reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Nie no PMS działa. Tylko jakoś się ciągnie i skończyć nie chce ten cykl to jest pierwszy po biochemie i coś zawirowało chyba....a w domu mam 60 testów owulacyjnych i ani jednego ciążowego. Pauzowałam w lutym.

Idą mi dopiero strumieniowe pinki z allegro do paczkomatu na 03.03 będa. @Bolilol czy wystarczy odebrać o 03:03, ale w południe, a nie w środku nocy? o_O
no właśnie nie wiem. Też mam paczkę do odbioru do 3.03 i rozważam strategie 😂 jak masz możliwość, to bierz o 3:03 w dzień 😁
 
reklama
ja sie zmartwilam rano, myslalam ze wyniki w sumie lepsze a dzisiaj rano dostalam email ze mam umowiona nowa wizyte z endokrynologiem w szpitalu za 3tyg 😱 no i cholera wie dlaczego, mam nadzieje ze nie chce mi powiedziec osobiscie ze moj przypadek jest zbyt smieszny na opieke lekarska...
 
a mnie tak naparzają jajniki jak na okres momentami a to 9 dc. Śluz płodny miałam wczoraj ale do owulki jeszcze parę dni. A ja siedzieć nie mogę tak mnie lewy jajnik boli. Cieszę się, że lewy przy drożnym jajowodzie ale z drugiej stromy nie oznacza to, że owu będzie akurat z lewego... ale rozkminy. Nudzi mi się w pracy ;)
 
a mnie tak naparzają jajniki jak na okres momentami a to 9 dc. Śluz płodny miałam wczoraj ale do owulki jeszcze parę dni. A ja siedzieć nie mogę tak mnie lewy jajnik boli. Cieszę się, że lewy przy drożnym jajowodzie ale z drugiej stromy nie oznacza to, że owu będzie akurat z lewego... ale rozkminy. Nudzi mi się w pracy ;)
No to płodny maraton już niedługo, niech jajka ładnie rosną <3
 
Tak, dokładnie :)

Transfer dzisiaj, za 3 godziny 🫣😬😬😬
Tak, standardowo transferuje się jeden zarodek na początek, chyba, ze w historii są jakieś niepowodzenia to wtedy lekarz może rozważyć podanie dwóch. w praktyce pewnie wszystko jest kwestią dogadania, nam na przykład lekarz dał wolną rękę i pytał nas o zdanie😀
ale poranek emocjonalny 😍 ja też kciuki trzymam z całych sił 😍!
 
a mnie tak naparzają jajniki jak na okres momentami a to 9 dc. Śluz płodny miałam wczoraj ale do owulki jeszcze parę dni. A ja siedzieć nie mogę tak mnie lewy jajnik boli. Cieszę się, że lewy przy drożnym jajowodzie ale z drugiej stromy nie oznacza to, że owu będzie akurat z lewego... ale rozkminy. Nudzi mi się w pracy ;)
ja tez tak ostatnio mam ze na owulacje bardziej mnie spina niz na okres. Ale moze tez dlatego ze moj okres to smiech na sali, pod 4 dni ciezko to podciagnac ...
 
reklama
Do góry