reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Na to czekałam ❤️ super, gratulacje! Kiedy planujesz pierwsze USG? :)
Dziękuje ♥️ jutro ma do mnie dzwonić lekarz z klinki to może się dowiem co dalej, bo nawet nie wiem kiedy jakieś usg. Z tego co dziewczyny kiedyś pisały, to przy becie poniżej 1000 lekarz nic nie zobaczy, a serduszko gdzieś 6-7 tydzień, ale czy tak jest i co mi zaproponują to nie mam pojęcia. Jestem pełna obaw 🤷🏻‍♀️
 
Dziękuje ♥️ jutro ma do mnie dzwonić lekarz z klinki to może się dowiem co dalej, bo nawet nie wiem kiedy jakieś usg. Z tego co dziewczyny kiedyś pisały, to przy becie poniżej 1000 lekarz nic nie zobaczy, a serduszko gdzieś 6-7 tydzień, ale czy tak jest i co mi zaproponują to nie mam pojęcia. Jestem pełna obaw 🤷🏻‍♀️
Daj nam znać jak jutro się czego dowiesz. Nie dziwię się, że masz obawy, ale chyba w przypadku staraczek ze stażem ciąża nigdy nie jest stanem błogostanu i nudy. Bardzo mocno trzymam kciuku żeby u Ciebie było jak najnudniej😘.
 
@997tenNumerToKlopoty dobrze sobie zapamiętałam że bierzesz dupka po owulacji? Jake masz zalecenia, jak długo brać - w sensie scenariusz na ciążę i nie ciążę? Bo kurde ten ostatni gin mi kazał brać a ja nie dopytalam :/ czy np 14dpo odstawić jeśli testy będą negatywne, czy brać aż przyjdzie okres. No i w ewentualnej ciąży jak długo się potem bierze, wiesz może?
Ja jutro 11dc, ciekawa jestem czy coś urósł od 8. U Ciebie takie pęcherzyki po stymulacji, czy bez?
Na stymulacji 🙃 ale bez chyba podobnie rosły, bo miałam dwa razy owulke gdzieś w 30-36dc z których były potem biochemy.
Dziękuje ♥️ jutro ma do mnie dzwonić lekarz z klinki to może się dowiem co dalej, bo nawet nie wiem kiedy jakieś usg. Z tego co dziewczyny kiedyś pisały, to przy becie poniżej 1000 lekarz nic nie zobaczy, a serduszko gdzieś 6-7 tydzień, ale czy tak jest i co mi zaproponują to nie mam pojęcia. Jestem pełna obaw 🤷🏻‍♀️
Właśnie ciekawe czy przy IVF jest tak samo czy może wolą jakoś częściej kontrolować co i jak 🤔 mam nadzieję że lekarz rozwieje Twoje obawy, ale rozumiem że ciężko się od razu cieszyć, sama mam z tym zawsze problem chociaż i tak w tyle głowy już myślę jakie meble trzeba dokupić 😅
 
@997tenNumerToKlopoty dobrze sobie zapamiętałam że bierzesz dupka po owulacji? Jake masz zalecenia, jak długo brać - w sensie scenariusz na ciążę i nie ciążę? Bo kurde ten ostatni gin mi kazał brać a ja nie dopytalam :/ czy np 14dpo odstawić jeśli testy będą negatywne, czy brać aż przyjdzie okres. No i w ewentualnej ciąży jak długo się potem bierze, wiesz może?

Na stymulacji 🙃 ale bez chyba podobnie rosły, bo miałam dwa razy owulke gdzieś w 30-36dc z których były potem biochemy.

Właśnie ciekawe czy przy IVF jest tak samo czy może wolą jakoś częściej kontrolować co i jak 🤔 mam nadzieję że lekarz rozwieje Twoje obawy, ale rozumiem że ciężko się od razu cieszyć, sama mam z tym zawsze problem chociaż i tak w tyle głowy już myślę jakie meble trzeba dokupić 😅
Czyli miałaś swoje owulacje? To dlaczego stymulacja?
 
@997tenNumerToKlopoty dobrze sobie zapamiętałam że bierzesz dupka po owulacji? Jake masz zalecenia, jak długo brać - w sensie scenariusz na ciążę i nie ciążę? Bo kurde ten ostatni gin mi kazał brać a ja nie dopytalam :/ czy np 14dpo odstawić jeśli testy będą negatywne, czy brać aż przyjdzie okres. No i w ewentualnej ciąży jak długo się potem bierze, wiesz może?

Na stymulacji 🙃 ale bez chyba podobnie rosły, bo miałam dwa razy owulke gdzieś w 30-36dc z których były potem biochemy.

Właśnie ciekawe czy przy IVF jest tak samo czy może wolą jakoś częściej kontrolować co i jak 🤔 mam nadzieję że lekarz rozwieje Twoje obawy, ale rozumiem że ciężko się od razu cieszyć, sama mam z tym zawsze problem chociaż i tak w tyle głowy już myślę jakie meble trzeba dokupić 😅
Brałam dupka po stymulacji owulacji we wrześniu z czego wyszła CP. Z tego co pamietam to dupka brałam od owulacji do 12 dnia po, Beta i jak była zerowa to odstawiałam. Teraz jestem bez żadnej stymulacji :)
 
reklama
Do góry