reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

ej, powiedzcie, bo nie wiem już. Stary mi kupił kwiatki, co jest mega mile.
A potem jak chciałam je wstawić do wazonu to stal nade mna, bo wodę ze zimną leję. Nie tak, bo za mało, za dużo, źle. Kuwa, nie jestem nienormalna, że mnie to denerwuje.... chciałam wstawić ****** kwiaty w wazon.
Moj kwiatki nazywa: te twoje chaszcze 😜
Ale jak mi juz kupi od święta to tez chodzi i mnie sprawdza. Czy wymieniłam wodę, czy podcięłam łodygi. Chyba to traktuje, że musze dbać o prezent od niego 😜
Wiec dbam. I chodzę i mowie jakie ładne kupil ;)
 
reklama
Moj kwiatki nazywa: te twoje chaszcze 😜
Ale jak mi juz kupi od święta to tez chodzi i mnie sprawdza. Czy wymieniłam wodę, czy podcięłam łodygi. Chyba to traktuje, że musze dbać o prezent od niego 😜
Wiec dbam. I chodzę i mowie jakie ładne kupil ;)
Mój mi kupił kwiatki dwa dni temu! Mówię „co jest *****!?” A on „ byłem się przyjechać autem po naprawie i kupiłem po drodze” xD do dziś dnia nie wywąchałam podstępu 🤷‍♀️ ale Jak rano wychodził do pracy to pyta „a myślisz, że tam już w brzuchu robi się mała Nina?” 🤣
 
@Nasturtium mogłabyś swojego faceta podpytać (o ile dobrze pamiętam jego powiązanie ze stomatologią :D ) dlaczego przy kanałowym jest tak dziwnie cennik zrobiony że jak lekarz coś zrobi źle - np złamie mu się przyrząd albo zęba trzeba leczyć po raz drugi, to pacjent za wszystko płaci gruby hajs? Czy to normalna praktyka czy po prostu tak źle trafiam jak sprawdzałam różne placówki? Nie pytam złośliwie, bardzo mnie to zdziwiło bo jak wszystkie inne usługi są źle wykonane to zazwyczaj koszty reklamacji są po stronie wykonawcy. A tutaj aż strach robić zęba bo koszty idą w tysiące... (Mnie wyszło bez żadnych komplikacji 2100zl, gdyby się okazało że trzeba drugi raz to pewnie drugie tyle, masakra!).
 
reklama
No pewnie, ze nie. Skąd takie przypuszczenie 🧐😔?
Wszystkie Staraczki to dla mnie super hiper wymiataczki.

Dzisiaj byłam na wizycie u gina, dostałam skierowanie na drożność. Ae on wciąż utrzymuje, ze to u mnie kwestia metaboliczny-hormonalna, czyli schudnąć, pilnowac diety z niskim ig najlepiej i zajdę 😅
Powiedział, ze on woli drożność HSG a nie sono?
Jeszcze raz Koleżanki, które miały:
- jak wyglada jedno i drugie
- czy boli
- czym się różnią w sumie
Mnie jakoś dziwnie ciągnie dol brzucha, w ogóle znów nie bolą cycki, kurde każdy cykl inny.
Ja miałam sono (hycosy) i:
- lekarka wprowadza plyn z kontrastem do macicy i podglada na usg czy wszystko dobrze przeplywa
- mnie bolało i musialam potem poleżeć na kozetce 20 min, ale podobno mozna wziąć 2 przeciwbólowe przed i jest bezboleśnie
- chyba metodą podgladu, na hsg jest na rtg a sono to usg

Ogólnie polecam zrobić, podobno też w 3 cykle po są lepsze warunki do zajścia. Ja w 2 cyklu po zaszlam, ale to pewnie przypadek.
 
Do góry