reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

@anyżowe_love może chce Cię zobaczyć na początku cyklu, żeby ocenić jajniki nim wystartują hormony 🙂
są teorie, że stymulacja przy własnej owu podnosi szanse zapłodnienia
@Aczkolwiek@to_na_pralkę mialam klasyczną drożność, bolało przez chwilkę. Tu znów spotkalam się z tym, że klasyczna wg niektórych lekarzy jest lepsza, bo kontrastem można przepchnąć- ja tak miałam.
 
reklama
A ja jeszcze wrócę do tematu fabryk. Mieszkam w mieście gdzie fabryk jest bardzo dużo. Samoloty, broń, panele, BRW itd. ale mamy też fabrykę Zielonej Budki 😏 przy niej stoi sklepik, w którym można kupić lody jakich nie kupicie w sklepach plus te same co w marketach ale ceny niższe. Czasem są lody po 10 groszy 😁
 
No pewnie, ze nie. Skąd takie przypuszczenie 🧐😔?
Wszystkie Staraczki to dla mnie super hiper wymiataczki.

Dzisiaj byłam na wizycie u gina, dostałam skierowanie na drożność. Ae on wciąż utrzymuje, ze to u mnie kwestia metaboliczny-hormonalna, czyli schudnąć, pilnowac diety z niskim ig najlepiej i zajdę 😅
Powiedział, ze on woli drożność HSG a nie sono?
Jeszcze raz Koleżanki, które miały:
- jak wyglada jedno i drugie
- czy boli
- czym się różnią w sumie
Mnie jakoś dziwnie ciągnie dol brzucha, w ogóle znów nie bolą cycki, kurde każdy cykl inny.
Miałam zwykłe hsg bez znieczulenia. Bolało w uj. Myślałam, że tam zemdleje z bólu aż pielęgniarka mi zimny okład zrobiła 🙈 ale po wszystkim ból minął i krwawiłam kilka dni
 
Dziewczyny z mutacją mthfr, jaki kwas foliowy metylowany polecacie? Ja teraz biorę prenatal uno czyli połączony, ale zastanawiam się nad naturell folian bo tam jest sam metylowany 🤔
ja obecnie biorę na receptę, później tylko metyle ale to też kwestia, że tak lekarz mi zalecił
 
To czego tam w tej fabryce nutelli nie wolno strącić, bo zwolnią?? 😁
Think Give Up GIF by Boomerang Official
 
A ja jeszcze wrócę do tematu fabryk. Mieszkam w mieście gdzie fabryk jest bardzo dużo. Samoloty, broń, panele, BRW itd. ale mamy też fabrykę Zielonej Budki 😏 przy niej stoi sklepik, w którym można kupić lody jakich nie kupicie w sklepach plus te same co w marketach ale ceny niższe. Czasem są lody po 10 groszy 😁
zazdro w kosmos! kocham lody całym rokiem, byłabym tam codziennie 😍
 
@anyżowe_love może chce Cię zobaczyć na początku cyklu, żeby ocenić jajniki nim wystartują hormony 🙂
są teorie, że stymulacja przy własnej owu podnosi szanse zapłodnienia
@Aczkolwiek@to_na_pralkę mialam klasyczną drożność, bolało przez chwilkę. Tu znów spotkalam się z tym, że klasyczna wg niektórych lekarzy jest lepsza, bo kontrastem można przepchnąć- ja tak miałam.
Dziękuję 😘
 
reklama
Dziewczyny z mutacją mthfr, jaki kwas foliowy metylowany polecacie? Ja teraz biorę prenatal uno czyli połączony, ale zastanawiam się nad naturell folian bo tam jest sam metylowany 🤔
Ja też biorę prenatal, jak się dowiedziałam o mutacji to kupiłam z Aliness kompleks witamin b który miał w składzie też kwas foliowy ale potem gin mi powiedziała że to za dużo, dopiero w ciąży mam brać 800mg (bo 400 w prenatal i 400 w aliness bodajże).
Biorę puerię wcześniej prenatal. Ale lekarz mi mówił, że musi być dodatkowo zwykły kwas foliowy przy mutacjach żeby "przepchał" ten metylowany. I mi jeszcze przepisał kwas foliowy 5mg
Ciekawe bo na jednej grupie staraczkowo-poronieniowej na FB jedna babeczka szerzy teorię jakiejś dietetyk klinicznej, że właśnie nie wolno mieszać formy syntetycznej z metylowaną bo ta pierwsza utrudnia wchłanianie. Ale przeszukałam pół internetu żeby znaleźć naukowe potwierdzenie i nic nie znalazłam.
 
Do góry