reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
@Nasturtium mogłabyś swojego faceta podpytać (o ile dobrze pamiętam jego powiązanie ze stomatologią :D ) dlaczego przy kanałowym jest tak dziwnie cennik zrobiony że jak lekarz coś zrobi źle - np złamie mu się przyrząd albo zęba trzeba leczyć po raz drugi, to pacjent za wszystko płaci gruby hajs? Czy to normalna praktyka czy po prostu tak źle trafiam jak sprawdzałam różne placówki? Nie pytam złośliwie, bardzo mnie to zdziwiło bo jak wszystkie inne usługi są źle wykonane to zazwyczaj koszty reklamacji są po stronie wykonawcy. A tutaj aż strach robić zęba bo koszty idą w tysiące... (Mnie wyszło bez żadnych komplikacji 2100zl, gdyby się okazało że trzeba drugi raz to pewnie drugie tyle, masakra!).
Odpowiem na priv, ale jutro, dzisiaj ledwo żyję.
 
My nudziarze
20230303_230404.jpg
 
U mnie będzie sono ponoć mniej inwazyjna ale prywatnie oj kosztowana:)
Jeśli można zapytać: ile będzie Cię kosztowało badanie? Pytam dla porównania, bo w następnym cyklu też czeka mnie sono. Za same badania przed drożnością zapłaciłam prawie 500zł. A sono to 950zł.
 
Ja tak samo xD jesuuu! To straszne! Jestem człowiek impreza xD a złamana ręka zrobiła ze mnie dziada domowego xD i tak troszkę jak ten alkoholik hahah, piję wino „do lusterka” bo mąż w pracy 🤣
Nooo i jak tu zrobić że ja nie mam ochoty jak zawsze mam 😁
Uwielbiam babskie wyjścia. Szkoda tylko, że mam mało koleżanek a te które mam albo w ciąży albo mają dzieci i zero życia towarzyskiego 😭
Też tak miałam ale jakoś się unormowalo a jednak wiekoszsc to z dziećmi ale staramy się wyjść do 3 razy w roku :) wiadomo nie ma już czasu na imprezowanie chociazby raz w miesiącu a po każdej imprezie miesiac po planujemy już następna :) uważam że mimo dzieci należy się wyjście żeby nie oszaleć
U mnie tak jest po przeprowadzce w nowe miejsce 😭 raz w miesiącu jeżdżę do moich dziewczyn a tak to tutaj na miejscu mam… kolegów xD
Też niestety poszłam daleko za mężem całe życie gdzies indziej i tak już zostało jeżdżę od czasu do czasu teraz już bardzo mało ale tutaj jakoś nie umiem sobie nikogo poszukać może przez to że nie szukam teraz ciężko o kogoś takiego ,,normalnego,, wszędzie widzę zazdrość jeden przez drugiego
 
reklama
Do góry