miejscach poszwędać się nie moglam a zakupy też tylko symboliczne udało sie nam zrobić bo mały od razu skwierczał, pewnie mu było za gorąco w centrum. Za to prawie całe dnie przesiedzieliśmy wiec w ogrodzie znajomych ale nie narzekam bo było super miło. Agatka też jest w ciąży więc temat był oczywiście jeden :-D

Przejazd do Wwy też okazał się sukcesem i mały dzielnie prawie cały czas spał.

Skaba, i ja myślę o powrocie do pracy już we wrześniu/pażdzierniku :tak: Chociaż tu mam prawo do płatnego urlopu macieżyńskiego przez ponad rok to ja też uważam że dla małego będzie lepiej jak pójdę do pracy jak będzie miał 6 miesięcy a nie rok i pol. (Szczegolnie że daddy Rod może pracować 4 dni z domu.) Pozatym chcę już skończyć te swoje specjalizacje jak najszybciej co pozwoli mi wejść na kolejny ''szczebel'' karierowy, popracować ok roku-2 no a potem to już kolejny maluszek :laugh2::rofl2::happy: Wtedy będę mogła zostać spokojnie z dzieciaczkami w domu przez ponad rok (albo i dłużej jak wezmę wychowawczy) wiedząc że będą mi za to płacić dwa razy tyle niż teraz i w trakcie i po urlopie, nawet pracujac tylko 3 dni.

Befatka, gdzie jesteś?
 
MrsF witaj w Polsce:-):-):-)

nie mogę dzisiaj spać.. położyłam się o 1.00, a wstałam o 5.00, ale czuję się wyspana.. chyba naprawdę mi mocno ciśnienie podnieśli w tej mojej pracy, bo chodze jak nakręcona:baffled: skoro już wstałam to pakuję się i lecę do rodziców.. może mi się uda dokończyc dzisiaj moją pracę zaliczeniową - mogłabym ją jutro zawieźć..

dziewczyny studiujące - kiedy zaczyna się sesja? już się zaczęła?
 
Skaba to jakies chore:no::baffled: z jednej miłe ze bez was firma nie moze funkcjonowac ale jestescie uwiazani:no:
a o elektrowni nei słyszałam nic tez:confused::baffled:
Mrsf witaj :-)
 

Wiatam moje mamusia kochane
Czytam Was prawie codziennie ale niestety nie mam czasu na pisanie (najczesciej kiedy karmie mojego szkraba)Doszło mi troche obowiazków chyba juz Wam pisalam przyjechał moj brat i obecnie mieszka z nami.Dodatkowy facet w domu to wiecej prania,gotowania itd,Ale od dzis sie nie stresuje jak nie uda mi sie np.ugotowac obiadu to pech niech zaczna wreszcie doceniac moja prace:wściekła/y:
Spozniona buziaczki i serdeczne zyczonka dla James'a i Basienki
MrsF jestem .. jestem..Dziekuje za pamiec,miłego odpoczynku w PL i udanego weseliska :p
Skaba ja bym sie wkurzyła,masz prawo do tego urlopu a jak firma bez Was pada to niech zatrudniaja bardziej kompetentnych pracowników.Co to Ciebie obchodzi ze oni nie daja rady.To bez sensu za co ta reszta ludzi bierze kase to troche niesprawiedliwe.Wiec nie zapomnij upomniec sie o podwyzke kochana

Przykre wiesci o Agacie Mróz nawet nie zdazyła nacieszyc sie swoim skarbem:frown::frown::frown:
[*]
[*]
[*]


Z tym wybuchem to tez masakra mam nadzieje ze to nie prawda.Wiem ze jak byłam mała to był wybuch elektrowni w Czarnobylu i nie było zbyt ciekawie

Pozdrawimy z Kaya wszystkie mamusie i dzieciaczki miłego dnia zyczymy a my juz mykamy na specer i na shoping.:-):-)

 
Ostatnia edycja:
Dusia - wklejaj fotki domku! :-)
Skaba - przekichane masz w tej pracy, z jednej strony klata rośnie że jesteś niezastąpiona, ale wiąże się to z bezustannym uwiązaniem i jak pisała Befatka - podwyżka jak nic!!!:cool:
MrsF - witamy na ojczystej ziemi :-)
 
leniwy dzionek...
wyszliśmy na dwór ale było raczej chłodno więc wróciliśmy do domu.Okna pootwierane i w domku przyjemnie jest.Oliwia zasnęła na dole z moim tatą , który po nocce odsypia.A ja z Marcelem drzemia na łóżku - jak rpzyjemnie leżeć z dzieckiem przytulonym i o nic się nei marwić:-)
 
cześć

Dziękuję w imieniu Basi za życzenia.

przesyłamy buziaki dla naszego "rówieśnika", James'a
MrsF udanego imprezowania :-)

Skaba rozumiem Cię co czujesz, mój mąż też jest w firmie niezastąpiony i my na tym bardzo cierpimy, tzn. ja i dzieci. A co do mnie to nie mam zamiaru pracować przez następne przynajmniej 10 miesięcy (chociaż mamy ogromny kredyt). Może będę musiała się ogrniczyć trochę i kilku rzeczy sobie nie kupię, ale ja mam taki chrakter, że nie potrafiłabym zostawić Basi dopóki jest taka mała i bezbronna. Gdybym to zrobiła to bym chyba siedziała w pracy i ryczała z tęsknoty:zawstydzona/y:

Befatka ja mam jednego faceta w domu na szczęście i cieszę się że tylko jednego, bo przy nim jest wiecej pracy niż np. przy moich dwóch dziewczynach razem wziętych.

U nas dzisiejsze przedpołudnie to był koszmar. Basia wiła się przy karmieniu, prężyła i nie chciała wogóle zasnąć. Wszystko przez to że od niedzieli nie robiła kupy:szok: Przeszłam się z nią w południe do apteki po czopki i dałam jej połówkę. Od razu jej ulżyło jak się pozbyła zbędnego balastu i teraz śpi jak aniołek. Nie chciałam używać czopków, no ale nie mogłam już patrzeć jak się męczy.
 
reklama
MrsF- Fajnie ze podroz sie udala i James tak dobrze ja zniosl. No i zycze wspanialych wakacji w Polsce!!!

O tej elektrowni czytalam na wp.pl, muwia ze niby wszystko jest pod kontrola.

Befatka- wspolczuje tego prania i gotowania dla dwoch facetow :-)

U nas dzisiaj nocka nie ciekawa Michal wczoraj wieczorem wyspal sie do 9:30 puzniej nie chcial zasnac dopiero przed 12 padl. Ale wiercil sie co chwile chodzilam patrzec do niego. Obudzil sie o 3:30 zjadl i potym to juz caly czas wiercenie. Kolo 5 zrobilam mu herbate no i nad ranem poszla kupka wiec teraz jest spokojny lezy na macie i sie bawi.

Zdjecia domku wkleje jak tylko dostaniemy klucze 30 czerwca i porobie pare zdjec to od razu wrzuce na odpowiedni watek.
http://goldenkeyct.ctmls.mlxchange....9/G496105_101_12.jpg&imagedesc=Exterior Front
 
Do góry