reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
@Kaala szacun dziewczyno, że Ty wytrzymałaś od soboty do poniedziałku w tej niewiedzy, bo mnie w oczekiwaniu na wynik chyba zaraz coś strzeli 😵‍💫 głowa mnie boli i gorąco mi 🫠🫠🫠
 
Niby tu ale pierdole xd już nie robię tych testów bo to nie ma sensu 🤣🤣 ale człowiek jest głupi xD

Bardzo nie lubię tych testów z action bo ja już się na nich przejechałam. Mam nadzieje ze u ciebie to prawdziwa kreseczka.
Mój oszukany chooyocien :
 

Załączniki

  • IMG_1367.jpeg
    IMG_1367.jpeg
    51,3 KB · Wyświetleń: 127
  • IMG_1368.jpeg
    IMG_1368.jpeg
    72,8 KB · Wyświetleń: 125
A tak w ogole to stary na dzień kobiet myje mi okna 🤣
mój stary postanowił dziś zamoiwc obiad i zamówił mi schabowego.. teraz uwaga jesteśmy ze sobą ponad 8 lat i nigdy w życiu nie zamówiłam schabowego ani nawet nie zrobiłam w domu bo nienawidzę 😂 a on no coś było z tym schabowym... 🤦‍♂️
 
@Kaala szacun dziewczyno, że Ty wytrzymałaś od soboty do poniedziałku w tej niewiedzy, bo mnie w oczekiwaniu na wynik chyba zaraz coś strzeli 😵‍💫 głowa mnie boli i gorąco mi 🫠🫠🫠
No było ciężko , ale co miałam zrobić 🤷‍♀️ teraz znowu czekam na wyniki z diagnostyki 🤦‍♀️ mieli ostatnia szanse i zjebali ja
A Ty gdzie robiłaś ?
 
reklama
Do góry