reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Ja bym powiedziała ch uj im w dupe, ale potem @Owulacja napisze, że mam ostry język 🤣🤣🤣
Ale ja lubię ten Twój język 😁😏😏
Tyra Banks Flirting GIF
 
W temacie zwłok xd
Ale jaka zadbana. Przykra sprawa, szkoda typa
 
Nie rozumiem takich wypowiedzi z ironicznymi cegiełkami między wierszami, w tym przypadku o szóstym zmyśle 😂 żeby z kogoś debila zrobić :D
tworzymy tutaj wspolnie pewną przestrzeń, w której wszystkie chciałybyśmy się dobrze czuć. Możemy wyrażać swoje zdanie, możemy się ze sobą nie zgadzać, czasami się pokłócimy - jak to w życiu. Ale byłabym za tym, by ograniczyć zbędne pyskówki dla samych pyskówek, bez żadnych argumentów, bo takie teksty psują atmosferę nie wnosząc przy tym absolutnie żadnej wartości.
 
reklama
tworzymy tutaj wspolnie pewną przestrzeń, w której wszystkie chciałybyśmy się dobrze czuć. Możemy wyrażać swoje zdanie, możemy się ze sobą nie zgadzać, czasami się pokłócimy - jak to w życiu. Ale byłabym za tym, by ograniczyć zbędne pyskówki dla samych pyskówek, bez żadnych argumentów, bo takie teksty psują atmosferę nie wnosząc przy tym absolutnie żadnej wartości.
Ironiczny tekst o szóstym zmyśle również nic nie wniósł. Ale okej, w sumie jestem tu w innym celu, będę siedzieć cicho.
 
Do góry