reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Mam tak samo xD. Bronię się rękami i nogami żeby nie zamówić zaraz na Allegro 10paka testów 🤣 i of course jebnac je wszystkie w 3 dni 🤣🤣🤣
Ja mam schowane 5 sztuk ale tak mnie ciągnie ze idąc do kibla musze z telefonem, żeby mieć zajęte ręce (ogólnie nidgy tak nie robie :D). Głupie to ale działa
 
Śniło mi się, że nasikałam na test i były dwie kreski. Co za piękny sen 😍 Oczywiście we śnie też nie mogłam w to uwierzyć, więc na wszelki wypadek nasikałam na wszystkie inne testy które miałam w domu, a było ich dość sporo 😅
Po wczorajszym spadku, dziś miałam skok temperatury prawie na 37 stopni - najwyższa wartość w tym cyklu. Zastanawiam się tylko, czy jest to wiarygodny pomiar skoro godzinę wcześniej musiałam wstać na siku 😔
Kurde takie sikanie przez sen niebezpieczne bo może się skończyć sikaniem na jawie 😏😏😏
 
Dziewczyny do jakiej aplikacji wy oddajecie te owulaczki, że Wam pokazuje ten PIK🙉
Któraś mi już pisała No ale nie znajdę tego na lutowym🤪
 
reklama
Dziewczyny, jeszcze tak zapytam- jutro będę badać przyrost bety.

Mam znowu zbadać proga? Co byście radziły?
 
Do góry