reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Ja, bo ponoć lepiej wpływa na endometrium. To mój trzeci cykl stymulowany, w pierwszym najgorzej się czułam (bóle głowy, nudności), teraz było dużo lepiej, za to jajniki okropnie bolały :p

O tak, jako nastolatka z dwa razy kupiłam go tylko dla smaku :D były też takie cukierki prawoslazowe, nawet widziałam na allegro ostatnio.

Jak miałam taki sen pierwszy raz w życiu to zrobiłam test jak wstałam i serio były dwie kreski ❤️
Ale przy tych staraniach sen się powtórzył a kresek nie ma :p
W ogóle przed pierwszą ciążą mój mąż się nagle przebudził w nocy jak w transie i mówi "będziesz mieć termin na 18 października". Pytam o co chodzi, jaki termin, ale zasnął. I potem gdy się okazało że jestem w ciąży to miałam termin na 13 października :D tylko 5 dni się machnął.

A myślałaś żeby iść do fizjoterapeuty? W ogóle po porodzie byłaś chociaż raz u fizjo uroginekologicznego? Warto sprawdzić jak się sprawy mają, jaki jest stan mięśni brzucha czy mięśni dna macicy, zwłaszcza jak chcesz robić jakieś ćwiczenia na własną rękę bo przy rozejściu mięśni brzucha nie wszystko jest dozwolone.
Chodziłam regularnie do fizjo uro-gine bo w czasie jak karmiłam nie było opcji, żebym mogła się bzyknąć z mężem. 13 miesięcy posuchy. To były tortury. Ostatecznie fizjo nic nie pomogła, bo okazało się, że winne są hormony, ale sprawdziła mi przy okazji wszystkie mięśnie po ciąży i było ok. Jak przerwałam karmienie wszystko cudownie wróciło do normy.
 
Chodziłam regularnie do fizjo uro-gine bo w czasie jak karmiłam nie było opcji, żebym mogła się bzyknąć z mężem. 13 miesięcy posuchy. To były tortury. Ostatecznie fizjo nic nie pomogła, bo okazało się, że winne są hormony, ale sprawdziła mi przy okazji wszystkie mięśnie po ciąży i było ok. Jak przerwałam karmienie wszystko cudownie wróciło do normy.
Wow! 13 mscy🤯😆
 
Dzięki❤️ mi się coś z tym „Flo” skojarzyło i szukam tam tego jak głupia 🤦🏻‍♀️

U mnie w pracy bardzo nudny dzień…też tylko kukam na zegarek 😎
flo jest fajne do mierzenia temperatury. Ja używam ich obu, bo jak się w premom wprowadzi owulaki i temperaturę, to i tak wyznacza owulacje na podstawie owulakow tylko. Dlatego do flo wprowadzam tylko i wyłącznie temperaturę - ale niestety i tak nie wylicza idealnie, trzeba brać poprawkę. A premom w zasadzie używam tylko do oceny wybarwienia testu, bo często mam wątpliwości, czy to już pozytywny, czy jeszcze trochę brakuje - do tego jest super (tylko jak dodajesz zdjęcia to zwracaj uwagę, czy Ci ich nie obraca o 180 stopni, czasami się tak zdarza i trzeba przyciskiem obrócić wtedy)
 
Dziękuje dziewczyny za wszystkie dobre myśli, na tyle dobrej energii która od Was płynie wszechświat nie może pozostać obojętny 🥹🥹🥹
Best Friends Love GIF by TV Land
Jestem z wami myślami ❤️
 
Dziewczyny, jeszcze tak zapytam- jutro będę badać przyrost bety.

Mam znowu zbadać proga? Co byście radziły?
Ja bym pewnie dla spokoju duszy sprawdzila :) skoroni tak bedziesz się kłuła.
Chociaz miałaś dosc wysokiego proga, więc nie powinno być zle. Pamiętaj tylko ze jest skokowy i może być troche niższa wartość i to nic złego:)
 
reklama
Do góry