reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Co tam u Was, jak tam piąteczek?

Ja właśnie skończyłam pracę i czekam aż mąż skończy uczyć siostrzenice, to mnie zawiezie (autko w warsztacie 😢) do action po te piękna włóczkę, o której wiem dzięki @kicikocia 😍
Ja prosto po pracy pojechałam do fryzjera, teraz wróciliśmy do domu (wyszłam o 5:30 do pracy…) i padłam jak długa, ledwo żyje i chyba zaraz pójdę spać 🥴😂 piatunio 😂
 
reklama
A co u mnie - byliśmy w ogrodniczym kupić jakieś kolorowe kwiatki i posadzę je jutro na ROD. Tylko ja mam dwie lewe ręce do takich spraw i się zastanawiam ile z tych roślin uśmiercę 😅 ale pan w sklepie mi doradził jakieś wytrzymałe.
Teraz główkuję jak to posadzić żeby miało ręce i nogi, plus rozważam czy trzeba np nasypać jakiejś kupnej ziemii w miejscu posadzenia kwiatków 🤔 i będę szukać jakiejś apki która mi poda porady na moje roślinki :p
 
Nie kojarzę ale po opisie bym chętnie obejrzała :D

O aż mi się przypomniało, że to przecież u nich robiłam badanie Nifty w pierwszej ciąży. Dla tych co nie wiedzą - to badanie genetyczne płodu wykonywane z krwi matki, wykrywa kilkadziesiąt chorób, określa płeć na 100 procent itp. Koszt jedyne 2500 😅 w każdym razie - ja miałam zespół zanikającego bliźniaka, czyli na pierwszym USG w ciąży był widoczny drugi pęcherzyk ale był za mały i ostatecznie się wchłonął. Jak dzwoniłam się umawiać na badanie to spytałam czy nie musi być zachowany odstęp kilku tygodni od wchłonięcia bo gdzieś mi się obiło o uszy, a pielęgniarka że nie, spoko, mogę przyjść od razu. Na miejscu mnóstwo papierów do podpisania, nawet nie czytałam, pobrali krew, wróciłam do domu, czytam - a tu jak byk że musi minąć 8 tyg od wchłonięcia pęcherzyka. Spanikowałam że wydałam właśnie 2500 zł na badanie które może nic nie wnieść, na szczęście odkręciłam to już bezpośrednio z firmą Nifty. Ale mega słabo bo powinni w wywiadzie takie rzeczy wykluczać a akurat o to nie pytali, a jak ja spytałam to nawet nie wiedzieli że tak jest.
A to na pewno tam nie pójdę 😵
Takie akcje 🤦‍♀️
 
Tego przyrostu się bałam bardziej niż pierwszej bety, ale udało się 🥹

Dzięki dziewczyny za wszystko! Wiedzę, doświadczenia i miłe słowa ❤️
 

Załączniki

  • 5E82BE6A-B5E6-4004-BFAA-DA3CC96704B6.jpeg
    5E82BE6A-B5E6-4004-BFAA-DA3CC96704B6.jpeg
    95,4 KB · Wyświetleń: 115
Apropo odpuszczania to mnie jeden lekarz też powiedział, że zdecydowanie zaleca wyluzowanie, seks jak jest ochota, nie na dzwonek… Może powinnam go była wtedy posłuchać i już dawno byłabym w ciąży?
Głupota…U nas był seks na dzwonek. Co dwa dni.
Jakoś jeszcze się kulamy.

Także ten doktor racji nie ma, na dzwonek też się da zajść.
 
reklama
Do góry