reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
ale to jest przy regularnym zażywaniu, a nie znam nikogo, kto pali dzień w dzień, jedynie okazjonalnie
Ja znam. Chłopak wyjechał do Holandii i nadal pali codziennie, po kilka raz dziennie. Ma czwórkę dzieci :)
Zresztą w badaniach naukowych trafiłam na bardzo sprzeczne opinie, ale ku mojemu zdziwieniu przeważały takie, ze marihuana nie szkodzi, a wręcz dobrze działa na nasienie. Nie mam głowy tego teraz szukać, ale jak będę mieć chwile to znajdę.
 
Ja znam. Chłopak wyjechał do Holandii i nadal pali codziennie, po kilka raz dziennie. Ma czwórkę dzieci :)
Zresztą w badaniach naukowych trafiłam na bardzo sprzeczne opinie, ale ku mojemu zdziwieniu przeważały takie, ze marihuana nie szkodzi, a wręcz dobrze działa na nasienie. Nie mam głowy tego teraz szukać, ale jak będę mieć chwile to znajdę.
to chyba czytałyśmy to samo, bo mi się też tak właśnie kojarzy
 
Dobra hahah no raczej ze nasikałem znowu!! Mam 11 testów i maja się zmarnować? 🤣🤣🤣 teraz na ten najtańszy z action 🤷‍♀️ zobaczymy co będzie jutro rano kurka bo mnie to się już w oczach mieni
 

Załączniki

  • 53A98B2A-A40A-4486-B720-9418CA5170CA.jpeg
    53A98B2A-A40A-4486-B720-9418CA5170CA.jpeg
    172,4 KB · Wyświetleń: 148
Ja znam. Chłopak wyjechał do Holandii i nadal pali codziennie, po kilka raz dziennie. Ma czwórkę dzieci :)
Zresztą w badaniach naukowych trafiłam na bardzo sprzeczne opinie, ale ku mojemu zdziwieniu przeważały takie, ze marihuana nie szkodzi, a wręcz dobrze działa na nasienie. Nie mam głowy tego teraz szukać, ale jak będę mieć chwile to znajdę.
ja nie znam badań naukowych, ale męża w klinice pytali o marihuanę, czy pali albo palił. I on jak to on wypalił, że nie, ale jak trzeba to może zacząć i właśnie usłyszeliśmy, że obniża parametry nasienia.

Ale nic mnie już nie zdziwi. Z drugiej strony faceci z nadmiarem kilogramów, palący, pijący, bez aktywności fizycznej mają często super wyniki, a mój chłop niepijący, niepalący, aktywny fizycznie ma jakie ma 😢 (przepraszam, że się powtarzam, ale nie mogę tego przeżyć nadal 😢)
 
Dobra hahah no raczej ze nasikałem znowu!! Mam 11 testów i maja się zmarnować? 🤣🤣🤣 teraz na ten najtańszy z action 🤷‍♀️ zobaczymy co będzie jutro rano kurka bo mnie to się już w oczach mieni
Kurczę no cos jest, ale tamten pink to taja krecha ze hej... a zrob zdjecie bez tego podświetlenia od tylu, moze z flashem czy cos😁 najchętniej sama zrobilabym to zdjęcie za Ciebie, w takim przypadku. 😂😂😂
 
ja nie znam badań naukowych, ale męża w klinice pytali o marihuanę, czy pali albo palił. I on jak to on wypalił, że nie, ale jak trzeba to może zacząć i właśnie usłyszeliśmy, że obniża parametry nasienia.

Ale nic mnie już nie zdziwi. Z drugiej strony faceci z nadmiarem kilogramów, palący, pijący, bez aktywności fizycznej mają często super wyniki, a mój chłop niepijący, niepalący, aktywny fizycznie ma jakie ma 😢 (przepraszam, że się powtarzam, ale nie mogę tego przeżyć nadal 😢)
couple hug GIF
 
reklama
Do góry