reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Kurczę no cos jest, ale tamten pink to taja krecha ze hej... a zrob zdjecie bez tego podświetlenia od tylu, moze z flashem czy cos😁 najchętniej sama zrobilabym to zdjęcie za Ciebie, w takim przypadku. 😂😂😂
Hahaha bo ja nie potrafię robić zdjęć 🤦‍♀️ niczego haha dobra zaraz ogarnę temat. Zabieram się za obiad
 
reklama
ja nie znam badań naukowych, ale męża w klinice pytali o marihuanę, czy pali albo palił. I on jak to on wypalił, że nie, ale jak trzeba to może zacząć i właśnie usłyszeliśmy, że obniża parametry nasienia.

Ale nic mnie już nie zdziwi. Z drugiej strony faceci z nadmiarem kilogramów, palący, pijący, bez aktywności fizycznej mają często super wyniki, a mój chłop niepijący, niepalący, aktywny fizycznie ma jakie ma 😢 (przepraszam, że się powtarzam, ale nie mogę tego przeżyć nadal 😢)
właśnie o to chodzi, więc ja już chyba w mało co wierze i w ogóle się nie spinam jak mój Stary je kebsa czy pije browara. Dla mnie to jest loteria te wyniki nasienia i nic nie daje gwaracji.
Tak jak mówię, jak sie prowadziliśmy dobrze to miał gorsze wyniki niż po wakacjach jak w jego żyłach płynęła kiełbasa z grilla i driny.
 
Niby tu ale pierdole xd już nie robię tych testów bo to nie ma sensu 🤣🤣 ale człowiek jest głupi xD
 

Załączniki

  • D2909D9E-A628-4C72-985E-03AF7B190107.jpeg
    D2909D9E-A628-4C72-985E-03AF7B190107.jpeg
    370 KB · Wyświetleń: 142
reklama
Do góry