reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Hej. Co myślicie o dzisiejszym?
Przepraszam, że tak dopytuję ale to moje początki z testami owu i wolę się dopytać mądrzejszych w tej kwestii ode mnie 😉
 

Załączniki

  • 379ff979-ab5c-4e03-8c92-a4680aa49777.jpeg
    379ff979-ab5c-4e03-8c92-a4680aa49777.jpeg
    29,9 KB · Wyświetleń: 86
Mi wygląda na pozytywny albo już naprawdę blisko do pozytywnego, ale ja mam problemy zawsze z oceną też i używam do tego aplikacji premom - i polecam. Tam się wrzuca zdjęcia testu i apka ocenia moc wybarwienia kresek :)
 
Bylam z corką na konsultacji przygotowana juz na plan kiedy zakladamy i się rozczarowalam a corka wystraszyla i juz nie chce tego aparatu. Skierowala nas do perdiologa, bo stwierdziła, ze corka ma bardzo cienkie dziąsło na dole z samego przodu, prawdopodobnie trzeba byloby robić przeszczep dziąsła z podniebienia (cena od 1500+) a z boku wadę krzyżową i tam być moze trzeba byloby podczas zabiegu naciąć kość w 2 miejscach (1000zł +), by łatwiej ustawić zeby. I powiem szczerze, ze samą mnie zdolowały te inf co dopiero 13 latkę 😥😭 pierwszy raz spotykam się z takimi komplikacjami przed założeniem aparatu a znam mnostwo osob, ktore nosiły. Będę się konsultować z innym ortodontą w innym gabinecie ale mi juz to tkwi w głowie jak kołek, ze bez tego ani rusz.
 
reklama
Bylam z corką na konsultacji przygotowana juz na plan kiedy zakladamy i się rozczarowalam a corka wystraszyla i juz nie chce tego aparatu. Skierowala nas do perdiologa, bo stwierdziła, ze corka ma bardzo cienkie dziąsło na dole z samego przodu, prawdopodobnie trzeba byloby robić przeszczep dziąsła z podniebienia (cena od 1500+) a z boku wadę krzyżową i tam być moze trzeba byloby podczas zabiegu naciąć kość w 2 miejscach (1000zł +), by łatwiej ustawić zeby. I powiem szczerze, ze samą mnie zdolowały te inf co dopiero 13 latkę 😥😭 pierwszy raz spotykam się z takimi komplikacjami przed założeniem aparatu a znam mnostwo osob, ktore nosiły. Będę się konsultować z innym ortodontą w innym gabinecie ale mi juz to tkwi w głowie jak kołek, ze bez tego ani rusz.
A czytałaś może o takich przezroczystych aparatach na zęby? Moja znajoma miała prostowane zęby tym sposobem. Miała co jakiś czas brany wycisk i robiony nowy aparat (on jest taki jakiś plastikowy). Do jedzenia musiała to ściągać, a tak cały czas nosiła. Szczegółów nie znam, ale jak coś to mogę ją dopytać.
 
Do góry