reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Dużo wypiłam dzisiaj i kurde latam do kibelka co 20min… także siuski mega rozwodnione, chyba poczekam do rana 😜
Nie byłabym sobą hahaha widzę te ****** cienie na wszystkich testach xD ale pewnie dlatego, ze po prostu chce być w ciąży i słabo się czuje 🤷‍♀️ jutro rano zrobię 🤦‍♀️🤣🤦‍♀️🤣🤣
 

Załączniki

  • A529229F-7FD6-4A34-BECB-C4CB6A1B0029.jpeg
    A529229F-7FD6-4A34-BECB-C4CB6A1B0029.jpeg
    408,9 KB · Wyświetleń: 149
reklama
Ech walnelam autem przy cofaniu i zrobiłam wgniecenie, ale nawet jakoś się tym bardzo nie przejęłam :p mąż bardziej 🫣 czujniki parkowania mnie zrobiły w wała, auto w które później uderzyłam zaczęło być widoczne w lusterku to zwolniłam, czekam aż zaczną pikać a tu "pik piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik", od razu praktycznie ten nieprzerwany sygnał że już jest za blisko 😅 ale to był dostawczak typu jak z Castoramy, może za wysoko miał tą budę i dlatego 🤷
brałam metylofolian z naturell, potem puerie i teraz znów metylofolian. I nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale może to co napisałam jakoś odpowie :D
To chyba syntetycznego nie bierzesz i nie brałaś, ale ekspertką nie jestem od tych nazw :d a bo miałam na myśli że u osób z mutacją mthfr syntetyczny kwas foliowy może się nie wchłaniać, tylko gromadzić.

No mops nie może takiego czegoś zrobic.... prawa człowieka itp.
Gdy jeszcze pracowalam w swoim zawodzie (nie mops itp) to byla babeczka "patoluska" co miala za sobą z 15 ciąż (w tym kilka poronień). Wszystkie dzieci oczywiście jej odebraliśmy.
Chyba dawno Cię tu nie było, co słychać, który dc u Ciebie?
Duzo dziewczyn na ovufriend 14 dni po ma dopiero zaznaczony pozytywny test. Dla mnie 14 d po jest juz decydujący- no ale ja 14 dni po dostaje tez @.
Ciekawe czy to efekt tego że po prostu wcześniej nie testują 🤔 no bo tak generalnie 10dpo to już większości wychodzi test czy niekoniecznie? Ja w pierwszej ciąży robiłam test gdzieś 12dpo, beta wyszła coś koło 60 więc myślę sobie że dwa dni wcześniej było pewnie 30, więc test też by wyszedł... Chociaż z drugiej strony jak widzę tutaj przyrosty to nieraz te pierwsze bety ciąż wcześnie wyłapanych rosną dużo szybciej niż minimum.
Mam wyniki. Jakoś jeszcze nie umiem się cieszyć..
Na to czekałam ❤️ super, gratulacje! Kiedy planujesz pierwsze USG? :)
Zero zaskoczenia
Wrr co ten pink z rana!!! Bardzo, bardzo współczuję :(
Będę obserwować, tylko zastanawia mnie kiedy mniej wiecej ten dominujący pęcherzyk widać na Usg. Nigdy nie miałam monitoringu, a z tego co dziewczyny piszą to jakoś zwykle przed połową cyklu już widać jak rosnie. (Chyba?🤨) Chodzi mi o to ile dni przed domniemana owulacja jest już widoczny ten dominujący? 🤔
Ja byłam na dwóch monitoringach:
1. 11dc pęcherzyk 14mm, 16dc pęcherzyk 24mm i pęknął prawdopodobnie tego samego dnia, cykl trwał 29 dni
2. Pęcherzyk dominujący ujawnił się dopiero w 30dc i miał 16mm, 32dc 19mm i wyglądał trochę jakby już pękał ale jajnik najbardziej bolał w 34dc i ten dzień obecnie przyjmuję jako dzień owu. Obecnie 45dc i czekam na moje dwie krechy 😅
 
Ech walnelam autem przy cofaniu i zrobiłam wgniecenie, ale nawet jakoś się tym bardzo nie przejęłam :p mąż bardziej 🫣 czujniki parkowania mnie zrobiły w wała, auto w które później uderzyłam zaczęło być widoczne w lusterku to zwolniłam, czekam aż zaczną pikać a tu "pik piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik", od razu praktycznie ten nieprzerwany sygnał że już jest za blisko 😅 ale to był dostawczak typu jak z Castoramy, może za wysoko miał tą budę i dlatego 🤷

To chyba syntetycznego nie bierzesz i nie brałaś, ale ekspertką nie jestem od tych nazw :d a bo miałam na myśli że u osób z mutacją mthfr syntetyczny kwas foliowy może się nie wchłaniać, tylko gromadzić.


Chyba dawno Cię tu nie było, co słychać, który dc u Ciebie?

Ciekawe czy to efekt tego że po prostu wcześniej nie testują 🤔 no bo tak generalnie 10dpo to już większości wychodzi test czy niekoniecznie? Ja w pierwszej ciąży robiłam test gdzieś 12dpo, beta wyszła coś koło 60 więc myślę sobie że dwa dni wcześniej było pewnie 30, więc test też by wyszedł... Chociaż z drugiej strony jak widzę tutaj przyrosty to nieraz te pierwsze bety ciąż wcześnie wyłapanych rosną dużo szybciej niż minimum.

Na to czekałam ❤️ super, gratulacje! Kiedy planujesz pierwsze USG? :)

Wrr co ten pink z rana!!! Bardzo, bardzo współczuję :(

Ja byłam na dwóch monitoringach:
1. 11dc pęcherzyk 14mm, 16dc pęcherzyk 24mm i pęknął prawdopodobnie tego samego dnia, cykl trwał 29 dni
2. Pęcherzyk dominujący ujawnił się dopiero w 30dc i miał 16mm, 32dc 19mm i wyglądał trochę jakby już pękał ale jajnik najbardziej bolał w 34dc i ten dzień obecnie przyjmuję jako dzień owu. Obecnie 45dc i czekam na moje dwie krechy 😅

Trzymam kciuki!
Ja trochę staram sie odpoczywać psychicznie dlatego mnie tutaj mniej....
Aktualnie 8 dc
 
Ech walnelam autem przy cofaniu i zrobiłam wgniecenie, ale nawet jakoś się tym bardzo nie przejęłam :p mąż bardziej 🫣 czujniki parkowania mnie zrobiły w wała, auto w które później uderzyłam zaczęło być widoczne w lusterku to zwolniłam, czekam aż zaczną pikać a tu "pik piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik", od razu praktycznie ten nieprzerwany sygnał że już jest za blisko 😅 ale to był dostawczak typu jak z Castoramy, może za wysoko miał tą budę i dlatego 🤷

To chyba syntetycznego nie bierzesz i nie brałaś, ale ekspertką nie jestem od tych nazw :d a bo miałam na myśli że u osób z mutacją mthfr syntetyczny kwas foliowy może się nie wchłaniać, tylko gromadzić.


Chyba dawno Cię tu nie było, co słychać, który dc u Ciebie?

Ciekawe czy to efekt tego że po prostu wcześniej nie testują 🤔 no bo tak generalnie 10dpo to już większości wychodzi test czy niekoniecznie? Ja w pierwszej ciąży robiłam test gdzieś 12dpo, beta wyszła coś koło 60 więc myślę sobie że dwa dni wcześniej było pewnie 30, więc test też by wyszedł... Chociaż z drugiej strony jak widzę tutaj przyrosty to nieraz te pierwsze bety ciąż wcześnie wyłapanych rosną dużo szybciej niż minimum.

Na to czekałam ❤️ super, gratulacje! Kiedy planujesz pierwsze USG? :)

Wrr co ten pink z rana!!! Bardzo, bardzo współczuję :(

Ja byłam na dwóch monitoringach:
1. 11dc pęcherzyk 14mm, 16dc pęcherzyk 24mm i pęknął prawdopodobnie tego samego dnia, cykl trwał 29 dni
2. Pęcherzyk dominujący ujawnił się dopiero w 30dc i miał 16mm, 32dc 19mm i wyglądał trochę jakby już pękał ale jajnik najbardziej bolał w 34dc i ten dzień obecnie przyjmuję jako dzień owu. Obecnie 45dc i czekam na moje dwie krechy 😅
Ja jutro 11dc, ciekawa jestem czy coś urósł od 8. U Ciebie takie pęcherzyki po stymulacji, czy bez?
 
reklama
Do góry